Jump to content

lntegral

Üyeler
  • İçerik sayısı

1952
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

23

lntegral kullanıcısının paylaşımları

1. Güzel senden bestekar olur o zaman
  2. Bırak müziği sinemaya yönel
  3. Orta yaş krizi için erken menopoz için yanlış cinsiyet.Bilemiyorum
  4. Benim 2004 senesinde bütün mahalleyi kasıp kavurduğum bileği bükülmeyen beyblade im yıllardır kayıp.Bir yerden çıkarsa nostalji krizine girip Muazzez ersoy tarzı bir klip bile yapabilirim
  5. Kim beyblade oynuyor hala ki ya
  6. Tamam işte azlar ve özler vardı.Özler gitti diyince geriye bir tek azlar kalıyor.Biz kaldık diyince özler gittikten sonra azlar kaldı anlamı doğdu ister istemez.Anlatmak istediğinin o olmadığını biliyorum ama sorun yok
  7. lntegral

En Sevdiğiniz Film Replikleri?

-Neden gözü kapalı yürüyorsun? -Bütün yolları ezberledim. -Ama düşebilirsin. -Bütün düşüşleri de ezberledim. Dancer in the dark. Daha önce de paylaşmış olabilirim.En anlamlı bulduğum olarak kalacak gibi çünkü
  8. Bilemiyorum özler gitti azlar kaldı gibi anladım Efsane olacak ne yaptım ben ya
  9. Biz öz değil miyiz
  10. Belki böyle daha iyidir.Az ve öz Black Clover
  11. Günaydın.Kim pestilini çıkardı buraların ya son sayfada konuşmam duruyor hala
  12. Sen güldürürsün evet Hatta burda bi sen güldürürsün
  13. Az gülen biriyim ben o yüzden normal sayılmaz
  14. Bunu döndükten sonra yazdım ya Ordayken sebepsiz yere kafamda hep bu çaldı olduk olmadık güldüm zaten
  15. Çapkınım hovardayım 24 ayardayım Her gece bir bardayım Hayda hayda di hayda
  16. O senin tatlılığın
  17. Yine çok tatlısınız
  18. Mecburuz,yoksa çekilmez
  19. Ben çok nadir iyi olurum Gorjek dostum.Sen nasılsın iyisindir umarım O zaman umarım hep bizimle olursun.İşler her zaman varlar onların yokluğunu düşünmeden hep hayatımızdaymış gibi davranmadıkça onlara alışamayız
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.