Jump to content

Celine

Üyeler
  • İçerik sayısı

535
  • Son ziyareti

Celine kullanıcısının paylaşımları

1. Celine

Naruto Last Battle ( Manga Spolier )

Sasuke gebersin artık son yaptığı fake'ten sonra zerre umursamam iyi tarafa dönmesini de istemem öyle bir karakter değil çünkü güzellikleri iyilikleri anlamıyor. Adam megolaman kendinden başka kimseyi sevmiyor. En çok kızdığım İtachi'nin emeklerine yazık oldu. Sonuç olarak Sasuke o gücü hakedecek insan değildi ama belki bir umut intikamın nefretin savaş getirdiğini fark etti sonunda düzelmiştir diye ummuştum ama çok da şaşırmadım fake atmasına. Naruto bu sefer yerden yere vura vura eze eze dövsün istiyorum Naruto bunu hakediyor. Sasuke kaşınsın Naruto öldürmek zorunda kalsın felan kusura bakamayın ama Naruto'nunda sevgi kelebeği olmasını istemiyorum Sasuke için yeterince ağladı çocuk shippudende daha da çenesi yormasın bu hain için. Ve son olarak eski Narusaku fandomluğuma geri dönüyorum Narusaku olabilir sonuç olarak Naruto sevdiğiyle olmayı hakediyor. Sakura'nın karşılık vermesi zor olmaz inanın kız hayran zaten Naruto'ya arada ilgisini belli ediyordu ufak tefek kızararak. Hinata'yı da klanından biriyle evlendirsinler o umrumda değil pek. Naruto ona aşık değil çünkü.
  2. Celine

İchiruki mi,İchihime mi?

Başlarda İchime olur diye o tarafa meyletmiştim bu kadar anti Orihime'ciyi görünce ufak çaplı şok oldum İchruki'da aklıma bile gelmemişti ama dediğim gibi çok baş bölümlerdeydi ilerledikçe İchiruki destekleyenlere hak verdim İchigo Rukia'ya özel bir şeyler hissediyor. Rukia'da belli etmiyor ama o da eski hocasına benzetmesiyle olsun kesinlikle İchigo'ya hayranlık duyuyor en başından beri. Orihime karakterini de çok tatlı bulur ve severim en başından beri tüm saflıklarına rağmen neyse onunda kesinlikle Ulquiorra'yla çok yakıştıklarını gördüğümde Ulquhime desteklemeye karar verdim yani Ulquiorra'yı döndürmeli Tite çünkü favori karakterlerimden olmuştu güzelim karizma abidesi karakteri öldürttü olmadı o işte. Ulquiorra Orihime'ye ilgi duymuştu bence beğeni anlamında başka hiç kimse farklı gözle bakmamıştı.
  3. Celine

Zangetsu Gerçek Oldu

Güzel olmuş bunu görünce evinden hırsızı zangetsuyla kovalayan adam geldi aklıma bir videoda görmüştüm o zangetsuda baya sağlamdı. Bu daha şık olmuş ama kabzası çok şekil tıpkı anime de ki gibi olmuş. Savuruş aynı animede ki gibi. Bleach izlerken gaza gelince yapılacak bir şey o savuruş :D
  4. Celine

Naruto (Spoiler İçerir)

Aynen Sasuke'nin kötülüğü kaybolmuyor bir türlü bence dayakla akıllanmaz bu saatten sonra ne diyeyim suyu ısındı. Naruto'nun Sasuke'yi lafla ikna etmişliği gözükmemiştir dayak atınca vay sen haklıymışsın diyecek sanki. Gene kafasının dikine gider karakter Kishi trollemedi aslında Sasuke savaş öncesi bjuleri yok etmeye kalkmıştı ordan ipucu vermişti bir temizlik yapmaya çalışacağını. Neyse artık görücez. Bir vs yapmasaydı içimde kalırdı benim bir temiz dayak er inşallah çoktan haketti.
  5. Sondan 2.'de benziyor ama genel manada benzemiyor. Usui'nin saçlar daha karışık ve gözler daha iri çizim sanki. Ben asıl Dengeki'de ki Kurosaki'yi benzetmiştim asıl Usui'ye. Bunu şeye benzettim Ao Haru Ride'taki Kou'ya biraz benziyor renk olarak olmasa da çizim olarak.
  6. Celine

