Jump to content

lntegral

Üyeler
  • İçerik sayısı

1952
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

23

lntegral kullanıcısının paylaşımları

1. lntegral

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Çocuğum senin işin yok mu
  2. Yarından itibaren saçma sapan bir yolculuğa başlıyoruz Bu yüzden hiçbir şey yapmak zorunda değilim Film izleyip analiz yazıcam uzun zamandır yapmıyorum
  3. lntegral

One Piece Profesörlerinden yardım bekliyorum.

Doçent var olur mu o? Yılımı doldurmadım profesörlük için bekliyorum hala Filmleri salla geç sadece film görevi görmüyor ama Episode 0 diye bir bölüm var.Onu istediğin zaman izleyebilirsin
  4. Çok sıkılıyorum Sıkıntıdan eski Azeri arkadaşlarıma gaz veriyorum kahrolsun Ermenistan diye.Baya bi sövdük
  5. Bu da doğru
  6. Olm siz beni sürekli övüyonuz ölecek miyim ben yoksa? Doktor yaşarsın daha demişti ama emin olamıyorum
  7. Kısa sürede sende mi farkettin? Saklasam da akıyor işte bir yerlerden
  8. Muhabbet edin ki eleştri getiriyim bişey olsun
  9. lntegral

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Bazı değişiklikleri sorguluyorum.Galiba köprüden önceki son çıkıştayım
  10. Vegan lahmacunlar gördüm bugün gerçek lahmacunların hayalini kuruyorum O zaman üç karakterin ismini birleştirip Alnesaka koy adını*-*
  11. Bu karakter bleachteki hollowlara benzemiş.Ona uygun bir isim lazım Onun dışında güzel çizmişsin bravo
  12. Şimbu bu etiketlediklerin dışında hiçbirimiz değerlendiremiyor muyuz bunu
  13. Televizyon izlemeye alışma boşver Arkadaşına eşlik etmek için izliyorsundur sen zaten merakından değil :D
  14. Birkaç görüşme yaptım restoran listesi çıkarmaya çalışıyoruz.Sen neler yapıyorsun
  15. Bir çok şey.Temiz kalbinden eminim en azından.Böyle insanlarla dost olmaktan onur duyarım
  16. Ayrılıklar vurur beni sabahları dar geceler @pseudohomophylus Hoşbulduk doktor dostum
  17. Ah geceler bensiz geceler
  18. Sıfır sonuç.Biraz sağlıklı beslenin vegan restoranlara gidin
  19. Yok doktor bunlar aktif bile değil doğru dürüst :D Bahsettiğim ünlü restoranlar ben vegan olmadığım için bilgi sahibi değilim.Yok mudur bu adamların franchise olacak kadar büyük işletmeleri? Onları arıyorum gidip görüp yiyip yazıcam.Yemesem de olur ama oraya kadar gitmişken yersin yani
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.