Jump to content

aloneordead

Üyeler
  • İçerik sayısı

103
  • Son ziyareti

aloneordead kullanıcısının paylaşımları

1. aloneordead

Haxball

oynarım ama pro değilim ya gelirsem sanji yazarım e haliyle
  2. aloneordead

The Legend of Zelda

g-man gibi bir şey mi bu ben drowned bilmiyenler için g-man de half-life evreninden böyle durup dururken karşına çıkan mavi takım elbiseli bi elemean onu bi kaç kere görmüştüm hatta her karşılaştığım yeri not alıp tekrar oynuyordum bu da öyle bir şey mi
  3. aloneordead

The Legend of Zelda

çok teşekkür ederim en kısa zamanda başlayacam zelda ya :D pek emülatör kullanmayı sevmesem de :ph34r: :ph34r: oyundan sıkılmam ya öyle kötü huylarım yoktur ingilizcem de iyidir teşekkür ederim bir sıkıntı yaşarsam sana mesaj atarım :D
  4. aloneordead

The Legend of Zelda

ben pek zelda oyunu takipçisi değilim malesef hiç birini oynayamadım da yani gerekli platformum olmadığı için sadece oyun dünyasına bayağı meraklıyımdır ve legend of zelda da oyun dünyasının kült yapımlarından en son link between the world u görmüştüm meğer yenisi çıkmış :D :D bu arada pc platformuna çıkmış biir oyun var mı bunların arasında varsa oynayalım ya yazmayı unutmuşum gerçekten de çok iyi bir inceleme olmuş
  5. aloneordead

Merhabalaaar :)

hoşgeldin ömer (abimin ismi he) ben de ali osman 23 yaşındayım güzel animeler izlemişsin başarılarının devamını dilerim
  6. aloneordead

The Legend of Zelda

son çıkan link between the worlds oyununu eklememişsin yalnız bi de her işi link yaparken oyunun isminin zelda olması :( :( :(
  7. aloneordead

Merhabalar

hoşgeldin bir de isim yazsaydın iyidi neyse ben ali osman yaklaşık 6 yılldır ben de anime ve manga dünyasının içindeyim bu arada sen lol ü bırak dotaya geç dota candır diğer mobalar hikaye :D
  8. şimdi olay şu 9 tane hero arasından bir tane seçiyorsun benim favorim priest her heronun kendine özel hero power ı var bu iki mana istiyor bunlar mage de seçilen hedefe 1 damage warior da 2 armor rouge de 1 damegelik iki vuruşluk bıçak kuşanma hunter da karşı heroya 2 damage duruid de 1 damage 1 armor priest te seçilen hedefe 2 hp warlock ta 2 can kaybedip bi kart çekme shaman da 4 farklı totemden birini çağırma paladin de 1-1 lik bir ünite çağırma bunun haricinde senin desten var destede 30 tane kart oluyor aynı tip karttan en fazla 2 tane bulundurabiliyorsun eğer kart legendry ise 1 tane en fazla her heronun bi kendine özel kartları var bir de her heroda kullanılabilen netural kartlar var kartlar 3 e ayrılıyor silah kartları heronuzla vuruş yapmanızı sağlıyor büyü kartları kartın üzerinde yazan büyüyü etkin ediyor(büyü kartları herolara özeldir netural kartlarda bulunamaz her heronun kendi büyüsü var) ve en önemlisi minion kartları bunlar da sahaya sürdüğün adamlar hepsinin farklı vuruş ve can değerleri ve değişik özellikleri var örn: taunt kartları nın özelliği o yokedilmeden diğer minyonlara ya da herona yönelemez rakip amaç rakiibin 30 hp sini o senin kini bitirmeden bitirmek ya da adamın surrender çekmesini sağlayacak kadar zorlamak mana sistemi de şöyle çalışıyor 1 mana ile başlıyorsun her el sonunda +1 mana kazanıyorsun en fazla 10 mana slotuna ulaşabiliyorsun her kartın istediği mana değeri farklı 1 mana isteyen kartta var 10 mana isteyen kartta
  9. sorunuz varsa sorun gençler close betadan beri oynuyorum heartstone konusunda iddialıyım :D
  10. shaoli monks pc ye çıkmiş bir oyun değil sana onu kurmanı önermem çünkübelli programlarla emülatör kurdurmaya falan çalışacak sana hiç bir zevk alamazsın single player da daha güzel oyunlar var mesela bu oyuna benzer rpg 3d combat olarak kingdom of amalur reckoning i öneririm sana
  11. aloneordead

