Jump to content

Papucumun Hayalleri

Üyeler
  • İçerik sayısı

525
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Papucumun Hayalleri kullanıcısının paylaşımları

1. yoğurtlu ıspanak mı püüüğğğğ .s ıspanağın pidelisi güzel oluyor .s bamya severun :)
  2. bamya sevilir ya *-*
  3. Papucumun Hayalleri

Yeni birisiii

dersi derste dinlemek abi hocaya anlamadım tekrar anlatır mısınız diyorum anlamış gibi yap dedi bana *-* neyse burayı daha fazla sohbet alanına çevirmeden gidip başka yerde açalım konuyu etraflıca konuşalım :DD
  4. bugün biraz defter kalem alıp kendimi şımarttım ahh bu eğitim ugruna yaptıklarım

1. ohmy34

ohmy34

arada çalışmak bana göre değil prensip belli sınava son bir gün kala son saniyelere doğru çalış :D

2. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

LYS de etkili olmuyor denedim T.T

5. Papucumun Hayalleri

Yeni birisiii

Arda ben sana yardım ederdim mat. konusunda fizik falan akardık :P ooo sen işi bitirmişsin :( dövenelr arasında bende varım :DD özellik organik kimyayı :)
  6. Papucumun Hayalleri

Yeni birisiii

o dayak yiyenler arasında ben varım kesinlikle :unsure:
  7. Papucumun Hayalleri

Yeni birisiii

memnun olaydın iyiydi neyse <_< organik kimya çok kolay zaten latife ediyoruz şurda :unsure:
  8. nimet o nimet .s çocukluğumdan beridir annem zorla yedirtiyor :( zamanla seviyon .s pilav ve ayran olunca yanında daha bi güzel oluyor :| arada turşuda iyi gidiyor :P
  9. bamya sevilmez mi ya şimdi *-* pırasa yemedim hiç o ayrı tabi ama bamya güzel şimdi .s
  10. Papucumun Hayalleri

Yeni birisiii

karekök senin hayatın için bir anlam ifade etmeyebilir :P ama bazı insnalar için çok çok önemli bir kaplıyor hatta adamın baş köşesine alıyo karekökü örneğin karekökü bulan adam *-* (saçmalakta rakip tanımıyorum)
  11. Papucumun Hayalleri

Biraz da Eğlenelim :)

ben terliklerimle duran arabaya çarptım :blink: Hastaliga iyi gelirmis gecen gün duydum.. :cool-onion-head-emoticon: tavsiye edilir :evil-smile-onion-head-emoticon:
  12. etli çiğköfte yiyincede ıyy diyonuz mu :DD
  13. Papucumun Hayalleri

Yeni birisiii

oha burda da mı kimya bide organik :hate-onion-head-emoticon: aklın varsa sayısala gelme kardeşim .s otur tarih çöz eşit ağırlıkçı ol :evil-smile-onion-head-emoticon: benim gibi olma sonra :depressed1-onion-head-emoticon: neyse ya ne için girdim ne diyorum .s hoşgeldin aramıza bende senin gibi yeniyim buralarda .s güzel forum ya en azından dalga geçen yok :cool-onion-head-emoticon: bu arada bende irem ^^ Üni. aday öğrencisiyim dualarını bekliyorum .s
  14. La o değilde 1 nisan şakası yapan bile olmadı bana T.T

1. ohmy34

ohmy34

anlıyorum acını kardeşim T-T

2. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

saol kardeşim :(

3. sadece okan

sadece okan

1 nisanda şaka yapıldığını bile unuttum ben. ( o gün dersim yoktu bütün gün uyuduğumdan olabilir)

15. Papucumun Hayalleri

Selamselam

hoş bulduk hoş bulduk ^^ zahmet etmeyeydin iyiydi *-* ayy çok saol ^^ İlla hoş geldin mi yazakcaksınız farklı farklı şeylerde yazabilirsiniz ^^ mesela kendinizi tanıtmak gibi? :DD Hem ismimi yazayım dedim hemde tanışmak içindi T.T Memnun oldum Ezgi ^^ bu arada Yok o kadar ağır bir ergenlik geçirmiyorum çok şükür ergenim ama ağır değilim ^^ Hoş bulduk hoş bulduk ^^ zahmet etmeyeydin iyiydi *-* teşekkür ederim bu arada (:
  16. Papucumun Hayalleri

Selamselam

ay utandım şimdi teşekkür ederim ^^ zahmet etmedin saol ^^
  17. Papucumun Hayalleri

Selamselam

hoş bulduk hoş bulduk :evil-smile-onion-head-emoticon: teşekür ederim umarım ^^
  18. Papucumun Hayalleri

Selamselam

Hoş bulduk hoş bulduk :evil-smile-onion-head-emoticon: ya ne zahmet ediyon :embarrassed4-onion-head-emotico
  19. Tatmadan bilemezsin hem en iğrenç ne ya :hate-onion-head-emoticon: nimet bu nimet :hate-onion-head-emoticon: nimete iğrenç denilir mi ya kınıyorum sizi .s senin iğrenç dediğin şeye kimbilir Çin'de evsizler yurtsuzlar aç kalanlar nasıl istiyorlardır bunlardan birini :crying2-onion-head-emoticon: (saçmalamakta üzerime rakip tanımıyorum)
  20. Adana’nın Yolları Taşlı, Muş’un Yolları Yokuş, Evreşe Yolları Zaten Dar, Ankara Desen Büklüm Büklüm Yolları, Düzgün Yolumuz Yok Devlet uyuma

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

ahahaha :D Ben de şimdiki okulun sandım :D

3. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

aynen cold dewil ;) artık sınıftakilerle dalga geçerim saol amygirl :DD

4. ohmy34

ohmy34

ne olacak bizim memleketin hali böyle ? :D

21. Papucumun Hayalleri

Selamselam

Hoş bulduk hoş bulduuuk duk duk duk :DD zahmet etmeseydin ya *-*
  22. Papucumun Hayalleri

Selamselam

hoş bulduk hoş bulduk :evil-smile-onion-head-emoticon: abi zahmet etmeyeyin ya :embarrassed1-onion-head-emotico
  23. Papucumun Hayalleri

Selamselam

teşekkür ederim ^^ sana da :hi-onion-head-emoticon: hoş bulduk hoş bulduk :evil-smile-onion-head-emoticon: zahmet etmeyeydin iyiydi :embarrassed1-onion-head-emotico
  24. Papucumun Hayalleri

Selamselam

El alışkanlığı mı desem dil alışkanlığımı çözemedim :cool-onion-head-emoticon: ama seviyorum ya :embarrassed4-onion-head-emotico hoş bulduk hoş bulduk :evil-smile-onion-head-emoticon: Meraba meraba :evil-smile-onion-head-emoticon: hoş bulduk hoş bulduk :hi-onion-head-emoticon: ya zahmet etme :embarrassed1-onion-head-emotico
  25. Papucumun Hayalleri

Selamselam

hoşbulduk hoşbulduk :evil-smile-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.