Jump to content

hell spawn

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

hell spawn hakkında

• Doğum günü 07/23/1987

Profil Bilgileri

hell spawn üyemizin başarıları

1. Benzer mesajı yabancı forumlarda da yazdım, iki yerden geri dönüş oldu, orjinal kore dilinde aratsaymışım bulurmuşum öyle dediler, link bile attılar :) şimdi sırada ingilizce altyazı bulmak kaldı :)
  2. Selam arkadaşlar, 2 sene evvel yazdığım mesajın üstüne, aradığım animenin ismini tesadüfen buldum, ama bu sefer de kendisine ulaşamıyorum.. Bu konuda yardımı dokunan çıkar mı? Aradığım anime şu: http://myanimelist.net/anime/18305/15_Sonyeon_Uju_Pyoryugi Teşekkürler şimdiden..
  3. Arkadaşlar merhaba, Uzun zamandır siteyi takip ediyorum, inanılmaz bir iş yapıyorsunuz tebrikler.. Foruma yeni üye oldum, uzun zamandır aradığım bir anime var, ancak ne yaptım ne ettiysem bulamadım, belki sizler yardımcı olabilirsiniz.. 90'lı yılların başında video kaset dönemi hakimken bir betamax kasedim vardı, Türkçe'ye Uzayda İki Yıl Tatil olarak çevrilmişti, ancak görüntüsü elimde yok, orjinal adı yok, konusunu bile hatırlamıyorum aklımda sadece bir iki kare kalmış o kadar.. Bu kadar kısıtlı bilgiyle yardımcı olabilecek çıkar mı acaba?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.