Jump to content

metalsimyaci

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

metalsimyaci kullanıcısının son zaferi 3 Aralık 2020

metalsimyaci en beğenilen içeriğe sahiptir

metalsimyaci hakkında

• Doğum günü 07/18/1989

metalsimyaci üyemizin başarıları

1. metalsimyaci

D. Gray Man Devam Edecek!

Lenaleeeee............ Yeniden kavuşacağız sonunda... en sevdiğim ikinci anime olarak.. 4 gözle bekleyiyordum o günü ve yayınlanacak ha... artık rahat öle bilirim...
  2. metalsimyaci

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

1- One Piece 2- Naruto 3- D.Gray-Man 4- Death Note 5- Code Geass
  3. bencede en güzeli buydu... & Olasılık Kuralı Birisi tarafından seyredilme olasılığı, yaptığınız işin aptallık katsayısıyla doğru orantılıdır
  4. metalsimyaci

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

one piece- akianu elime geçsin diri diri gömecem onu....
  5. metalsimyaci

Anime'ye Nasıl Başladınız?

Ciddi mana da anime izlemeye bundan 2 yıl önce 1 ın yaz tatilinde kazara sitelerin birinden indirdiğim bleach'in ilk bölümü ile başladım.Normalde hepimiz gibi küçükkken izlediklerim vardı ama bir tutku değildi.Şidmi tam bir anime bağımlısıyım.Ne zaman canım sıkılsa birine kızsam veya çok mutlu olsam anime izliyorum....2 yılda okuluda baya asarak 50yi aşkın seri bitirdimve devam ediyorum...
  6. metalsimyaci

Bleach in en karızma karakteri kim ?

urahara kisuke..
  7. metalsimyaci

Anime Hakkında Bilmeniz Gerekenler

peki ne zaman bir şeyler göreceğiz Türkiye açısından...hayallerimiz yeteneklerimiz her şeyimiz var neden biz de yapmıyoruz....Her şeyden önce anime konusunda bize destek verecek firmalar lazım bize..ayrıca seslendirme konusunda da baya yol almamız lazım..müziği katmadım daha....bir sürü şeyi var...hem işsizlere iş kaynağıda olur ne güzel... :)
  8. Bilgisyar müh talebesiyim...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.