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Luffy: Sanji Mejiiiiii , Kaizoku ni orewa naruuu Sanji: Nami Swaaaan Robin Chwaaan. Marimo Brook: Yohoho gözlerim yuvalarından fırladı a fırlayamaz zaten ölüyüm Zoro: Eroo cook, Santoryuu Robin: Yaşamak İstiyorum Naruto: Asla Pes Etmeyeceğim sözümden dönmeyeceğim bu benim ninja yolum. Daha arkadaşını bile kurtaramayan biri Hokage olabilir mi Sakura: Shannarroooo Madara: Köyü her şeyin önünde tutar olmuşsun ama bir gün bu sistem çürüyebilir. İtachi: Orokanaru otouto yo urame, nikume! Natsu: moete kita zo Lucy: Hirake! Shishikyuu no tobira, Erza: Nakama'larımın gücü benim gücümdür Cana: Gray kıyafetlerin Gray: Oyy Natsu, ice make Rukia: Kisamaa. Chappy'i istemiştim ben ama bu alt model geldi. İchigo: Shinigami daiko Kurosaki İchigo. Orewa Mamoru, Getsugaaa Tenshouuuuu Orihime: Shinanay da yo Kurosaki kun Ulquiorra: Ruh dediğin şey nedir ki göğsünü yarıp açsam görebilir miyim ya da kafatasanı yarıp geçsem. Demek öyle....... Avuçlarımın içinde duran şey......... ruh mu? Byakuya: Bankai Senbonzakura Kageyoshi L. lawliet: Watashi wa L. desu Kira: Yeni dünya'nın tanrısı ben olucam.
  7. Celine

En İyi Çizime Sahip Mangalar

Bende araştırdım genelde en iyi Oda olduğu söyleniyor ilham bile alınmış çizimlerinden mesela Fairy Tail'in çizerine ilham olmuş. Shoujulardan ilk Kaichou Maid Sama'yı beğenmiştim çizim renk olarak tabi hangisi en iyi bilmiyorum. Karakterleri estetik çizen Kubo sanırım ama o çok kırpıyormuş mangayı yayınlarken diye okudum. Vagabound'a baktım merak edip o da fazla gerçekçiymiş animesi var mı ki acep varsa baya gerçekçi olurdu
  8. Celine

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

En iyisi mangadan devam etmekmiş zaten anime kısaymış. Mangada asıl çok heyecanlı yerde kaldı bu ay ki gelecek bölümü bekliyorum büyük bir merakla.
  9. Celine

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

Aynen okuyunca Dengeki olsa keşke dedim şimdilik yapsalar Kaichou Maid Sama'dan bile iyi olabilir.
  10. Bütün teoriler güzel ama Oda beklenmedik şekilde hikayeyi geliştirip bitirecek ve herkes memnun kalacaktır diye düşünüyorum. Yani o ilk teori mantıklıda olsa tutmayacak bence başka bir şey yapacaktır Oda sensei. Adam hikayeyi tahmin edilmez şekilde geliştiriyor. Beklenmedik olaylar oluyor One Piece'te hep. Bir 10 yıl daha sürer dediğine göre daha oraya çok var. Birde Korsanlar ve Denizcilerin birleşmesi imkansız gibi Oda bu belli olmaz ne yapacağı yinede. Ve Oda lösemili bir hayranına One Piece'in sonunu anlatmış ve hayran gözyaşlarına boğulmuş. Burdan bir tahmin yürütürsem sonu baya duygusal olacak. Ya da hayran anlattı diye sevinerek ağladı. Yani sonunda her şey bittiğinde tayfa dağılacakmış gibi bir izlenim oluşturdu bende tayfayla alakalı bir durum olacakmış gibi geldi.
  11. Az kalmış iyi hadi izlerim
  12. Celine

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Haruno Sakura Erina İnoue Orihime Kuchiki Rukia Ayase Chihaya Nami Nico Robin Lucy Heartfillia Ultear Milkovich
  13. Karışık sıralamasız Son Hak Usui Takumi Mashima Taichi Gray Fullbuster Sasuke Uchiha Kurosaki İchigo Hatake Kakashi Yagami Raito Ulquiorra Schiffer İtachi Uchiha Tensa Zangetsu
  14. Yalnız hissetmeyin kızlar bencede Kyoko ve Sho daha uyumlu. Bende o klipli bölümü 5 kez izlemişimdir en heyecanlı komik romantik kısımlardan biri. Sho köpekler gibi aşık oluyor Kyoko'ya ama tabi iş işten geçtikten sonra. Ama Kyoko Ren'e aşık oluyor ilerde Sho'ya olan nefretinin özü de aşk bence hala sevmese öfke ve intikam gibi saçmalıklarla uğraşmaz diye düşünüyorum bu yüzden Ren bu kadar kızıyor sebebine. Kyoko ve Sho daha eğlenceli bir çift yaşları daha yakın olduğu için dediğiniz gibi Ren birkaç beden büyük geliyor Kyoko'ya zaten Rencilerin çoğu Kyoko'yu sevmez pek gözlemlediğim. En son mangası baydı gene Fuwa Sho gelse de şenlense ortam gözüyle bakıyorum ben şahsen ne aşırı Renci ne Fuwa'cıyım. Ama uyum konusunda haklısınız.
  15. Celine

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

Animede güzel anime ilk bölümünü izleyince gerisini mangadan devam edip güncele geldim. Güncelde maalesef istediğim gitmiyor olaylar uzattı da uzattı mangaka Futaba ve Kou'nun olayını. İnşallah animede güncele kadar gelen yere kadar yapar en azından. 12 bölüm olacak diye duydun umarım yanlıştır. Bir 25 bölüm olsun bari.
  16. Celine

Prison School Animeye Uyarlanıyor

İlgimi çekti çizimleri de iyiymiş hem. Ecchi olayını abartmazlarsa güzel olur. Abartısı komik gelmiyor da bir yerden sonra.
  17. Celine

Luffy sizce kimle evlensin ?

