Jump to content

SPAWN-TheUndead

Üyeler
  • İçerik sayısı

100
  • Son ziyareti

SPAWN-TheUndead kullanıcısının paylaşımları

1. Arkadaşlar aylardır web sitemiz kapalı durumdaydı, pek zaman ayıramadığımdan yenileyip açamamıştım. Şimdi site yenilendi ve yayına girdi.
  2. Final Fantasy XV konsolda çıktı. Bakalım pc'ye gelecek mi :) Berserk oyunuda pc'ye gelse güzel olur.
  3. Youtube Link Merhaba arkadaşlar, bu seferki cover'ı Devil may cry animesinin açılış parçasına yaptım. Bildiğiniz gibi aslında bir oyun serisi devil may cry ve zamanında güzel bir animesi de yapılmıştı.(Yanılmıyorsam 2007 tarihli fln) Ayrıca zamanında çaldığım ilk anime müziklerinden birisiydi de, eh o zamanlardan anca şimdiye kayıt fırsatım oldu
  4. Crows zero filmini de izleyin gençler :)
  5. Evet, OP oyunlarında öyle bir sıkıntı var, kendini tekrar ediyor gibi. Mesela Pirate Warriors 3'de aynıydı ve gördüm ki Burning blood da öyle. Burning blood'un hikaye kısmını oynarken ilk luffy ile marinford'da başladık ve zevkliydi. Son görevden sonra beyazsakal kısmı açıldı dedim güzel hikaye bitmiyor devam ediyor, dün de ona bakayım dedim böylece 2. video'yu da çekeyim dedim, ama meğersem aynı savaştan tekrar başlamaymış. Bu tüm hevesimi kaçırdı, hayal kırıklığı oldu. İşi de sıkıcı yaptı. Keşke hikayeye devam etseydi kaldığı yerden. Bleach oyunları pc'ye gelmiyor, o sıkıntı. Bir de şu J-STARS Victory Vs oyunu da pc'ye gelseydi zamanında keşke.
  6. Aslında Xenoverse 2 çıktıydı bu ay, ona bakacağım torrentte iner yakında :) Barış-kun pc'yi bi yenile o vakit :)
  7. Merhaba arkadaşlar, kim hangi anime oyunlarını oynuyor bakalım? PC'den oynamama rağmen PS4'de daha keyifli oluyor oyun oynamak, yahut bana öyle geliyor. :) Benim oynadıklarım; One piece: Burning Blood (Grafikler iyi ve tüm karakterlerle oynanabilmekte. Hikaye mod'u kısa.) Dragonball Xenoverse (Grafikler çok iyi, kendi karakterinizi yaratabiliyorsunuz. Hikaye mod'u iyi.) Attack on Titan Wings of Freedom (Grafikler orta şeker, tüm karakterlerle oynanabilmekte. Hikaye mod'u iyi.) Hatta One piece: Burning Blood için türkçe oynanış video'su bile çektim. Deneme kıvamında :) Hikaye mod'unun İlk kısmı Luffy arc'ını ultimate attak kullanmadan geçebildim, pek zor değildi yani oynaması ama eğlenceli bir oyun. Not: Ayrıca pc'de anime oyunlarını oynamak isteyenler için de, nerden indirip nasıl kuracakları hakkında da bir video hazırlayacağım yakında. https://www.youtube.com/watch?v=J3UiHdUPTi0
  8. https://www.youtube.com/watch?v=lbJ28TkTcqg Bu sefer anime şarkısı değil de, J-rock/metal gitaristi ve Visual kei gruplarından Versailles ile Jupiter'in kurucusu ve gitaristi Hizaki'nin bu yıl çıkardığı albümünden A ray of light isimli parçayı cover'ladım. Yahut cover'lamaya çalıştım da diyebiliriz, tabii hatalarıyla, eğrisi doğrusuyla, olduğu kadarıyla XD
  9. https://www.youtube.com/watch?v=ZjzxjMo-jnA Hai to gensou no grimgar serisinin açılış parçası Knew Day cover'ım. Şarkı (K)NoW_NAME adlı gruba ait. Ben kendilerini ilk defa duydum, gerçi bilmeden başka şarkılarını da dinlemiş olabilirim ama grup adıyla ilk kez duymaktayım. Seriye gelirsek eğer, 2016'in bir diğer güzel serilerinden biri Hai to gensou no grimgar animesi. SAO'ya benzese de işleyiş olarak çok farklı. Daha derin ve detaylı bir anlatımla birlikte biraz daha karakterlerin iç dünyalarını ve dışarıyla olan yahut olamayan etkileşimlerinin üzerinde duruyor diyebilirim. Eh, bu birçok kişi için sıkıcı demek olabiliyor. Yani seriden her bölüm aksiyon beklemek yanlış olur. ^^ Ağır yapımlardan keyif alanlar içinse birebir.
  10. https://www.youtube.com/watch?v=Rw8yJbYgdX0 Yeni cover çalışmam bu yılın en iyi serilerinden olan Boku Dake Ga Inai Machi animesinin açılış parçasına oldu. Seriyi henüz izlememiş olanlarınız varsa daha fazla beklemeden bir göz atmanızı tavsiye ederim. İlk 6 bölümle şu an için çok iyi gidiyor, bu seyir bozulmazsa şayet yılın animesi ödülüne aday olabilecek düzeyde. Açılış parçasını birçok animenin de açılış ve kapanış müziklerini yapan Asian Kungfu Generation grubu yapmış. Tıngırdatmaya devam...
  11. Döviz bu kadar uçmuşken artık çok daha zor. Bırakın ekipman toplamayı ya da yenilemeyi tel almak bile ayrı bir güçleşti, adeta altınla yarışır oldu tel fiyatları :) Sonumuz hayrola diyeceğim amma...
