Jump to content

Shiho

Üyeler
  • İçerik sayısı

126
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Shiho kullanıcısının eklediği dosyalar

1. the pretty reckless ın yeni şarkısı iyi fakat he zamanki gibi klibi berbat ötesi

2. the pretty reckless ın yeni şarkısı iyi fakat he zamanki gibi klibi berbat ötesi

1. Shiho

Shiho

ovv going to hell *-* klibini yine beğenmemiştim fakat şarkı gerçekten olağanüstüydü , make me wanna die ı hiç sıkılmadan dinlrim zaten oda harikadır *-* eğer isterseiz follow me down , miss nothing , heaven knows , kill me , just tonight ve you yu dinleyebilirsiniz bunlarda çok güzeldir öneririm ama klibini değil benden söylemesi :D Bu arada Taylor momsen olucak o :D

2. (See 4 other replies to this status update)

3. magi izleyen var mı aranızda şu jadal mı ne o iyi mi kötü mü (2. opta iyi gibi gözüküyor aam pk anlamadım :D)

1. Shiho

Shiho

Şimdi şöyle bir bakınca magi nihayetnde , mangaka büyük ihtimal ya onu iyi yapmanın bir yolunu bulur yada kötü olmasına acıklı bir neden bulur :D

2. (See 6 other replies to this status update)

4. magi izleyen var mı aranızda şu jadal mı ne o iyi mi kötü mü (2. opta iyi gibi gözüküyor aam pk anlamadım :D)

1. Shiho

Shiho

bencede kötü ayrıca ikinci sezon vardı diye hatırlıyorum sinbad ı :D

5. Ya bu durum olayını ilk başlarda sevmişti amma bir yandanda kötü gibi yani ne biliyim ben bişey yazıyorum sonra yorum yapıyolar(kötü kısım burası değil :D) sonra ben o yorumu görmeyip geç cevap veriyorum[kötü kısım burası :D) sonra kahroluyorum falan yani :(

1. Shiho

Shiho

Ne yardım sever insanlarsınız siz ya *-*Çık tişikkür ederim :D

6. Ya bu durum olayını ilk başlarda sevmişti amma bir yandanda kötü gibi yani ne biliyim ben bişey yazıyorum sonra yorum yapıyolar(kötü kısım burası değil :D) sonra ben o yorumu görmeyip geç cevap veriyorum[kötü kısım burası :D) sonra kahroluyorum falan yani :(

1. Shiho

Shiho

işte ben fakirim gelmiyo asdf :D harbi gelmiyo yani nasıl yapcaz onu bir şey etsene sen bi ya :D

7. Anime&Manga genel konularına giripte bir konuları hortlatıyım diyorum ama üşeniyorum naapsam :D

8. padam,padam,padam~

9. biri bana imza yapcaktı ama neyse -_- gerçi sanırım bu konuda en son konuşması gereken kişi benim U_U :D

10. ordan bana bir Dimitrie Vatler lütfen

11. İmzalar ,imzalar yapılacak bir sürü imza var dahaa T_T

12. Shiho geri döndüü

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.