Jump to content

aysenur

Üyeler
  • İçerik sayısı

63
  • Son ziyareti

aysenur kullanıcısının paylaşımları

1. aysenur

İsminizin Japonca karşılığı :)

Rinkuririnkuchi ne be yazarken bile kopyala-yapıştır yaptım. :D Bence en iyisi Mehmet, boşverelim Japoncayı :P
  2. aysenur

Ankara'da manga satan bir yer var mı ?

Babam iş için Ankara'ya gitmişti geçen sene, gelirken bana Naruto'yu getirmişti. Şimdi sordum nereden aldın diye Bilkent Üniversitesinin oralarda bi kitapçıdan almış. :D Bulabilir misin bilmiyorum ama. :/
  3. aysenur

İchiruki mi,İchihime mi?

Tabii ki Rukia ve Ichigo. Ben zaten ilk izlediğimden beri ikisini çok yakıştırıyordum ama Orihime'yi de seviyorum, çok tatlı bi karakter. :)
  4. aysenur

Merhaba

Hoş geldin, FMA'yı ben de çok seviyorum. :P
  5. Adım. :D Adımın anlamı da rahat yaşayan demekmiş. :P
  6. aysenur

O değilde en güzeli Fukijihicki ya hahahaha :D
  7. aysenur

Kalushika'nın açılımına baktım Afra çıkıyor, Türkçe'sini tercih ederim skjdslakdj
  8. aysenur

Selamlar Arkadaşlar...

Death Note 1. sırada olmalıydıııı! :D
  9. aysenur

Aynen seninki daha da bi değişik olmuş. Küfür ediyor gibi. :D
  10. aysenur

Adında İngilizcede olmayan harfler varsa, en yakınına bak. ş ise s gibi yani. Benimki de yoktu öyle baktım. :)
  11. Türkçe harflerin Japonca karşılığı ile adımız... Benimki; Kafuariku Todushi :D * A- ka * B- tu * C- mi * D- te * E-ku * F- lu * G- ji * H- ri * I- ki * J- zu * K- me * L- ta * M- rin * N- to * O-mo * P- no * Q- ke * R-shi * S- ari * T-chi * U- do * V- ru * W-mei * X-na * Y- fu * Z- zi
  12. aysenur

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Silmarillion. İkinci okuyuşum oldu çünkü çok ağır ve karışık bi' kitap. :huh:
  13. aysenur

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Kenpachi!!! :D
  14. aysenur

Herkese Merhaba

Hoşgeldiiiin :D
  15. aysenur

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Gungrave... :)
  16. aysenur

Eğlence

Dandere. :P :D
  17. aysenur

Fairy Tail

Aynen, farklılıklarımızdır bizi özel yapan falan. :D
  18. aysenur

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Code Geass 5. bölüm :D
  19. aysenur

Herkese Merhaba - #Closery

Hoşgeldin. :D Hangi photoshop programı kullanıyorsun? Birde eğer güzel bi' manga sitesi bulursan bizimle paylaş lütfen, aynı dertten muzdaribiz. :D
  20. Japonya'da doktor ve hemşirelere çok ihtiyaç olduğu halde bile sadece 60 tane yabancı hemşire ülkede görev yapıyormuş... Ama bazen bilim insanlarını Japonlar davet edebiliyor, malum teknolojisine laf yok... Birde uluslararası ilişkiler mezunu olup, uluslararası bir şirkette çalışıp, Japonya'dan vatandaşlık alabilirsiniz. Benim tanıdığım var öyle, 3 senedir Suudi Arabistan'da yaşıyordu, 2014 yılında ise Japonya'da yaşamaya başlayacağını söylemişti. :)
  21. aysenur

Fairy Tail

Haklısın tabi kişiden kişiye değişir. :) Aslında bende beğendim, kaliteli bir anime ama dediğin gibi seven çok seviyor, şaşırıyorum. :D
  22. aysenur

Fairy Tail

Kötü demiyorum ama bu kadar beğenilmesine de şaşırdım doğrusu. :blink: :huh: Çok daha iyi animeler var.
  23. aysenur

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Sürekli ondan bahsediyorum ama en etkilediğim karakter o oldu; Yagami-Light. Çok zeki ve hırslı. :D
  24. aysenur

Merhabalar :)

Pekte hayal sayılmaz aslında ya, ilk liseye başladığımdaki hevesim desek daha doğru olur. :)
  25. aysenur

Merhabalar :)

Estağfurullah, teşekkür ediyorum. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.