Jump to content

Cerenimo

Üyeler
  • İçerik sayısı

97
  • Son ziyareti

Cerenimo kullanıcısının paylaşımları

1. Cerenimo

Sims 1,2,3

Gelse harika olabilidi, kesinlikle daha çok satardı :mellow: Benden önce düzeltildi :( :blush:
  2. Cerenimo

Sims 1,2,3

şömine yüzünden yanıyorlardı, doğalgaz olsa doğalgaz sızıntısından zehirlenip ölürler :D Ben sims 4 online olur diye çok heveslenmiştim çıkacağını duyduğumda :depressed1-onion-head-emoticon:
  3. Cerenimo

Sims 1,2,3

hahah aynen aynen usta çağırıp yaptırma iyiymiş :D birde faturalar ödenmediğinde elektirikler felan kesilecekmiş öyle okumuştum bir yerde :D
  4. Cerenimo

Sims 1,2,3

Öyle oldu biraz :D evet ya orjinalini almak isteyen kişiler felan kararını değiştirdi havuz, toddler, create a style felan olmadığı için. Gerçi bunlarında ek paketlerle üstünü kapatırlar diye düşünüyorum :P
  5. Cerenimo

Sims 1,2,3

Evet aslında normal ama eksikliklerinden dolayı çoğu kişi almaktan vazgeçti oyunu :mellow: benimki de tam 4 gb B)
  6. Cerenimo

Sims 1,2,3

Sims 4 için 4gb ram gerekli diyorlar doğru mu o.o
  7. Cerenimo

Konnichiwa^^

Teşekkür ederim sizde hoşgeldiniz :)
  8. Cerenimo

Konnichiwa =)

Hoşgeldin foruma, güzel vakit geçirmen dileğiyle :) bende yeniyim ^_^
  9. Cerenimo

Konnichiwa^^

Bak buna sevindim :D :D
  10. Cerenimo

Konichiwa Minna San

Bir kere demiştim yine diyeyim, hoşgeldinn ^_^
  11. Cerenimo

Konnichiwa^^

Çok teşekkür ederimm :) Tabii ki ne sakıncası olacak^3^
  12. Cerenimo

Konnichiwa^^

Hoşbuldumm,teşekkür ederim ^_^ O tür ilgimi çekmez, sanırım beni sevebilirsin :D :D Teşekkür ederim :)
  13. Cerenimo

Konnichiwa^^

Memnun oldum Beyzanur, sende hoşgeldin ^_^ bende öyle umuyorum :)
  14. Cerenimo

Konnichiwa^^

Hoşbuldum,teşekkür ederim. Bende memnun oldum ^_^
  15. Cerenimo

Konnichiwa^^

Teşekkür ederim :)
  16. Cerenimo

Konnichiwa^^

Uzun diye korkuyorum biraz başlamaya ama unutmayacağım önerini :) Tanıştığımıza memnun oldum, teşekkür ederim :) 6 sene uzun bir zaman inşallah daha uzun yıllar izleyebilirsin :) Hahaha üzgünüm doctor who hayranı olmadığım için :( Çok teşekkür ederim. :) Hoşbuldum :D Teşekkürlerr ^_^ Hoşbuldumm^^ ne güzel ortak bir yönümüz çıktı :D Hoşbuldumm ^_^ iyiyim teşekkür ederim, sen nasılsınn? ^_^ Teşekkürlerr :)
  17. Cerenimo

Yeniyim, noobum :3

Serdem-chan ikimizde hoşgeldik foruma :) Yazarken yaptığn ufak tefek hatalar için üzülmemelisin, zaten daha yeniyiz hata yapmamız çok normal. Hata yaparak öğreniyoruz doğruyu. ^_^ Ne felsefe yaptım beeh :D
  18. Cerenimo

Konnichiwa^^

Sen de hoşgeldinn ^_^ Umarım ikimiz içinde güzel olur :)
  19. Cerenimo

Konnichiwa^^

Teşekkürler Mine önerini dikkate alacağım, tanıştığımıza memnun oldum ^_^
  20. Cerenimo

Konnichiwa^^

Tanıştığımıza memnun oldum Berat :) Teşekkür ederimm^^
  21. Cerenimo

Konnichiwa^^

Teşekkür ederim, evet bende öyle düşünüyorum^^
  22. Cerenimo

Çizimlerim™♦(Guncel)

Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık :)
  23. Cerenimo

Konnichiwa^^

Çok teşekkür ederim, tanıştığımıza memnun oldum :) Fairy Tail' e başlamayı düşünüyordum zaten, önerilerin için teşekkürler :)
  24. Merhaba arkadaşlar, üyeliği yaklaşık 4 ay önce açmıştım ama konu açmak için kendime güvenememiştim. :unsure: Adım anlaşıldığı üzere Ceren, 15 yaşındayım. :) (Arkadaşların taktığı çeşitli lakaplardan en beğendiğim "Cerenimo" :D :D) Anime izlemeye yeni başlamış sayılırım ama daha önceden neden başlamadığım için kendime fazlasıyla kızıyorum. Küçükken (şimdi fazla büyük sayılmam ama...) trt çocuk da yaymlanan Miyazaki animelerini izlerdim. İlk izlediklerimde onlardı sanırım. :) Serileri izlemeye Ocakta başladım. Okul zamanları olduğundan pek fazla izleyemedim tabii :( Ama şimdi izlemek için bol bol vaktim var.İzlediklerim arasında Attack on Titan ve Death Note favorilerim ve sizde sevdiğiniz animeleri önerirseniz çok sevinirim :) Birazda kişiliğimden bahsedeyim. Fazla konuşkan gibi duruyorum ama nerede ve nasıl konuşulacağını bilirim, kendimden büyük veya küçük kişilerle genellikle anlaşırım, biraz utangacımdır, bana iyi davranan kişilere ben bin kat daha yaklaşırım :) bir de kendime güven sorunum var ne zaman üstesinden geleceğim bilmiyorum... -_- Anlatacağım şeyler bu kadar sanırım, umarım beni sevebilirsiniz :wub:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.