Jump to content

SPAWN-TheUndead

Üyeler
  • İçerik sayısı

100
  • Son ziyareti

SPAWN-TheUndead kullanıcısının paylaşımları

1. Ve Ikkitousen geri dönüyor. Askere gitmeden önce ilk 3 sezonu çevirmiş ama 4. sezonunu çevirememiştim. Şimdi kaldığımız yerden maceraya devam etmemizin vakti geldi millet. ^_^ 2010 yapımı 4. sezonu Ikkitousen - Xtreme Xecutor adını taşıyor. Bu sezonda da bol bol dövüşen kızlar ve yırtılan donlar karşımızda olacak. XD Yeni eklenen karakterleri de unutmayalım tabii. Ikkitousen - Xtreme Xecutor serimizin ilk 2 bölümü devam eden projeler sayfamızda, rahat indirmeler... ^^ Şimdi, Ikkitousen kızları mı yoksa DxD kızları mı desek? :) Tarafını seç...
  2. Yeni çalışmam Fate/Stay Night [uBW] serisinin 2. açılış parçası olan Brave Shine cover'ım ilk mesaja eklenmiştir.
  3. SPAWN-TheUndead

( 12 / 12 ) Donten ni Warau

O zaman bu da benden gelsin, Evallark :)
  4. Eyvallah. Eski serisini mi yoksa bu SKL ova'larını mı? Benim bakma nedenim; ovalar güncel çizim olduğundan, robot tasarımları da keskin hatlı ve über hayvansı olduklarından, sürekli patlamalar, dövüşler, aksiyonlar ile sıkılmadan kaptırıp gittiği için, tüm müzikleri metal ve türevi olunca da en sevdiğim mecha oldu diyebilirim. Bir ara izle bence, zaten 3 bölüm. Ağanın bu duruşu bile yeter ya. XD
  5. Mazinkaiser SKL Ova serimizin 3. bölümü çıktı ve böylece seri tamamlanmıştır arkadaşlar, sitemizdeki proje sayfasından mega linkiyle indirebilirsiniz. ^_^
  6. Eyvallah :embarrassed3-onion-head-emotico Yeni coverlarımı hazırlama aşamasındayım ama hastayım şu sıralar. :help-onion-head-emoticon: Grafik Çalışmaları yapan yahut Photoshoptan anlayan birilerine bakıyorum videolarıma biraz daha görsellik katmak için. Yapabilirsem daha iyileştireceğim, bakalım...
  7. ArchLord Manhwa serimizin 19. bölümü çıkmıştır. İyi okumalar (^o^)/ Hehe, sağol. ^^ Teşekkürler, ilk kaydım oldu no game no life op'u, ön hazırlık yapmadan falan girdiğim gibi mağazaya çaldım ve çıktım :congrats-onion-head-emoticon:
  8. SPAWN-TheUndead

Cinnet Fansub

Eline sağlık ozi, slayers da bitti sonunda. :) Overlord'a mı girecen çıktığında bakim. XD
  9. Hehehe... Türkanime artık daha iyi ilkeler edindi kendisine. O yüzden. ;)
  10. SPAWN-TheUndead