Luffy istediği kadar odun olsun Luffy gibi şöhretli birini havada kaparlar. Ki zaten çoğu arcta en az bir kadın hayran bırakıyor kendine o yüzden mutlaka olur biri. Nami denilmesinin sebebi Nami'yle ilk görüşte aralarında bağ oluştu Luffy Nami'yi istedi direk hırsız olup olmadığını umursamaksızın Nami'yi beğendi peşine gitti durumunu bile öğrenmeden kurtarıp rotacısı yaptı. Nami'yle aralarında ki bağ diğer kadınlara oranla ok daha özel. Olmayacak diye bir şey yok en oluru Nami ama bana kalsa Nami Sanji istiyordum ben başlarda tabi şimdi fark etmez ama, Nami Zoro diyenleri anlamıyorum Zoro Robin gerçeği var onlar daha uyumlu çünkü yaş farkına rağmen. Tayfa arasında bir şey olmayacaksa illa her adadan bir tayfa üyesine aşık getirecekmiş Oda. Eğer öyle olursa Luffy'nin ki Hancock Sanji'nin Violet.
  18. Celine

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Fairy Tail güncele yetiştim
  19. Celine

The Last: Naruto the Movie Videosu

Adam baby face çiziyor işte artık yapacak bir şey yok. Op'de Luffy hep babyface çocuksu kalıyor gram büyümüyor mesela. Konusunun ne olacağına dair tahminim bile yok çünkü Naruto sona yaklaşıyor acaba Madara savaşı öncesini mi sonrasını mı yoksa anime bitince ardından herkesin hayatında ne olmuş bitmiş movie'de mi yansıtacak sonunu Kishi, göreceğiz.
  20. Celine

Kamisama Hajimemashita 2. Sezon Duyuruldu

Ayy çok sevindim, sonunda bir tane sevdiğim romantik animenin devamı geliyor. KWMS gelmemişti malum. Zaten mangasını okumadım komple ingilizce olduğu için çevrilmemiş mangası da. Mangasında bölüm olarak baya ilerde umarım bu sefer 13 bölümden fazla tutarlar seriyi çünkü hem komik hem romantik en sevdiğim shoujulardan biriydi bu da. Şöyle 25 bölüm olsun en azından. Gerçi geldiğine şükretmem lazım hiç gelmeyebilirdi de malum :lol:
  21. Celine

The Last: Naruto the Movie Videosu

Bencede traşlı gibi komik geldi banada :D
  22. Celine

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Usui Takumi (Kaichou wa Maid Sama) Uchiha İtachi (Naruto) Ulquiorra Cifer(Bleach) Gray Fullbuster (Fairy Tail) Mashima Taichi (Chihayafuru) Chiba Mamoru ( Sailor Moon) Kurosaki İchigo (Bleach) Son Haku ( Akatsuki no Yona) Akagami Shanks ( One Piece) Portgas D. Ace (One Piece)
  23. Celine

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ao Haru Ride
  24. Usui - Misaki Sasuke - Sakura Orihime - İchigo Erza - Gerard Gray - Juvia Taichi - Chihaya Kou - Futaba Tomoe - NanamiYuuki - ZeroSanji - Violet
  25. Celine

One Piece hakında düşünceleriniz

Bende senin gibi düşünüyordum Luffy'nin tipini hiç beğenmiyordum birde şapşal geliyordu tipi. Ama çok tutulan bir shounen olduğu için bir şans vereyim dedim çünkü konusu denizlerde geçiyordu ve evreni geniş senaryosu kurgusu güzel işleniyor denildiği için çok boş vaktimde geçen yaz başladım. Bir 10 bölüm sarmadı anime ama Arlong arc'tan sonra sarmaya ve sevdirmeye başladı kendini seri. Özellikle çok duygu seli yaşatan anlamlı karakter hikayeleri var sırf bunun için izlemeye devam ettim. Ondan sonra ne olduğunu anlamadan tayfayı çok benimsedim ve aileden biri gibi duygusu yaşattı.Hasır şapka tayfasını benimseyince sevince gerisi geliyor zaten. Tayfa dışındaki karakterlerde çok zengin ve harika tabiki. Naruto örneği verilmiş ama Naruto OP kadar dinamik yapıda bir shouen değil daha karanlık bir hava veriliyor. Karakterlerde fazla depresif kalıyor. Ama Op'de depresif değil daha dinamik karakterleri ve yapısıyla hazır karşılaştırılmışken. İki animeyide severek izlerim ikiside çok aynı kalitede benim için belirtmek gerekirse. İkisininde ayrı yönleri güzel.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.