Jump to content

MissWinchester

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

MissWinchester kullanıcısının paylaşımları

1. Ne Demek A1 En iyi Animasyon Şirketi yanından bile geçemez be :'D
  2. MissWinchester

Tersine Anime,

Bence Ne Yapalım şey Acnologia Natsu'nun üvey babası olsun Igneel de Ejderha Kralı .s
  3. MissWinchester

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim ağlatmadı :smile_bilmem: Ben yeni katıldım B| Alttaki arkadaş Noragami izlemiştir
  4. MissWinchester

IMDB Anime Sıralaması

Mangaka Torpili.Gintama'ya sözüm yok ama
  5. MissWinchester

IMDB Anime Sıralaması

Naruto'nun,Bleach'ın bu koca listede olmasını beklemeyin,onlardan kaliteli 100'lerce anime var. SAO Yok Tokyo Ghoul yok omg sonunda!Her yerde görmekten bıkmıştım artık! Güzel seriler var çoğunluk eski serilerden hemen birkaç tane seçip izlemem lazım FMA Brotherhood'un 20 bölümünde kaldım tekrar başlama zamanı gelmiş demekki
  6. Akatsuki No Yona yok olmadı bu.... (bide şu cevaplara nasıl gif koyuyorsunuz öğrenemedim bi)
  7. MissWinchester

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Corpse Party Çok çok beğendiğim keşke daha uzun olsa dediğim animelerden :wub: ]
  8. Ben:Mirai Nikki - Akise Aru <.< Super DanganRonpa 2: Komaeda Nagito Ve Tabiki Shugo Chara : Souma Kukai <_<
  9. MissWinchester

2014'ün En iyi 30 Animesi

Şimdi Bende Tartışmaya katılıp yorumlarımı söyliyeyim :lol: Tokyo Ghoul:İlk izlediğimde çok beğenmiştim...Ama sonra biraz düşündüm;Bu çocuk neden durduk yere p-up aldı?Rize'nin 2 kelimesi içinmi?Sırf karakter ezik kalmasın,anime tutulsun siye gereksiz bir p-up verdiler Kaneki'ye. NGNL:Çok hoş ve komik bir animeydi.Ecchi kısmı sırf komedi olsun diye vardı,Konusu çok güzeldi.Vs ler çok iyi düşünülmüştü.Arkada olması çok üzdü beni. SAO II : Bu nasıl bir sezondur.30. Olmayı bile haketmiyordu bu sezon. Fairy Tail II(Listede Yok ama koymak istedim):Şu anda mangada olanlar animede olsaydı,Yıldız Ruhları Filler Arc girmeseydi araya kesinlikle bu listede olması gerekirdi. Akame Ga Kill:Sırf 1 sezon yapalım diye mangadan ayrı gittiler.Aynı konu,İkidebir birileri ölüyor.Hele sonu berbattı.Manga ilse Muhteşemdi. Onun dışında Liste sırf moe,loli falan.İnsanlar artık tatlı şeylerle ilgileniyor.Onun için aksiyon animeleri çok çok arkada.Çok saçma bence. 1.Anime:Barakamon,Cidden yerini hakeden sınırlı animelerden.Çok güzel bir animeydi bence. Kill La Kill Hakediyor sonunda birileri şu animeyi görmüş. Gekken Shoujo Güzele benziyor izlemedim. Benden bu Kadar.
  10. Inu x Boku SS'ninde çizimlerini onlar yaptılar,eğer animeyi biliyorsanız.Baya kaliteli çizimleri var açıkçası yani mesela Angel Beats!'ın çizimleri bu yıl çizilen çizimlerden daha hoş gözüküyor.
  11. Çok mutlu oldum *-* yeni başlamıştım ve çok beğenmiştim ... *-* ama kapakta niye Türkiye yok ? ;-;
  12. Oh İçinde SAO yok ya o bana yeter :)
  13. Aklıma birden Pokemon geldi O_O
  14. MissWinchester

2014 Sonbahar Dönemi Animeleri

Pek istediklerim çıkmadı bizde ilkbahar animelerini bekleriz :T
  15. MissWinchester

No Game No Life

Aschente'nin anlamı:''Kurallar üzerine yemin ediyorum'' demekti galiba...
  16. Bize mesajlar yazınca daha iyi oluyo bence :D
  17. Japonca olmadığı için garip geldi umarım alışırım...
  18. MissWinchester

One Piece Ne Zaman Bitecek?

İyiki One Piece'ye başlamamışım O_O
  19. Orada Yuno olmalıydı arkadaş TnT
  20. FC Fan Clup Demek dimi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.