anime parçalara yan flüt cover

Oh, bir fresh meat daha... :) Hoş geldin dostum. Güzel bir çalışma olmuş, zamanla daha da iyileri olacaktır. Türkiye'den de anime müziklerini cover'layanların çoğalmasını istiyoruz. ( ^_^)/
  11. Estağfurullah. Geri döndüm gibi diyelim :D Takılacağız yine biraz \m/ Nerd olmasınlar zati :) BR olayı ile ilgim olduğunu sanmıyorum. ^^
  12. Hiç kapatmadık meiji'yi, sadece askere gittim. ^_^ Yeni bir şeyler pek yapmadık o zamanlarda ama kapalı da değildik, sitemiz hep açık ve paylaşımdaydı. Şimdi tek başıma yavaştan takılıyorum. :)
  13. Meiji FanSub: Anime, Manga, Film, Dizi, Tokusatsu, Hentai çeviri ve Anime açılış/kapanış şarkıları gitar cover'ları (Kısacası Allah ne verdiyse ^_^) Meiji FS olarak meslekte 10 yıldır takılıyoruz ve bunca yıldan sonra tek amacımız 31. yaş günümüzü kutlayabilmektir. Kamii-sama'nın da lütfuyla kutsal rakamımızı yıl bazında tamamlayarak hakkı rahmetimize başımız dik olarak kavuşmayı temenni ediyoruz. Meiji FanSub www.meijisub.com Devam Eden Projeler -YOK- Tamamlana Projeler Saint Seiya: The Lost Canvas Rosario To Vampire Capu2 Rosario to Vampire Ikkitousen: Legendary Fighter Ikkitousen: Dragon Destiny Ikkitousen: Great Guardians Ikkitousen - Xtreme Xecutor Needless Chaos;Head Iron Man Air Gear + Ova Seikon no Qwaser Mazinkaiser SKL Queen's Blade Queen's Blade 2 Queen's Blade: Utsukushiki Toushi-tachi Ova Sezonu Koihime Musou Akane-Iro ni Somaru Saka Ova Storm Rider - Clash Of Evils Tenjho Tenge School Rumble Ex-Driver (Ova) Ex-Driver(Movie) Legen Of Duo Night Walker Yu Yu Hakusho (1. Sezon) Manga Projelerimiz ArchLord DB X One-Punch Man Crossover Gelecek Projeler -YOK- Durdurulan/İptal Edilen Projeler Shuffle! (Anime) Stand Up!! (JDrama) Red Baron (Anime) Film Projelerimiz Terra Formars (2016) As the God's Will (2014) 13 Assassins (2010) Shaolin (2010) City Under Siege (2010) Crows Zero 2 (2009) Summer Times (2009) Long nga/Legendary Assassin (2008) Crows Zero (2007) Ryû ga gotoku: Gekijô-ban/Like a Dragon (2007) Hak Kuen/Fatal Contact (2006) National Lampoons: Pucked (2006) Saat po long/Kill Zone (2005) Tsoi suet yuk chi ngo oi nei/All About Love (2005) Chui ma lau/Drunken Monkey (2002) Zhong hua ying xiong/A Men Called Hero (1999) Fung Wan: Hung ba tin ha/Storm Rider (1998) Tai ji quan/Tai Chi Boxer (1996) Long xie shi san ying/Avenging Eagle Chinese (1978) Dizi Projelerimiz (J-Drama) Binbo Danshi (2008) (Tokusatsu) Garo (2005) Anime Açılış/Kapanış Şarkıları Gitar Cover'larım Gitarımla amatörce çaldığım bazı anime şarkıları... Şimdiye kadar animelerde açılış ya da kapanış parçalarına yapılabilecek en uç şey karaokeydi. Bunu bir adım daha ileri götürerek canlı performansı da ekliyoruz. Aynı zamanda başka fansub gruplarıyla da paylaşıyoruz. Türkiye'de hatta dünya'da bir ilk olarak. Bu tarz çalışmaların yaygınlaşmasını temenni ediyorum. ^^ Death Parade kapanış parçası cover'ım Anisekai FanSub'da tüm projede kullanılmıştır. No game no life açılış parçası cover'ım Puzzle FanSub'da serinin son bölümünde kullanılmıştır. Mazinkaiser SKL açılış parçası cover'ımı seriyi çevirdiğimden kendim kullandım. ^^ Fate Stay Night UBW 2. açılış parçası cover'ım Akai-Sora FanSub'da kullanılmıştır. İlk kaydım, bana göre 2014'ün en iyi serilerinden olan No game no life anime serisinin açılış şarkısı olan This Game parçası cover'ım. Parça Suzuki Konomi tarafından söylenmekte. İkinci sezonunu sabırsızlıkla bekliyorum. Youtube Link 2014'ün diğer serilerinden Donten ni Warau serisinin kapanış şarkısı olan Attitude To Life parçası gitar cover'ım. Serinin 2-3 bölümünü izlemiş ve bırakmıştım. Bana göre bir seri değildi. Tek beğendiğim kısmı bu kapanış şarkısıydı. 1 numaralı j-metal grubum Galneryus tarafından yapılmışken kaçırmam da olanaksızdı. ^^ Youtube Link ↓↓↓ Devamı... ↓↓↓
  14. SPAWN-TheUndead

