Jump to content

masterHOO404

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

masterHOO404 hakkında

• Doğum günü 10/20/1996

Profil Bilgileri

masterHOO404 üyemizin başarıları

1. masterHOO404

Japonların İngilizcesi

Bende başta dublaj sandım sonra dudaklarını okudum gerçekten ingilizce konuşmuşlar. Zaten oyuncu seçmelerinde ingilizce bilen japon oyuncularını tercih etmişler samuraylar başı Oishi'di sanırım o Last Samuray da da oynuyordu ingilizce biliyor, Shogun da eski Jackie Chan filmlerinin Hollywood taki dövüş filmlerinin vazgeçilmez adamı oda ingilizce biliyor. Tabi biz japoncaya alıştığımız için keşke japonca olsaydı film dedim. Film eski japonya da geçiyor ama hepsi ingilizce konuşuyor filmin eksiklerinden biriydi, bence ingilizce o filmin temasına yakışmamış
  2. masterHOO404

Kaenx Fan-art

tebrik ederim kaenx pc de çizmek insanlara daha kolaymış gibi geliyor ama elle çizmekten on kat daha zordur. heralde tabletle çiziyorsun çizimlerin hoş gerçekten en önemliside kendi tarzın var , tarz çok önemli bence kendi karakterlerinide çizebilirsin başarılar diliyorum
  3. masterHOO404

Japonların İngilizcesi

hehehheh :lol: ibrahim tatlıses i hiç sorma bence İngiltere Dil Kurumu'nun tabi varsa öyle bir kurum :P ibrahim tatlıses'e dava açması ingilizce konuşma yasağı falan getirmesi gerekir :D
  4. masterHOO404

Japonların İngilizcesi

Aynen katılıyorum sana Japonca hece sistemli bir dil onlarda tek harfle biten hece yok galiba kendi dillerine göre kelimeyi uzatıyorlar. Mesela FMA animesinde Greed diye bir karakter var normal okunuşu (Grid) dir. Ama (Grido) diye söylüyorlar. Onların dilleriyle ilgili okunuş olarak batı dillerinden farklılıkları var. Ama dün 47 Ronin filmini izledim tüm japon aktörlere ingilizce konuşturmuşlar hepside akıcı güzel konuşmuştu şaşırdım. dedimki acaba animelerde komik olsun diyemi öyle söylüyorlar? Olabilir ama ingilizce telafuzları gerçekten vasat :mellow:
  5. Böyle yarışmalar yapılması çok güzel gerçekten TÜRKANİMETV ekibine çok teşekkürler. Ben One Piece'i bitirmiştim, bugünlerde Naruto Shippuuden'e sardım B) böyle birşey dikkatimi çekti :D Çizince ben bile şaşırdım bu kadar benzettiğime genelde hiç benzetemem :P İnşallah beğenirsiniz. Katılan ve katılacak tüm arkadaşlara iyi çalışmalar. :ph34r: http://i.hizliresim.com/eooorX.jpg
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.