  12. Kamera ile kayıtta kameranın mikrofon kalitesi önemli. Ayrıca bulunan ortam ve ses dağılımı da. İlk videomda sony el kameramı kullanmıştım mesela ve de iyi kaydetmişti. Ama artık prosesör kullanarak bilgisayardan kayıt alıyorum. Senin yapabileceğin ya stüdyoda profesyonel kayıt yaptırmak ya da kaliteli bir mikrofon almaktır derim.
  13. Bu seferki cover çalışmam 2015'in güzel serilerinden biri olan Prison School animesinin açılış parçası Ai no Prison'na oldu. Eğer henüz izlemediyseniz seriyi listenize ekleyin derim, güzel bir anime. Bakalım 2. sezonu da gelir umarım. ^_^ Şarkıyı Kangoku Danshi/Prison Boys adlı 5 erkek vokalden oluşan bir grup seslendirmiş. İlk kez adlarını duyunca kimin nesilermiş diye bir bakındım, meğersem animede baş erkek karakterleri seslendiren seiyuu'larmış. Adamlar şarkı da yapıyor yav :) Prison School OP - Ai no Prison (Guitar Cover) Mesajınızı şimdi görebildim. Teşekkür ederim, amatörce tıngırdatıyorum işte :) İstek almıyorum ama yazabilirsiniz-önerebilirsiniz, beğenilerimiz uyuyorsa listeme ekleyebilirim. Eyvalla. :)
  14. Büyük ihtimalle. Goku ile kapışsa evren bile yok olabilir. :)
  15. DB X One-Punch Man Crossover Manga Çıktı! Nette sörf yaparken denk geldi. Offical değil büyük ihtimal ama baya iyi olduğunu düşünüyorum. Denk gelmişken de çevireyim dedim. Bir göz atın derim ^^ (Sitemizdeki manga bölümünden indirme linklerine ulaşabilirsiniz.) Konusu: Meteliğe taş atan Saitama, bir süper markette indirim olduğunu duymuştur ve marketi aramaktadır. O sırada Vegeta da günlük antrenmanını yapıyordur. Bu iki karakter şans eseri birbirlerine denk gelirler ve kıyamet kopar :D
  16. Eyvalla, elimizden geldiğince işte :)
  17. Yeni çalışmamla karşınızdayım arkadaşlar. Bu seferki cover Gate serisi için. 2015 animelerinden birisiydi gate serisi. İzlemesi keyifli, güzel bir anime. Başlangıcı güzel yaptı ve ilk bölümüyle beklenti yarattı. Sonrasında temposu düştü ama yine de iyi gitti. Büyük ihtimalle seneye 2. sezonu da gelecek. Japon savunma kuvvetleri savaşıyor... ^^ Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri OP (Guitar Cover)
  18. Evet, geçen yıl dizi olarak çıkmıştı ve fena da değildi. Aslında film yerine 2. sezon olarak diziye devam edilseydi daha güzel olurdu diye düşünüyorum. :)
  19. Eline sağlık gözüm. :) Tel fiyatları zıpladı, altın misali değerli oldu. Jeep'ine benzin koyamayanlar gibi ben de gitara tel alamıyorum XD Ne olacak halimiz bilmiyorum valla.
  20. [東京喰種トーキョーグール] Tokyo Ghoul Op - Unravel (Guitar Cover) Full - YouTube ♪ Bu seferki cover'ımı Tokyo Ghoul serisinin ilk açılış parçası olan Unravel'e yaptım arkadaşlar. \m/(◣_◢)\m/ Ama hemen söyleyeyim baya farklı bir çalışma oldu, çünkü bu şarkı benim için biraz özeldi. Öncelikle, şarkının animedeki kısa versiyonunu değil de full versiyonunu cover'ladım. Bu ilk yaptığım tam parça kaydı oldu böylece. Ayrıca daha anlamlı olması için başlangıçta görüntüler eşliğinde Kaneki'nin geçirdiği evrimi de ucundan aktarmaya çalıştım. v(=∩_∩=)フ ヅ Bir de itirafta bulunayım, bu parçayı ilk dinlediğimde berbat olduğunu düşünmüştüm. Böyle bir şeyi op diye önümüze nasıl koyarlar dediğin bile oldu, o derece. Ama serinin son bölümünde her şey anlam kazandı benim için. Kaneki'nin işkence görmesi, Rize ile iç çatışması ve bütün o çektiği acılarla saçlarının ağırması, sonra da süper final Jason kapışmasında arka fonda bu op'un çalmaya başlaması. İşte o anda anladım bu şarkının aslında ne olduğunu ve taşıdığı anlamı. ♫◕‿‿◕ Sözlere dikkat ederek izlerseniz siz de anlayacaksınız. (─‿‿─)
  21. Meslekte 9. Yıl Yahu yaş günümüz gelmiş yine unutmuşum, az daha kaçırıyordum geçen seneki gibi :D Efendim 2007'nin Eylül ayında yayın hayatımıza başlamıştık arkadaşlarımla birlikte, şimdi 2015'in Eylül'ündeyız. Meslekte 8 yılı doldurduk (öyle-böyle) ve şimdi 9. yılımıza girdiğimiz bu önümüzdeki günlerde yola devam ediyoruz ki daha doğrusu ediyorum çünkü tek başımayım ^^ Hayırlısıyla cover çalışmalarına devam, belki yeni seri çevirebilirim... kısmet diyelim. Tek dişi kalmış dinozor fosili olarak takılmaca modu: ON (^^)/ Neyse haydi nice yıllara ahali.
  22. SPAWN-TheUndead