Komik Japon Haberleri

Var mı böyle haberleriniz? Ben 8 yediydim ve yaşıyorum. ^^ Hem de 2 tanesini de lahmacuna sarıp yedim. (Görgü tanıkları ve fotolar var) \m/
  15. 2 yeni haber vereyim. Anisekai FanSub ile Death Parade serisi için ortak bir çalışma yaptık arkadaşlar. Seri için karaoke ve kodlama kısımlarını üstlendim ve yapmış olduğum kapanış parçası cover'ımı da ending'e ekleyerek ending kısmını tamamladım. Şimdiye kadar animelerde açılış ya da kapanış parçalarına yapılabilecek en uç şey karaoke'idi. Bunu bir adım daha ileri götürerek canlı performansı da ekledik. \m/ Bu tarz çalışmaların çoğalmasını gönülden istiyorum. Lakin nedense yeni jenerasyon gruplarımız bırakın böyle üst çalışmaları yapmayı projelerinde seriye karaoke bile yapmıyorlar ve şarkı sözlerini de çevirmeye üşeniyorlar. Fansub camiası gelişeceği yerde köreliyor gibi hissediyorum. Şahsen rahatsızlık hissettiğim bir durum, değinmeden edemedim. Bir diğer haberim ise; Mazinkaiser SKL Ova serisi 2010 yılında yayınlanmıştı, geçenlerde de bildiğiniz gibi açılış parçasına cover yapmıştım. Ne hikmetse seriyi günümüze kadar çeviren olmadı. Hazır açılış parçasını da cover'lamışken, neden çevirmiyim de dedim ve ova'ları çevirmeye başladım. Herhalde bana kısmetmiş. ^o^ Serinin ilk bölümünü fansub grubumun sitesinde yayınladım arkadaşlar. Devam eden projeler sayfamızdan mega linkiyle indirebilirsiniz. Açılış parçası ingilizce olduğundan rahat çevirdim ama kapanış parçası japoncaydı ve internette de ingilizce çevirisi yoktu. Bu yüzden parçayı türkçeye çevirirken gerçekten zorlandım, kendi tarzanca japonca bilgimle çevirmeye çalıştım o yuüzden artık olduğu kadarıyla diyelim (kötü de olmadı ha) ^_^ Tabii yine açılış kısmına yapmış olduğum gitar cover'ımı da ekledim. \m/ Neyse diğer 2 ve 3. bölüm de sırasıyla gelecek, takipde kalın ;)
  16. SPAWN-TheUndead

Anime OP-ED Gitar Coverlarım

Oh, fresh meat :) Hoş geldin dostum. Yalnız video kaldırılmış diyor, yanlış link koymuş olabilir misin acaba? Veya yeniden konunu düzenle de bir bakalım ;) Türkiye'den de anime müziklerini cover'layanların çoğalmasını isteriz.
  17. Yeni çalışmam Death Parade kapanış parçası Last Theater cover'ım ilk mesaja da eklendi. Tıngırdatmaya devam ediyorum ^_^
  18. Eyvalla. Kayıt işleri gerçekten sıkıntı, en sağlıklı kayıt mikrofonlama ile alınıyor. Ama evde amfini açacaksın rahatça çalacaksın da oda akustiği ve mikrafon ile kabin detayları gibi şeyler basit kalacak :) sonra onları mix ve ekolayzerdan geçirecen... zor iş :) Bu yüzden rahat diye genellikle prosesör yahut pc yazılımları destekli kayıtlar yapılıyor. Bende boss me-25 dışında pc yazılımı Guitar Rig 5 var mesela, asio4all ile kullanılıyor. Ama nedense bende tam tersi işliyor, asio4all olmadan çalışıyor. Lakin ses kartım dahili olduğundan tabii yeterli gelmiyor. :)
  19. Sağolasın, ilk kaydımda (no game no life) Hughes & Kettner TubeMeister 18W kafa + MC412CL kabin kullanmıştım, ekstrasız pedalsız. sesi de sony el kameramla aldım. Bu son 2 coverı evde kaydettim boss me-25 ile.
  20. Yeni cover çalışmam eklendi. 2010 yılı yapımı Mazinkaiser SKL açılış şarkısı. Sert oldu diyebilirim. :D https://www.youtube.com/watch?v=hW8AfF8nytk
  21. Hehehe... sağolasın :) İlerde kayıt konusunda rahata erişirsem eğer neden olmasın diyeyim öyleyse :congrats-onion-head-emoticon:
  22. Teşekkürler dostum ;) Teşekkür ederim. Kendi bestem yok, sadece cover yapıyorum. Tabii birçok rock ve metal gruplarından da çalıyorum ama kayıt yapma kısmı sıkıntılı benim için. Şu an sadece bu 2 kaydım bulunmakta ve 2 tane daha gelecek ^_^ Ama bunlar yine animelerde kullanılan j-metal gruplarının parçaları olacak.
  23. Estağfurullah. ^^ 2 parça daha var şu an üzerlerinde çalıştığım, hayırlısıyla onlar da yakında gelecek.
  24. Teşekkürler. Amatörce tıngıldatıyoruz işte :23:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.