Jump to content

Jr K!Ra

Üyeler
  • İçerik sayısı

90
  • Son ziyareti

Jr K!Ra kullanıcısının paylaşımları

1. Jr K!Ra

İmza Yapıyoruz...

Malesef imzaları ben yapmıyorum ben sadece müşteriyim :D
  2. Jr K!Ra

İmza Yapıyoruz...

GTO Great Teacher Onizuka.Dedigim gibi ben beklerim sıkıntı degil :D Ama eger NGNL yaparsan bi taşla iki kuş vurursun ;)
  3. Jr K!Ra

İmza Yapıyoruz...

Valla ben beklerim benim için sıkıntı değil.Zaten bi taraftanda senin yapmanı istiyorum :D
  4. Jr K!Ra

Selamlar

Hoş buldum.
  5. Jr K!Ra

Selam herkese

Hoş geldin.Umarım iyi vakit geçirirsin :)
  6. Jr K!Ra

Selamlar

Hoş buldumm :D
  7. Jr K!Ra

İmza Yapıyoruz...

Eğer hala istek alınıyosa bende şole GTO ya da No Game No Life olan bişe istiyorum :Dİsmim yazsın ama :D
  8. Jr K!Ra

Selamlar

Hoş buldum :)
  9. Jr K!Ra

Merhaba

Hoş geldin.
  10. Jr K!Ra

Selamlar

Hoş buldum. Bende izlemeyi düşünüyodum yakın zamanda başlarım :) Hoş buldum :) death note ve shingeki yi izledim. One piece cok uzun diye gözüm korkuyo :D code da zaten izlenicekler listemde :D Hoş buldum Hoş buldum :)
  11. Jr K!Ra

Selamlar

Hoş buldum :D
  12. Jr K!Ra

Selamlar

Hoş buldum Hoş buldum Eğer öle bişey varsa bugün başlarım takip etmeye o sıkıntı degil ya :D
  13. Jr K!Ra

Selamlar

Hoş buldum :D
  14. Jr K!Ra

Selamlar

Hoş buldum :)
  15. Jr K!Ra

Selamlar

Hos buldum. Yok daha izlemeye fırsatım olmadı :D
  16. Merhaba arkadaşlar ismim Yavuz yaşım 16. Foruma uye olalı 1-2 ay olmuştur.Ama nedense hic böle konu açmak aklıma gelmemişti. Ama sonunda bi konu açıp kendimi tanıtayim dedim. Ilk izlediğim animeler naruto ve bleach dir .Onların benim için özel bi yeri vardır. Sonrası d.gray man le devam etmiştir. Şimdi ise hangi animeleri izlediğimi çok hatırlamam ama konusu açıldığında illaki bi kac sey soylerim :D Umarım sizlerlede iyi vakit geçirebiliriz. :)
  17. Jr K!Ra

Yeni sayılırımm

Hoş geldin iyi vakit gecirmen dileğiyle :D
  18. Jr K!Ra

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

Yorumlara gore anlaşılıyo zevkler ve tatlar tartışılmaz :D Bu arada btooom o kadar ovulmesine rağmen bence cok sacma bi animeydi sonundanda hic bise anlamamistim :D
  19. Jr K!Ra

Anime İstek ve Önerileri

Yok Allah a şükür japoncadan anlamiyo ekranı da saklamaya çalışırım artık :D Bide soul ne zamandır aklımda ama baslayamadim bi turlu aslında şöyle Bleach tarzı bi anime arıyorum bayadir :D
  20. Jr K!Ra

Selam Minna!

Hoş geldin . Naruto sende bağımlılık yapmış anlaşılan :D Bence başka animeleride izlemelisin. :)
  21. Jr K!Ra

Anime İstek ve Önerileri

Bende şöyle GTO gibi komedi bişey yada Vampire Knight gibi her bölümde ayrı bi heyecan olan bi anime arıyorum :D
  22. Abi yeni animeye başlamak istemiyorum bitince acayip üzülüyorum:(

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Son bölümü izlememek çare olabilir. Bu sayede bitirdim diye üzülmezsin hem de yeni animeye başlamış olursun.

2. Jr K!Ra

Jr K!Ra

O zamanda bi merak içinde olmazmıyız :D

23. Jr K!Ra

MMD ve AMV Çalışmalarım - Yeni No Game No Life AMV

Ooo sen baya yeteneklisin ya :) Ellerine sağlık çok güzel olmuş :D
  24. Jr K!Ra

Bleach FC

Animeyi tekrardan izleyesim geldi bi an :D
  25. Jr K!Ra

İmza Yapıyoruz...

Valla ben isterim ama hergün isterim :D Sizi de sıkmak istemiyorum . Bu yüzden kendime hakim oluyorum :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.