Jump to content

SUNA

Üyeler
  • İçerik sayısı

518
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

SUNA kullanıcısının paylaşımları

1. SUNA

Bolaykim o.O Fan Sub

. :( .Çok değil bundan 2-3 yıl önce izlemek için anime arardım..Şimdi ise hangisini izlesem diye şaşırıyorum artık..İyi ki sizler varsınız canlar,ellerinize sağlık.... :P
  2. Çok komik olayların olduğu güzel bir anime... :P .Birde ikinci sezonu da tamamlansaydı da ovalarını da bekleseydik...Ben yine de umutluyum tamamlanır diye. :P ..Paylaşım için arigatou gozaimasu.. :)
  3. SUNA

Lala Fantasy Özel Sayısı Dopdolu

Merak ettim şimdi bu kısa hikaye bölümleri neyi konu alıp nasıl işlenecek diye.. ^_^ ..Tabi gelirse ve çevirisi olursa bir şekil de merakımızı gidereceğiz sanırım...Bilgi ve paylaşım için teşekkürler Övünç.. :P
  4. Diğer animeler güzeldi...Bu da biraz andırıyor sanki...Konu ilginç ,karakterler keza öyle...Gelsin bakalım arayı uzatmadan.. :P .Paylaşım için arigatou gozaimasu. :P
  5. Tiplemeler komik görünüyor,sanırım komedi ağırlıklı olur...Gelsin bakalım ona göre karar veririz artık....Bilgilendirme için arigatou. :P
  6. Yirmi yedi yaşında bir insanın hayal edemeyeceği kadar başarılı olması müthiş olmalı ve bu da en güzel kanıtı...Ne kadar bizlerden haberi olmasa da yine de tebrik ediyorum....Bilgi ve paylaşım için teşekkürler. :)
  7. SUNA

Bolaykim o.O Fan Sub

Sizler aldıysanız ne mümkün olmaması.. :P .Şimdiden kolay gelsin...Yine takipteyim... :P
  8. Süper bir sıralama olmuş.. :P .Çok beğendiğim anime ve mangalar ..Güzel bir paylaşım olmuş..Ellerine sağlık. :P
  9. SUNA

Seitokai Yakuindomo 2. Sezon ve OAD

Arada komik olanlar da iyi oluyor hani.. :P .Bu arada Övünç bu işi harika götürüyorsun hani..Kolay gelsin ve böyle güzel çalışmaları emek verip paylaşım yaptığın için teşekkürler.. :P
  10. SUNA

Uchiha Kardeşlere Özel Anime

Aslına bakarsak seri boyunca pek doğru düzgün bir beraberlikleri olmadı.. -_- .O yüzden iki kardeşin neler yapacağını merak ettim şimdi.. :rolleyes: .Bakalım umduğum gibi olacak mı..Haber ve paylaşım için teşekkürler Övünç. :P
  11. SUNA

Bolaykim o.O Fan Sub

Böyle güzel işler yapan gençleri her zaman takdir ediyorum vede elimizden gelen sadece bu takdirimi de bir şekilde belirtiyorum...Şurada oturmuş vede sizlerin en güzel zamanınızı verdiğiniz emekleriniz ile keyifli saatler geçiriyorum...İyi ki sizleri tanımışım ve sizler de iyi ki varsınız... :) Emeklerinize sağlık canlar,çok teşekkür ederim.. ,Daha nice böyle yıllara hep birlikte inşallah...Kendinize iyi bakın.... :P
  12. SUNA

Free! Devam Edecek mi?