Coverlarım! ^^

Oyy fresh meat :D Hoş geldin aramıza ^^ Böyle kawaii mod da değil de, normal şarkılardan cover'ların var mı? Öğretmeninle mevzunu da merak ettim. XD
  23. Fırından yeni çıktı XD Bu seferki cover'ı istek üzerine, Bleach'in 15. açılış parçası olan Harukaze şarkısına yaptık. Parça Scandal adlı kız pop-rock grubuna ait. Kawaii bir grup ^^' Henüz dinlemediyseniz birkaç parçasına bakmanızı öneriyorum. Ah~ unutmadan söyleyeyim, Scandal grubu ABU TV Şarkı Festivali 2015 kapsamında Japonya'yı temsilen ülkemize geliyor. Etkinlik Asya ülkelerinin Eurovizyon'u kıvamında bir şey diyebilirim. Birçok ülkeden sanatçılar gelecek, Güney Kore de buna dahil. Festival 28 Ekim'de İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Kısmet olursa izlemek nasip olur. ^^ Eh, Bleach serisi gelince de, zamanında en sevdiğim seriydi. Sonra kendini bitirdi ve ben de gönlümde uğurlayarak son noktamı koydum. Çok tartışılır edilir falan ama benim için böyle. Kimse alınmasın ^_^ Tıngırdatmaya devam...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.