Jump to content

Shotdown

Üyeler
  • İçerik sayısı

494
  • Son ziyareti

Shotdown kullanıcısının paylaşımları

1. Shotdown

TurkAnime Dota2 Lobi etkinliği

Aldım listeye hayırlı ugurlu olsun :lol:
  2. Shotdown

Dota Kahraman Biyografileri

Skywrath ve vengenin hikayelerini cok severim :D Ama orjinal hikayeler dota 2 de telif hakkı yuzunden değiştirilmiş.Çoğu hikaye w3'teki gibi değil
  3. Ataraxı içtim uyku beni bekler herkeze kocaman iyi geceler :)

4. Shotdown

League of Legends Cinematic: A New Dawn

Gerçekten çok başarılı olmuş çekirdek alıp izledim :lol:
  5. "Ne güzel bir gece." Alucard

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

reis'i oradan oraya ortamlara akarken mi izliyorsun, yeniçerileride gördü mü :P

2. Shotdown

Shotdown

Reisi heryerde izlerim :) Reis herkezi görür :P

6. Shotdown

Herkese merhaba^^

yoroshikuuu umarım ileride iyi bir okçu olursun :) Hoşgeldin keyifli zaman geçirmeni dilerim ^_^
  7. Shotdown

Merhabalar

Hoşgeldin keyifli vakit geçirmeni dilerim.Dota oyna Dota,Dota bir yaşam tarzıdır :lol:
  8. Shotdown

Konnichiwaaa~

Hoşgeldin Alex keyifli zaman geçirmeni dilerim ^_^
  9. Shotdown

TI4

Bu sene sırf push durdurmayı öğrenmeye çalışacaklar yoksa chine's doto her sene goturecek odulu ^^ :D ama olsun ne navi ne dk ne alliance gibi favori takımlar alamadı tebrikler newbee Ama yinede finalde Na'Vi vs DK görmek isterdim daha fazla keyf verirdi :lol:
  10. Shotdown

TI4

Push'u durdurmayı öğrenemezlerse artık na'vi ve birçok takıma gg wp diyin :P
  11. Mecha nasıl izleniyor ya bendemi sıkıntı var acaba bi ısınamadım :/

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Shotdown

Shotdown

dalgınlıkla 2.bolum diye 12.bolumu yukletmişim bi actım zero başkan babası falan gordum aha dedim yanlıs bolum kapadm babasının ne oldugu spoilerını yedim :/

3. Shotdown

Shotdown

kral replikleri severim bu arada replik demişken ben profile replik koleksiyonu yapıyım bir ara :D Bakalım 2.bolumun sonunda abi dedi prense işler ne olcak meraklandırdı konusu güzel ana yinede robot dovuslerinden tat almadım sırf konusunu merak ettigimden izliyorum :D

4. Shotdown

Shotdown

teşekkürler sivrisineksiz iyi uykular dilerim :)

12. Gruba lolden katılmıştımda burdanda yazıyım eklemek isteyenler eklesin Ateshlyv1 arada girdiğimde trolleriz :lol:
  13. Shotdown

En Zeki Anime Karakterleri

nara shikamaru,nara shikaku,Uchiha İtachi,Ging,Hisoka,1.master Mavis saya saya gider :)
  14. Shotdown

Sword Art Online A(S)MV : Kirito's Death

Ellerine sağlık sarkı uyumu güzel olmus ^_^
  15. Bu nasıl bir havadır,bungee jumping yapıcam salıcam kendimi camdan aşşağıya

2. Shotdown

Shotdown

Awa Awa No Mi mi yemişler :/

3. Kaxell

Kaxell

gogılda aratmaya bile üşeniyorum o derece ...

4. Shotdown

Shotdown

OP sabun Sabun meyvesi :P

16. Muhtemelen 4 spoiler imzalı üye benim konuya yazıcaktım konu kilitlenmiş suanda düzelttim o kurala bakmamıstım isterseniz uyarı verebilirsiniz :)

17. 3 yaşındaki kuzenimi aldım araba yarışı oynatıyorum aman allahım ehliyet versem zincirleme trafik kazası yaratır :P

2. Shotdown

Shotdown

Yıktı zaten şerefinede goturdum dondurma aldım beyfendiye keyif onun keyfi ya :P

3. Shotdown

Shotdown

Valla hayat ona güzel ya şimdide aldı basketball topunu salonda camı çerçeveyi indiriyor .o.O.o

4. Shotdown

Shotdown

sonra komşu teyzeler cadı süpürgesi ile aşşadan bam bam bam vuruyor :D

18. Bugün günlerden op ;Zehahahahahahaha

1. Smtkrsln

Smtkrsln

Dandik anime serisi neresi iyi anlamıyorum :/

2. Shotdown

Shotdown

tek kötü yanı 1 arc 1 yılda bitiyor arcları cok uzun oluyor genelde ama onun haricinde iyidir candır op :/

19. Shotdown

Merhabalar...

Hoşgeldin Sefa umarım keyifli vakit geçirirsin ^_^
  20. Bugün'de salata bana kaldı.Haydi Mutfağa :P

21. Shotdown

Hi Minna-san

Hoşgeldin başarılarının devamını dilerim :lol:
  22. Forumda dotacılar nerede o kadar azmıyız dota azınlıkmı oldu ya :( herhafta gerçekleşecek olan Turkanime Dota Lobi etkinliğine dotocular aranıyor amac eğlenmek gülmek :/Steam id lerinizi burdan veyahut dota lobi etkinligi konusuna yazabilirsiniz

23. In gyi yoon nasıl beddua ettiyse 3 gundur win alamıyorum lütfen bedduanı geri çek artık rat mat kalmadı :/

2. Kaxell

Kaxell

Lol öhöm

öhöm ben zirvede lol oymayı bıraktım. Çünkü dazla süperdim tr serverı kaldıramadı beni B)

3. Shotdown

Shotdown

Bence zirvede bıraktıgın iyi olmuş tr serverında "Abim seni döver" lafını görmüşlüğüm var :D :P

4. Shotdown

Shotdown

Sayende bende dotayı zirvede bırakıyordum :P

24. Shotdown

Selamlar...

Hoşgeldin keyifli zaman geçirmeni dilerim :) Nasıl Dotacılar Lolü küçük görür Honcularda Dotacıları kücük görür :P Smite adlı mobaya bakmıştım poseidona falanda 2 el oynadım sarmamıştı :lol:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.