Jump to content

SPAWN-TheUndead

Üyeler
  • İçerik sayısı

100
  • Son ziyareti

SPAWN-TheUndead kullanıcısının paylaşımları

1. Eyvalla arkadaşlar, elimdekilerle az-çok bir şeyler yapmaya çalışıyorum işte. :D Zamanım da kısıtlı olduğu için çok kayıt yapamıyorum ne yazık ki. Bu arada ero36, shingeki no bahamut'un açılış parçası fena değil ama yapılacaklar listemde değil, düşünmüyorum da. ^^ sananez361, tam olarak öğrenmek istediğin nedir? Yardımcı olmaya çalışırım.
  2. Hahahaha... Erkin baba olunmaz zati. :) Sorma ya kamera ile anlaşamıyoruz, asi takılıyor kerata kafasına göre XD Hayırlısı, pek gelesi yok baksana, daha bekleyeceğiz fly-kesik-V'yi gibi görünüyor. :D
  3. Yeni cover geldi ahali :D Geç gelen Sword Art Online cover'ı, tatil araya girdi Sevdiğim serilerden birisi, her ne kadar bayık ilerlediği zamanları olsa da gönlümüzde bir yeri var. Overfly parçası serinin ilk sezonun 2. kapanış şarkısı ve Luna Haruna tarafından söylemekte. Tıngırdatmaya devam... '
  4. SPAWN-TheUndead

Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Otogakure''

