Jump to content

derejenerasyon

Üyeler
  • İçerik sayısı

100
  • Son ziyareti

derejenerasyon kullanıcısının paylaşımları

1. Erkek olarak Orekinin Tarak Girmemiş saçları Ve kız olarak da Toradora'dan Minori-chan...
  2. derejenerasyon

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Harry Potter- Zümrüdüanka Yoldaşlığı
  3. Mesaj yazacak yer arıyorum...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

Simdi azarlamasinlar beni hani her yere yazmak derken konu ile alakali :)(yoksa konular sapiyor sonra topla toplayabilirsen ) ya da muhabbet mekanina gelin

3. Yabus

Yabus

Mesele muhabbet değil biz muhabbetimizi chatte de yapıyoruz zaten. Ancak Chatte spoiler vererek bir animeden bahsetmek gibi veya fcde paylaştığımız kadar resim paylaşma gibi bir seçeneğimiz yok.

4. Kaxell

Kaxell

Chati sırf surekli spoiler yediğimden bırakmıştım. Hem burası daha zevkli biraz takılın anlarsınız :))

4. derejenerasyon

En Zeki Anime Karakterleri

1.Lelouch Vi Britania 2.Toua Tokuchi 3.Yagami Light 4.Tsubasa Hanekawa (Bir tane de kız koyalım dedim zor buldum :D )
  5. Afişi kaliteli duruyor filmin... Final Fantasy karakterlerine benzettim ben ama zaten hepsi Japon değil mi :D
  6. derejenerasyon

Yeni karakalem çizimlerim.

YaTo nun gözler yakıyor ya :D Eline sağlık
  7. derejenerasyon

Liseden Kalma Karakalem Çizimlerim..

Yağlı boyalılar için sonra ayrı konu açarım :D Önce bunlar bitsin de ;) Keşke görüntüsünden ziyade sesini aktarabilseydik kağıda :D İnori-chan <3 Anime ile alakasız ama bugün izlediğim Khaleesi hatırına bunu da paylaşalım :D
  8. Teşekkürler haberim yoktu böyle bir programdan... Photoshop kullanıyordum normalde ama bu programa göre daha uğraştırcı ayrıca video kesme programları ile animelerden direk video kesip tekrar boyutlandırabilir ve format değiştirebilirsiniz...
  9. derejenerasyon

Tadaima

Hokage_Minato hoşbulduk... Reihanime (Rocei ve Blackqueen) Sensiz chatın tadını alamadık koptuk geldik :D Şaka şaka hoşbulduk :D
  10. Hayrına imza yapıyolar dediler geldik :D Bu sitede kullanabileceğim ebatlarda çerçevesi olan bir Chitanda Eru imzası yapabilirmisin ?? Mor ve siyah temalı olsa çok tatlı olur :D Sıraya al beni tabi boş vaktin varsa :unsure:
  11. derejenerasyon

Günün Fotoğrafı

İnsan bunları spoiler içerisine almaya kıyamıyor ama son iki duvar kağıdım...
  12. derejenerasyon

En Sevdiğiniz Anime Filmi ?

Berserk Golden Age 1-2-3, Bungaku Shoujo ve Summer Wars
  13. Gözlüğü için yaratılmış bu tatlı kızın sıralamalarda olmaması çok ilginç.. Shinpachi gibi bir karakter bu gözlüğü çıkarsa bir anlamı kalmaz...
  14. Kamikaze Kaito Jeanne şu animeye başlayamıyorum çizimler o kadar eski ki ay savaşçısı zamanından kalma başrolünde de bir kız var hem ama anime inadına çok ünlü ama başlayamıyorum ilk 3 dk sıkıyor. Kulede adam falan var pikselleri gözüküyor...
  15. derejenerasyon

Hajime No İppo [FC]

Hajime no İppo deyince aklıma İppo'dan çok Takamura-senpai geliyor :D Yan karakterlerin en eğlencelisinin hatrına ekle beni de :D suratı dağılmış olsada göğsünü ayı çizmiş olsa da çok havalı :D
  16. Bir otakunun masaüstünü görün de halime acıyın :D
  17. derejenerasyon

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Gezegen çapında, Dünya çapında düşünüyosunuz küçük düşünüyosunuz :D Heroic Age'de Age diye karakter var evrenin gözünün yaşına bakmadan yok edecek utanmasa :D
  18. derejenerasyon

Tite Kubo’dan Korkunç Kapak

Bence mangakamız burada kübist öğeler eşliğinde kendine olan özgüveninden kaynaklanan vurdumduymazlığı dile getirmek istemiş :D :D
  19. derejenerasyon

Tadaima

-eXt- Boş mesaj attın sandım dostum :D Hoşbulduk :rolleyes: ( senin için ilk egzantirik smileyimi kullandım :D ) Ertuqrul (Lascen) spoiler yemenin de bir eğlencesi var bence :D daha 1 hafta olmadı game of thrones dan ne yedim öyle :D Hoşbulduk bu arada ^_^ Soranohikari hoş bulduk :D Yabus we need them all :D
  20. derejenerasyon

Sağol ertuğrul :D Aşiretin ödülü ufak geldi :D O işin şakası şu aralar yağlı boya çalışıyorum...
  21. 10-15 kişi demiştir ama Vagabond anime olsa => Bir Rurouni Kenshin (samurai-x) efsanesi daha doğar :D
  22. derejenerasyon

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Her ne kadar anlamsız olsa da çok tatlı olduğundan en iyisi bu :D
  23. derejenerasyon

Tadaima

Aynen forum candır kanka :D Hoşbulduk sende aç bende sana hoşgeldin diyeyim :D
  24. derejenerasyon

Doğru ya arcabeloa anası diyecektim spo olur diye demedim gerçi burada spoiler için bunu kullanıyoduk ama yinede çoğu kişi açar spoilerı yer :D ./NothinqneSs ve Amygirl saolun bence de çok iyiler :P İmza olayına gelince aslında imza varda yanlış çekmişim :D
  25. derejenerasyon

Tadaima

Hoş bulduk Misaki-chan böyle düşünmene çok sevindim :D Estağfirullah (yazamasamda çabalıyorum bu kelime için :D ) Hoşbulduk Sonunda biri Japon adabına göre karşıladı beni o kadar kültürden falan bahsettik :D Hoşbulduk tekrardan Hoşbulduk Nirvanalı ;) Bana dere draje falan filan gibi neyle istersen fitap edebilirsin dostum :D Hoşbulduk tekrardan
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.