Aslında anlatılacak fazla bir konu yok bu anime de,şöyle bir kaç bölümde anlatılıp bitebilecek bir seri...Mangaka ne düşünüyor daha bilemiyorum ama...Devam ederse izlerim gerçi.... Paylaşım için teşekkürler Övünç.. :)
  13. Farklı kıyafetlerle pek şekerdiler...En çok da Levi karizmatik her zaman ki gibi :) Paylaşım için arigatou.
  14. Konu bir hayli ilginç...Gerçi ilginç olmayanda bir hayli nadir ya....Güzel bir animeye benziyor...Paylaşım için arigatou gozaimasu. :)
  15. SUNA

Bolaykim o.O Fan Sub

Öyle bir heyecanlı bölümde kalmıştı ki cidden sabırsızlıkla bekliyordum....İşte bu sabırsız kişiliğim yüzünden seri bitsin başlıyayım diyorum ama dayanamayıp izliyorum...Ellerinize sağlık ,paylaşım içinde çok teşekkürler.. :P
  16. SUNA

Ergo Proxy

Ben böyle animeleri izledikçe bunu yazan mangaka'nın ne kadar zeki olduğunu kabul ediyor ve takdir ediyorum...Bir kaç karesini kaçırırsan konuya adapte olmak zorlaşıyor....Birde sakin kafa ile izlemek de yarar var...Bu türden hoşlananlar kaçırmıyor zaten ..İyi izlemeler...Tanıtım ve paylaşım için arigatou. :P
  17. İlk böyle uzun anime izlediğimde(bleach) konu dışı bölümler olurdu...Tabi ben kendimi öyle kaptırıyordum ki ne olduğunu anlamadan konuya giriyordu...Bir süre konu devam ediyor falan....Sonradan öğrendim bunlar fill imiş...Öylede olsa ben onları sizlere sıkıcı da gelse severek izliyorum...Belkide mangaka bunları hazırlarken yeni fikirler üretiyordur...Kolay değil böyle güzel seriler çıkarmak...Bilgilendirme için arigatou. :P
  18. Çok sevdiğim spor dallarından bir anime daha....Konu önce rekabet diye başlıyor sonra aynı takım da oynuyorlar...Bakalım izledikten sonra rakip olsalardı ne yapacaklardı dedirtecek mi..? :).Hayırlısı gelsin bakalım...Erdem paylaşım için teşekkürler. :)
  19. SUNA

Doğum Günü Kutlama Bölümü

:Pİyi ki doğmuşsun ve bizler de senin gibi harika birini tanımış olduk...Sevdiklerinle birlikte, sağlıklı,sıhhatli nice böyle doğum günlerine...Yaş günü hediyesi ne istiyorsun... :P
  20. Eskiden çocuklarımın bakıcısı vardı ..Kanaviçe işlerdi,görmüşsünüzdür belki aynı ona benzettim...Bayağı sabır isteyen bir iş gibi geldi...Anladığım kadarı ile...Ellerinize sağlık.güzel olmuş.. :)
  21. SUNA

Hishimochi Çeviri

Böyle güzel bir arkadaş grubu ile güzel işler yapan sizleri tebrik eder başarılar dilerim... :)
  22. SUNA

Hepinize Merhaba Arkadaşlar :)

Benim sayemde onlarda izliyor ve çok seviyorlar...Teşekkür ederim gerçekten de, benim gibi bir anne :Pzor bulunur... Çevremde ki her kes de biliyor anime izlediğimi... -_- Çocuklarımın arkadaşları ve sitedeki arkadaşlarım :Dda aynı senin söylediklerini yazıyor....
  23. SUNA

Hepinize Merhaba Arkadaşlar :)

Öncelikle hoş geldin..Ben sosyal hayattan yorulan ve şimdi evinde dinlenen Asya ülkelerine ait ne varsa film, dizi, anime ve manga gibi etkinliklerle ilgilenen bir anneyim. -_-..Bence sen eğlenmeye değil de birazcık eğlendirmeye geldin.. :P.Aramıza katılmana memnun oldum.. :P
  24. Hepsi karizma karakterler ,her ne kadar arada Sakura ya kızsam da çok beğendiğim bir seri...Tekrar hatırlattığın için teşekkürler. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.