Konichiwa Minna San

hoşgeldin foruma çizimlerini görmek isteim
  12. avatar 7 imza toplamına 6 veriyorum çok fazla var bence o kadar spoiler fazla :D
  13. aloneordead

Yeniyim, noobum :3

sosyalde iyi konuşabiliyorum ama gerçek hayatta konuşamıyorum ???? biri bu cümleyi bana açıklasın :) :) ayrıca burası online oyun değil küçük hanım forum sitesi noob gibi bir sıfat burada geçerli olmaz :D neyse ben de ali osman 23 yaşındayım foruma hoşgeldin ismin güzelmiş pek duymaya alışık değilim umarım iyi vakit geçirirsin (ben de iyice karşılama komiteesi gibi oldum her tanışalım başlığında varım :D :D )
  14. aloneordead

Konnichiwa^^

hoşgeldin ceren ben de ali osman 23 yaşındayım umarım sitede iyi vakit geçirirsin küçükken izlediğim pokemon falan saymazsam ben de yaklaşık 6 senedir izliyorum bir de nick ini görünce doctor who hayranısındır diye sevinmiştim :ph34r: :ph34r: meğer adından dolayıymış :(
  15. aloneordead

Anime Expo'dan Kötü Haber

iyi olmuş ya bu seriden bi sezon çok bile(evet izledim ve hiç beğenmedim)
  16. aloneordead

merhaba

hoş geldin ben de ali osman doğan 23 yaşındayım böyle yaşıtlarım kaydolunca ayrı bir mutlu oluyorum sevdiğin şeylerin birçoğunu kendim de yaparım bi de en sevdiğin animeyi mangayı falan da yazsaydın güzel olurdu :D
  17. aloneordead

Merhaba

merhaba arda ben de ali osman 23 yaşındayım yazları istanbulda kşları izmitte okuldayım umarum iyi vakit geçirirsin fma benim de top 5 imde çok iyidir :D
  18. grim reaper = şeytan :blink: sen çok yanlış gelmişsin kardeş grim reaper ölenlerin ruhlarını toplayan hıristiyan mitolojisinde geçen siyah kapşonlu cübbeli elinde orak olan karakter :D
  19. alone or dead yani yalnız yada ölü yalnız takılmayı çok seven bir insanım bayadır da bu nick i kullanıyorum bir de ismimin baş harflerinden oluşuyor Alone Or Dead Ali Osman Doğan
  20. aloneordead

Ecchi FC [+18]

beni de katsana ya severim echi yi imzayı da sevdim he sena :D
  21. aloneordead

Mecha Naruto Animesi Hazırlanıyor

abi ek paket yapmışsın bırak oyunda ek paket olarak kalsın ne bu anime yapmalar falan bu ekip çıldırmış olmalı
  22. aloneordead

Çizimlerim (Güncellendi)

wu üstteki iyiymiş kardeş ama alttaki biraz özensiz gibi geldi bana belki de ben anlamıyorum
  23. aloneordead

Akihabara Yok Edildi

arkadaş alalım şu japonyayı ya harbi diyorum ülke olarak ele geçirip mangakaları bize çalıştıralım 7 24 yazsınlar çizsinler :D :D (şaka şaka hemen kızmayın ) yalnız çalışmalar gerçektende bir harika takdire şayan gerçekten de bi an inandım yazıyı okumasam büyük küfür edecektim mübarek günde :D :D :D
  24. aloneordead

Forumun Enleri

bi insanı küçük bir ekarnın arkasında klavyeye parmak dokundurması ile ve bunu genel olarak tek bir konuda (yani forumun amacı açısından anime) yaparken tanımayla idol seçmek ne kadar doğru bir hareket o tartışılır bence gereksiz( tabi bence hemen dövmeyin :ph34r: ) bi idolüm varsa o da Ömer bin Hattab tır
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.