Çalışmaların çok güzel, sesine sağlık. Bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama kore şarkıları sesine daha uyuyor gibi, tabii belki de daha üstünde durduğundandır. Zamanla japonca şarkı söyleyişinde gelişecektir. Kolaylıklar dilerim (^^)/
  5. Ikkitousen: Xtreme Xecutor Tamamlandı! Ikkitousen - Xtreme Xecutor serimizin 11 ve 12. bölümü çıkmıştır arkadaşlar, Böylelikle bu seriyi de bitirmiş olduk. Ben de artık yazlığa kaçıyorum ^^ Devam eden projeler sayfamızdan mega linkiyle indirebilirsiniz...
  6. Öyleyse sırf sizin için daha orantılı resimlerle bundan sonra güncelleme bilgisi vereceğim orta yolu bulmak adına. Teşekkürler (^^)/
  7. Hepsiyse ne yazık ki mümkün değil. İnternet kalitenize göre bu farklılık gösterir, eminim farkındasınızdır. Sıkıntı yaşıyor olmanıza üzüldüm, internet sağlayıcınızla iletişime geçmenizi öneririm. Ben 3gb limitiyle kullanıyorum ve hiç sorun görmedim. ^^ Bu arada, kullanılan bu resim veya video'ların spoiler içersine alınması isteğinizi, yazıştığınız diğer gruplardan da istediniz mi?
  8. İlk mesajdaki video ve resimleri mi kastediyorsunuz?
  9. As the God's Will - Kamisama no iu tôri adlı filmimizin çevirisi ve altyazısı tamamlandı arkadaşlar. FanSub sitemizin sinema sekmesindeki tamamlanmış projelerimiz içerisinde konusunu ve indirme linklerini bulabilirsiniz. Filmin başlangıç ilk 10 dakikasını dailymotion'a altyazılı olarak koydum, oradan da fragman niyetine bir bakınabilirsiniz :D [Meiji-Movie]As The God's Will (Kamisama no iu tôri) - dailymotion
  10. Ikkitousen - Xtreme Xecutor serimizin 9 ve 10. bölümü çıkmıştır arkadaşlar, FanSub sitemizdeki devam eden projeler sayfamızdan mega linkiyle indirebilirsiniz... ^^
  11. ArchLord Manhwa 23. Bölüm Çıktı! ArchLord Manhwa serinizin 23. bölümü çıkmıştır. İyi okumalar. (^^)/
  12. Yaaa.... Uzun zamandır film çevirmiyordum, sanırım 2 yıl falan oldu. :) Kamisama no iu tôri adlı filmi çevirmeye başladım. Takashi Miike ustamızın yeni filmlerinden birisi, kendisini Crows Zero'dan bilirsiniz. Usta yönetmenimiz bu filmiylede ses getirdi. Ben de birkaç gün önce denk geldim fragmanına ve gördüğüm an kendisine çekti diyebilirim. İşte fragmanı;. Konu aslen Kamisama No Iutoori adlı manga'dan alınma. Türkçe çevirisi yok, gerçi ingilizce çevirisi de yok, google translate ile yapılmış Japonca'dan-İngilizce'ye bir altyazısı mevcut. Ama telaşa yer yok, olaya el etmışem ve çeviriye başlamışem. ^^' 1-2 güne gelir kısmetse.
  13. Ikkitousen: Xtreme Xecutor 7 ve 8. bölümler çıktı! Ikkitousen - Xtreme Xecutor serimizin 7 ve 8. bölümü çıkmıştır arkadaşlar, haftaya tatile çıkıyorum o yüzden gitmeden bitirmeye çalışacağım seriyi. Sitemizdeki devam eden projeler sayfamızdan mega linkiyle indirebilirsiniz... ^^
  14. İşsizlik Günceli! Birkaç gün önce üzerinize afiyet işten çıkarıldım da, üstümden bir yük kalkmış gibi oldu, hafifledim desem yeridir. ^_^ Hazır boş kalmışken de şu devam ettirdiğim serilerime bir bakayım dedim. Ikkitousen - Xtreme Xecutor serimizin 5 ve 6. bölüm sizlerle, ayrıca ArchLord mangamızın da 22. sayısı çıktı. Şimdi yazlığa tatile mi gitsem, ne yapsam kine... (^^)/
  15. Şans eseri denk geldim konuya, ben de arada anime tişörtleri bastırıyorum kendim ve arkadaşlarım için. Pc'de resimleri ayarlayıp genelde kadıköyde de yaptırıyordum. Kendi kullandığım tişörtlere baskı yaptırıyorum. Yabancıya gitmesin, sende yaptıralım bundan sonra diyorum ama... :) Bana özelden iş yeri adresini gönderirsen sevinirim.
  16. Yok gözüm, erkek karakter var seride ama olaylar onların etrafında dönmüyor, kızların etrafında dönüyor. Her bir okulun lideri ve dövüşçü takımı var. Kanto bölgesini yani günümüzün tokyo'sunu feth etmeye çalışıyorlar. Teşekkür ederim, amatörce tıngırdatıyorum işte, beğenmenize de sevindim. ^^' Evet, genel olarak ecchi'ye yönelmiş bir gruptuk zamanında XD
  17. Kitapta da jon rahmetli oluyor. Ama ucu açık bir son. Yazar bir röportajda da söyle demiş bir de... 2011 by Entertainment Weekly: "Why did you kill Jon Snow?", author Martin responded "Oh, you think he’s dead, do you?
  18. ArchLord Manhwa serinizin 21. bölümü çıkmıştır. İyi okumalar. (^^)/
  19. SPAWN-TheUndead

No Game No Life FC

Uyyy, çok feciii :bled1-onion-head-emoticon:
  20. SPAWN-TheUndead

No Game No Life FC

İlk paylaşımı ben yaptım zati. Açılış şarkısını gitarla coverladık, daha ne olsun bir ay yeter artık XD
  21. SPAWN-TheUndead

No Game No Life FC

Beni de ekle gözüm. İlk göz ağrımdır. :) Bu da benden gelsin... (İlk gitar kaydımdı.) http://www.youtube.com/watch?v=SSYgAh3tBUs
  22. Ikkitousen - Xtreme Xecutor 3. bölümü çıktı! 2010 yapımı 4. sezonu Ikkitousen - Xtreme Xecutor serimizin 3. bölümü çıktı arkadaşlar, devam eden projeler sayfamızda indirebilirsiniz... ^^ Ikkitousen kızları mı yoksa DxD kızları mı? Çekişme devam ediyor, tarafını seç... :)
  23. ArchLord Manhwa serinizin 20. bölümü çıkmıştır. İyi okumalar. (^^)/
  24. Eyvallah. :) Hepsi aklımda, ama henüz fiilen bakamadım. Tavsiyelerin için teşekkürler. ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.