Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

424
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne ecem_yuki kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Aslında benim için Kaname cool ama sadece cool. Zero ise  :bled1-onion-head-emoticon: 

anlıyoum  duygularını :( şuna katlanamıyorum neden  devamını getirmediler nerde ecchii  kız harem animelerinin birkaç sezonu var ama nerde kaliteli gerçek anime serileri 3.nü sezonu olmuyor yarıda kesiliyor vampir knight  gibi diğer animelerin serileri devam ettmiyo üzücü :(  :(

2.  

Merhaba ben Damla :ahaaah-onion-head-emoticon:  Anime izlemeye geçen yıl başladım yani bu konuda çok yeniyimdir *-* Aslında bu yıl başladım desem daha doğru olur geçen yıl tanıştım animeyle ama bu yıl daha fazla izlemeye başladım.En en en sevdiğim bir anime yok yeni olduğum için çok fazla anime bitirmedim izlediğim animelerden de sevip sevmediğim sürekli değişiyor....  Tür olarak dram,romantik,komedi,gizem ve bazen macera tercih ederim.Önerileriniz varsa söylemekten çekinmeyin eheh  :embarrassed3-onion-head-emotico

Umarım forum bağımlılık yapmaz XD İyi anlaşalım !  :cheer3-onion-head-emoticon:

H.geldin Damla sende  benim gibi romantik komedi seviyorsun ne güzel gerçekten bu sitede çok güzel animeler var skep beat  uta prince sama Special A Vampir Knight  vb. çok güzel anime serileri var sayarsam çook uzun olur bunlar favorilerden tabi ayrıca eski bir anie sever olarak bu animeler çok güzel tavsiye ederim bende :D  :D

3. Merhabalar arkadaşlar . Animeye başlayalı fazla olmadı ama aşırı bağımlısı oldum . Tanışmak maksatlı bu konuyu açtım . İsteyenler skype aracılığıyla benimle irtibata geçebilirler . Twitter'dan takip etmek isteyenleri de beklerim , kapım herkese açık (^-^) Tür olarak daha çok ; Romantik , dram ve komedi izliyorum . Önerebileceğiniz anime varsa söyleyin . Şimdiden teşekkür ederim :3 

Edit : skype --> oktay_music

h.geldin :D aynı şekilde bende tür olarak romantik komedi seviyorum.animede romantizm komedi olmazsa  olmazlarından :D  :D (benim düşüncem tabi) ;)

4.  Her anime için katılmasam da evet vampir knightın mangasındansa animesini tercih ederim. Umarım destiny çıkar. Uzun zamandır bekliyoruz ama hadi hayırlısı =)

inş çıkar ya zor bi ama yinede ümit kesmeyelim di mi :D

5. yeni seri başlayana kadar yıllar da geçse mangasını okumam. Kaname'nin o cool davranışlarını izleyemezsem ve Zero'nun sesini duymazsam olmaz. 

Bunlar da benden olsun :)

tumblr_n1gg5zUpCL1rjf4f5o1_500.gif

tumblr_n1gg5zUpCL1rjf4f5o2_500.gif

tumblr_n1kr1p01No1rqna90o2_500.gif

tumblr_n1pzd2saQ51t7cirko1_500.gif

aynen bende katılıyorum sana gönlüm bir zero ya bir kanameye gidiyo :lol:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.