Jump to content

_phantom_

Üyeler
  • İçerik sayısı

359
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne _phantom_ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Babamın telefonuna "kızınızın notlarını devamsızlıklarını şu kadar fiyata haber alabilirsiniz" diye mesaj geldi. Ne yapmaya çalışıyorsunuz! T.T ....

1. _phantom_

_phantom_

hayır şu anlık sorun yok neyse ki .Ama önümüzdeki hafta sınav haftası onun için çok tedirginim. Kimya,mat,fizik aynı hafta olur mu ya O.o Bir kabul ederse hayatım kararır T.T

2. (See 11 other replies to this status update)

2. Babamın telefonuna "kızınızın notlarını devamsızlıklarını şu kadar fiyata haber alabilirsiniz" diye mesaj geldi. Ne yapmaya çalışıyorsunuz! T.T ....

1. _phantom_

_phantom_

Babam da "acaba yapsak mı?" dedi. O mesajı kim ne için hangi amaçla hangi vicdansızlıkla gönderiyor ki? (okul müdürümüzdür kesin -_-)

2. (See 11 other replies to this status update)

3. Tabletlerimiz dağıtıldı. Diyordum ki "Anime izler manga okurum" Ama internet sadece google ve eokula giriyor :D

4. Tabletlerimiz dağıtıldı. Diyordum ki "Anime izler manga okurum" Ama internet sadece google ve eokula giriyor :D

1. _phantom_

_phantom_

@Yuki-chanAslında program ismini öğrenebilirsem iyi olur. Teşekkürler ^^

@Lacky Kitap boyutunda bir tablet yani :D Kalem, kılıf vs. içinde amma velakin anime izleyemedikten sonra çok tın -,-

2. (See 7 other replies to this status update)

5. http://i.hizliresim.com/lY1Qzg.gif Tamam bisikleti iki elimi bırakıp sürer bilirim de,bu neya :P
  6. Tabletlerimiz dağıtıldı. Diyordum ki "Anime izler manga okurum" Ama internet sadece google ve eokula giriyor :D

1. _phantom_

_phantom_

Aslında tüm özellikleri iyi kamerasının çözünürlüğü, hızı vs. ama şu net olayı çok kötü :/

7. ainme önerisi ala bilir miyim?

8. Special A animesini bitirdim çoooooook güzel bir animeydi ya :) Hikari♥Kei favorim oldu :)

9. Bunu gördükten sonra seriyi izlemeye karar verdim: funnymama.com/store/140428/287345_v0_600x.gif

10. Pazartesi ve salı TEOG sınavına girecek olan tüm öğrencilere başarılar! :)

11. Pazartesi ve salı TEOG sınavına girecek olan tüm öğrencilere başarılar! :)

12. Usui Takumiye çok benzer birini buldum :O ve anında bitirdim animeyi :D Atletik,zeki vs.vs. :D

1. _phantom_

_phantom_

aaa söyleyince fark ettim. Gerçekten benziyorlar O.o

13. Bu gün veli toplantısı vardı. Tek bir zayıfım vardı, onun da öğretmeni gelmemiş :D

14. Foruma bir bakayım dedim. Açtım 26 bildirim var O.o Çok heyecan yaptım. Hemen açtım. Meğerse ♠Misaki♠ nin durumuna yorum yaptığım için gelmiş -_- ♠Misaki♠ şu an seni kıskandım -,-

1. _phantom_

_phantom_

yok yok işin aslı bana bu heyecanı yaşattığınız için sağolun :D

2. (See 8 other replies to this status update)

15. Foruma bir bakayım dedim. Açtım 26 bildirim var O.o Çok heyecan yaptım. Hemen açtım. Meğerse ♠Misaki♠ nin durumuna yorum yaptığım için gelmiş -_- ♠Misaki♠ şu an seni kıskandım -,-

1. _phantom_

_phantom_

Kabul edilmedi -,- dermişim :D Senin bi suçun yok yorum yapanlarda kabahat :D

16. Foruma bir bakayım dedim. Açtım 26 bildirim var O.o Çok heyecan yaptım. Hemen açtım. Meğerse ♠Misaki♠ nin durumuna yorum yaptığım için gelmiş -_- ♠Misaki♠ şu an seni kıskandım -,-

17. Bir bölümü bir saat de izleyemedim atıcam şimdi duvara bilgisayarı ya !

1. _phantom_

_phantom_

Bunu bende yaşıyorum arasıra. Çok pis bir durum -,- Allah yardımcın olsun

2. (See 42 other replies to this status update)

18. Göçebe filmini izlerken düşündüklerim : Film müziği filmden; Film ise kitaptan daha güzel....

19. Göçebe filmini izlerken düşündüklerim : Film müziği filmden; Film ise kitaptan daha güzel....

20. Golden time animesini bitirdim sonu harikaydı yaaa ^_^

21. Dün dayım vefat etti.

1. _phantom_

_phantom_

başın sağ olsun.

Allah rahmet eylesin....

22. Bende Linkin Park hastalığı var o.o

23. Dün sabah alarmı kapatmayı unutmuşum. Bugün saat 6.30'da kalkıp okul formamı giydim. Neyse ki evden çıkmadan fark ettim cumartesi günü olduğunu. Geri de yatamadım T_T

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.