Jump to content

Viracocha

Üyeler
  • İçerik sayısı

50
  • Son ziyareti

Viracocha kullanıcısının paylaşımları

1. Viracocha

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Ulquiorra ...
  2. 1 yıl olmuş ka yazmazdım ama içimde kaldırdı allah rahmet eylesin hem o hemde karakterleti hayata gozlerini yumdu nur içinde yatsin :( ...
  3. Viracocha

Japonların Kapaklı Telefonları

Ewet japonya teknolojide ileri ama kapakli telefonlarinda kendine has bi havalari var adamlar gerk görmüyorlar bizim hibi degiller yok 4 u cikmis 5i bekliyorum 6yı yapiiiiin demiyorlar :)
  4. Viracocha

Animelerden aldığımız dersler :)

Arkadaşlarıma daha çoook değer vermeyi öğrendim ..
  5. Viracocha

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Acı olmadan öğrenilen ders anlamsızdır. Bunun nedeni fedakarlık etmeden birşey kazanamayacak olmadır ama acıya dayanip ustesinden geldiğin an...herşeyden daha güçlü bir kalbe sahip olursun.evet tamamen demir bir kalbe... :) (soo haganeno yona kokoro...) "Full Metal Alchemist Brotherhood""...
  6. Hayta bakış açım şimdiki gibi olmazdı Hayatım çoook sıkıcı olurdu rüyalarım boyle fantastik olmazdı Kisac.a hayattan bezerdim...
  7. Viracocha

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Diabolik lovers Ayato Fairy tail natsu Ao no exorcist okumura rin Bunlardan birini seçerdim
  8. Viracocha

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Full metal alchemist sonunda ağladım yaaa sonra brotherhood uyla kendimi avuttum "bak öyle olmuyor burda sakin sakin" diye ya bu ne ;) :) :) ...
  9. Viracocha

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Fullmetal alchemist brotherhood Fairy tail Naruto D-gray man Ao no exorcist Benim 5 klasik animem hepsini 1 den fazla izlemisimdir
  10. Viracocha

Fairy Tail

Bence çook güzel bir anime sonunda 2.sezonuda geldi bayılıyorum abarttmadan söylerim ki 5 6 kere izlemisimdir ... :) :)
  11. Viracocha

Kimler Aziz Büyücü Olmalı ?

Aslında natsu ama biraz kafası havada bu yüzden de erza.
  12. Viracocha

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Natsu-lucy /erza-jellal /gray-juvia/happy-charla...
  13. Viracocha

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Erza- san tabiki kızıl saçlı guzel benimde saçlarım kızıl :) :) :)
  14. Viracocha

En güçlü karakter sizce kim?

Mystogan daha güçlü ama Natsu da gazlayınca 1000 kat daha güçlü :) :) :)
  15. Viracocha

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Mekakucity actors zamanım yok bende bari bunun ilk bölümü nü izliyim dedim... :) :) :)
  16. Viracocha

En Son Bitirdiğiniz Anime?

11 eyes :) ...
  17. Çoook fazlalar ama hepsine uyarım uymaliyııııııııımmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
  18. Burada daha yeniyimde adım zeynep... Hakkımda soyleyecek pek bişi yok aslında.çizim yapmaya bayilirim Anime izdemeyede buradaki herkes gibi... Ilk izledigim animede full metal alchemist brotherhood dur :) Umarim iyi geçiniriz :)
  19. Viracocha

TURKAN!ME E-Dergi Nisan 2014

Cok tesekkurler kapagina hayran kaldim çooook guzel olmuş elinize sağlık :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.