Jump to content

Sarkis

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

Sarkis üyemizin başarıları

1. Sarkis

Sistem Güncellemesi!!!

Sayın schneizeL öneride bulunmuş arkadaşlar için hangi önerileri gerçekleştirmeyi düşündüğünüzü söyler misiniz? Eminim merak eden arkadaşlar vardır. (mesela ben) :)
  2. Sarkis

Sistem Güncellemesi!!!

İyi günler ve güncelleme için teşekkürler öncelikle; Benim 2 tane tavsiyem var; 1- İzlediğimiz bölümler kendiliğinden "izlendi" olarak işaretlensin. unutursak aynı bölüm olduğunu anlayana kadar izlemekten kurtuluruz (video'nun dolmasını bekleyen arkadaşlar için bu olay daha büyük sıkıntıdır emin olun) 2- izlendi olarak işaretlenmiş bölümler bölüm listesinde farklı tonda gözüksün ya da bir şekilde belli olsun, bu sayede bir animeye uzun süre ara verdikten sonra "hangi bölümde kalmıştım ben yaa" diye düşünen insanlar kurtarılabilir (Bleach ve Fairytail'de aynısı oldu arada izlemek geliyor içimden; hangi bölümde kaldığımı ararken bunalıp vazgeçiyorum... mağdurum) Edit: Aklıma geldi de bir animenin devam ettiği ya da bittiği, anime açıklamasında işaretlense çok hoş olabilir aslında... Ya da bitmiş bir animenin devamı niteliğinde anime varsa o da belirtilse (İlgili animeler kısmı var gerçi ama biraz geliştirilse ya da ilgili animeler açıklamada yazsa daha güzel olabilir bence) Edit2: Çok şey istedim biliyorum ama aslında bir de bir video ile ilgili şikayet yapılmışsa o şikayetler gösterilse ona göre alternatiflere bakarız çok kullanışlı olur. mesela XXX animesinin XX bölümünün mail linkini izleyen biri alt yazı senkron hatası olduğunu görüp şikayet etse, diğer kullanıcılar siz düzeltene kadar mail linkini açtığında o şikayeti görür ve haa mail'de alt yazı senkron hatası varmış diğer linkleri deneyeyim der. Bu sayede anime izlerken bu tür sorunlarla karşılaşma şansımız azalır
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.