Jump to content

TC Gürhan Sönmez

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    TC Gürhan Sönmez reacted to Nerissa in Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda   
    Ben kardeşime izletmeyi planlıyorum 8 yaşında ama altyazıları bile okuyor ;)
    bu genç yaşta anime hastası yaptım :)
  2. Beğen
    TC Gürhan Sönmez reacted to Shiho in Grafik çalışmalarım~   
    Millet öncelikle imzalar geciktiği için gerçekten çooook özür dilerim  :beg-onion-head-emoticon:
    Bilgisayarım bozuldu yaklaşım perşembe gününden beri bilgisayara giremiyorum ve bugün geldi programım silinmiş ama hemen indirip yarın istekleri halletmeye çalışıam  :bad-atmosphere-onion-head-emoti  :dying-onion-head-emoticon:

@lacky: imzanı yapıcaktım lakin sırayla yapıyorum ayıp olmasın diye o yüzden yapamamıştım en kısa sürede yapıcam  :falling-asleep-onion-head-emoti

@TC Gürhan sönmez: photofiltre studio x programını kullanıyorum  :ph34r: Ayrıca beğenmene sevindim  ^_^
  3. Beğen
    TC Gürhan Sönmez got a reaction from Shiho in Grafik çalışmalarım~   
    Harika çalışmaların süper süüper çoook imreniyorum ve takip ediyorum ve bende şiddetle yapmak istiyorum, :rolleyes: nasıl yapıyorsun böyle harika çalışmaları hangi program yardımı ile ? .. :rolleyes:
  4. Beğen
    TC Gürhan Sönmez reacted to Kyuseishu in İstek üzerine Anime/Anime Karakteri için Google Chrome teması yapıyorum.   
    Arkadaşlar istediğiniz bir Anime karakteri ya da Anime ile ilgili Google Chrome teması yapıyorum örnek;

5. Beğen
    TC Gürhan Sönmez reacted to Shiho in Grafik çalışmalarım~   
    Teşekkür ederim  :embarrassed4-onion-head-emotico

amagami ss:
    v1

v2

Minato:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.