Jump to content

TheLasTHermeS

Üyeler
  • İçerik sayısı

77
  • Son ziyareti

TheLasTHermeS kullanıcısının paylaşımları

1. TheLasTHermeS

( 12 / 12 ) Gatchaman Crowds

Tesekkürler :)
  2. TheLasTHermeS

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Zaraki Kenpachi
  3. TheLasTHermeS

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Guilty Crown bence , soul eater bitirmedim ama onunda sonu saçmaymış sanırsam.
  4. TheLasTHermeS

Selam Dostlar

Hoş geldin can :)
  5. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

hiç farkında değildim kusura bakma hoş bulduk bu arada :)
  6. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

hoş bulduk teşekkürler :D
  7. TheLasTHermeS

( 13 / 13 ) Buddy Complex

Güzele benziyor başlamak lazım :) Çevirenlere teşekkürler ^^
  8. TheLasTHermeS

Merhaba Arkadaşlar

Kart taso olsa neysede bizimki Veteriner Anatomi kitabımı bile attı(biraz zorlanınca o dersten :D :D :D )
  9. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

Kaptirdim kendimi pardon :(
  10. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

Teşekkürler hoş bulduk :) U are wellcome too But here isnt hell here is heaven :)
  11. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

Hoşbulduk..
  12. TheLasTHermeS

Merhaba Arkadaşlar

Hoş geldin bende yeniyim burada eskiden ne biriktirirdim bu pokemon tasolarini,kartlarini :D
  13. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

Hoş bulduk teşekkürler :D
  14. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

Hoş bulduk teşekkürler :)
  15. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

hoş bulduk düşünmen yeter sağolasın ^^
  16. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

Hoş bulduk ^^ Konusunu araştırdım ilginç geldi birazdan başlarım ^^ Özet : Teknolojinin gelişmesiyle insanların suç işleme potansiyellerini ve suç işledikleri zaman işledikleri suçun derecesini ölçebilen "Psycho-Pass" adında bir cihaz icat edilmiştir. "Dominators" adlı silahlar ise sadece Psycho-Pass adlı cihazın üst düzey suçlu olarak gösterdiği kişiler üzerinde etkili olan bir silahtır. Akane Tsunemori, güvenlik okulundan birincilikle mezun olmuş ve özel olarak kurulmuş olan "Unit 1" adlı güvenlik biriminin başına getirilmiştir. Bu birimin özelliği, üst düzey suçlu ve aynı zamanda yetenekli olan, dominators adlı silahlarla kontrol altında tutulan kişilerden oluşuyor olmasıdır.
  17. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

Hoş bulduk arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler hepsini ekledim listeye ^^
  18. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

Hoş bulduk :D
  19. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

değilmi :) hachiman en iyilerinden umursamaz davranışları sorunları çözüme kavuşturma biçimi bile süper.
  20. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

Hoşbulduk arkadaşlar :) Bende böyle biriyim işte hem indiriyorum hem izliyorum indirdiğimide iphone atıp üniversitede veya otobüsde izliyorum önceleri film izlerdim böyle izliyecek film kalmayınca arkadaşımdan animeleri öğrendim yeniden hayat bulmuş gibi oldum yani :D (tavsiye etmiyorum ama böyle olmanızı sabah 4 e kadar anime izliyip 3 saatlik uykuyla üniversiteye gitmek zor oluyor.)
  21. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

Hoşbulduk teşekkür ederim tekrardan izleme listeme aldım :) Hikigaya Hachiman değilmi imzandaki (Çok severim kendisini aynı ben :) )
  22. Merhaba arkadaşlar adım Alp yaşım 20 tanıştığımıza memnun oldum :) . Daha yeni (24.03.2014(pazartesi) :)) başladım anime izlemeye yani nasıl başladıysam artık (Arkadaş tuzağı diyelim :D ) her gün 15-17 saat anime izliyorum ... (Yani izlemeden duramıyorum başladığım her animeyi bitiriyorum bitirmeyince içimde birşeyler eksikmiş gibi hissediyorum herneyse ..) Şimdilik ;Hellsing(Tv serisi ve Ultimate bitti),Swort Art Online (Bitti),D.Grayman (20.ci bölümdeyim daha :) ) ,Bleach (Bitti) ,Guilty Crown(Bitti),Accel World (Bitti),Log horizon (Bitti),Full Metal Alchemist (Brotherhood izlemedim.Diğer seri bitti ama :D ) , Boku wa tomodachi ga sukunai ve Boku wa tomodachi ga sukunai : Next(Bittiler :( ) Myself ; Yourself (Bitti),Code GeAss R1 ve Code Geass R2 (2 side bitti. keşke R3 olsa :( ),07 Ghost (Bitti Keşke 2.ci sezon olsa ),Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova(Bitti),Soul Eater (42.Bölümdeyim ), Ah my goddess (Bitti),Aishiteruze baby(Bitti),Death Note (3. bölümdeyim daha),Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru( buda bitti :( ) , Kurogane no Linebarrels(13 bölümü çevrilmiş hepsini izledim kalan 11 bölümüde ingilizce olarak başlıyacağım.) , Great Teacher Onizuka(Bugün bitti :) ) , Infinite Stratos ve Infinite Stratos 2 (Bugun bitti :) 3.cü sezon gelcek gibi finalde yarim kaldı zaten..)Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui! ( bitti :D), Baka to test to Shoukanjuu Serisi(Bitti) animelerini izledim.Bunlar gibi önerebilceğiniz animeler varsa çok sevinirim , teşekkürler :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.