Jump to content

Yusaince00

Üyeler
  • İçerik sayısı

116
  • Son ziyareti

Yusaince00 kullanıcısının paylaşımları

1. işi pişirmişler yemesi kalmış desene şuna o zaman hahahahahah :D Edit : 100yorumda lvl 2 oluıon heralde ne sanslıyım 1yorum kaldı onu ozelmı saklasam napsam asfasdfsad :D cok soru sordum neyse artık dınlen :D
  2. bakıcaz bakalım ılk once sınıfları gorelımde :D reis saolasın da fazla bir spo yokmus onda ya zaten daha yazmadın butun hepsını o spodakı olayın ıcınde olan onemlıbılgıyı daha sımdılık spoya gırmez heralde cunku daha bılgısızız yanı daha baslarındayız yazıların falan ıngılızce vol 6 falan bıtmıs vol 7 gelıcek bız daha vol 8 chapter 8 ı beklıoruz olaylar orda baslıor bana gore . Edit: bazen dusunuorumda o tanrı taşı kouki ye gelse dahamı ıyı olurdu hanı statları falan 100 duya lvl 1 de bı 50 000 olurdu belkı sınır kırıcı olmadan hajimeyle aynı lvl deyken gercı ordada lvl ??? gosterılıordu şuanda sana bir sorum var şu hajimenın yanındakı cocuk 11/12 yaşlarında adı yue olan moon anlamına gelen hajimenın koydugu ada sahıp olan kız anlamıssındıryanı neden boyle acıkladıysam neyse o kız hajimenın yanında neden gezıyor anımesukıde hajimenın kolesı falan muhabbetı var oylemı gercekden ? bu arada tam o muhabbetın gecdıgı sayfayı okurken bırı demıskı yue wants a child (oha dedım 11/12 yaşında cocuk ıstıyor) dogrumu bunlar :D ?
  3. valla kım oldugu bellı deıl ancak ik i fikrimvar 1. si istedigi sey suanda hajimenın treasure box da anladın demek ıstedıgımı hajimeyi kurtaran esya. 2. si cinsiyeti hakkında tam emın deılım konusurken bay katil falan fılan dıyo oyle konusan fazla erkek yok yanı buyuk bır ıhtımal cınsıyetı kadın . Edit: tespitlerimin iyi veya kotu oldugu hakkında yorum atarsan sevınırım yanlıssa soyle lutfen :D
  4. hanı bı bolumde hajimeyi dusuren adam varya onu goren bırı vardı eger benım ıcın bırseyı bulursan bu olayı saklayacagım dıyen aynı sınıftanlarsa kım bu adam ?
  5. ne olursa olsun keske resımlı olsada dusmanlar nasıl dostlar nasıl falan fılan dıye bakabılsek 2-3 resım cızılmıs o ne ya dısımın kabuguna yetmez :( bu arada hajiime tek basına savasırken cok dusmana karsı ben dahada ıyı olur dıoorum sınıfı nıye alıorsa adam tek basına god power :D
  6. hmm beklıyoruz reiz bızım ana karakter onlarla karsılastıkdan snra durmadan onların yanındamı durcak ayrılcakmı ?
  7. vol 2 chapter 1 ne zaman gelır reıs :D
  8. hayatımda hiç spo yemedım cok sanslıyım :D anime mangaya 2010-2011 ortaları baslamanın yararları ( oncekı hesap gıtmıs nasıl olduysa hıc bulamadım ya :( )
  9. şu spoya alma işi çok ugrastırıyor abi ya zaten konudakılerın hepsı okumus ogrenmıs adamlar bıseycıkler olmaz en fazla gelecekle hakkında bılgı edınecekler :D asfasdsad
  10. verdıgın bılgıyegore mermının ustune cıkıp 1 dakka boyunca ustunde durucam 180 km gıder asfsadasdsa (gercı 3.2 km den sonra duser :D ) hajime o taşa harbi naptı la yanındamı tasıyor taşı
  11. hajimenın ılk sılah sposunu vereyım bir silah bu sılahı ogrendıgı yeteneklerle yapıyor tam hatırlamıom ama bır yetenegınde vucudunu elektrıkle kapladıgı gıbı yarattıgı 35 cm lık guclu 6 mermı taşıyan sılahın her mermısıne elektrık yukleyerek hızını arttırıyor ve hızı gorunmez bır bıcımde ınsanın kafasını yarıp ılerı fırlatacak dereceye gelıyor atmıyorum bu arada bızım hajime goz bandımı takıyor gozu yok oldugu ıcın kopya bır goz taktıgını sanıyordum
  12. tatsuya olmadı bır atom bombası atar mutluluklar dileriz dedi gibi oldu gerçi 2 tane attı asdfsafsafasd :D tatsuya gordugum 2. en op karakter diğeride issei ıllegal move trıdent falan var onunda ln de muthgıs derecede ekıpmana sahıp ve SSS clas devıl ama mıddle class hala cunku eger hıgh class yaparsa sırzech ılgı olagı olupda dusmanları kendıne cekecegını dusunuyor kahretsın ya hıgh class olsunda ben de gonul rahatlıgıyla haremıne bakayım konuyu mahoukadan dxd ye getırdım siz dusunun bneım mallıgımı ve cıldırdıgımı. :D
  13. ıngılızcesı o kadar kolaykı turkcem gıbı anlayabılıyorum yazıyı cok sadelestırmıs okuyucular anlasın dıye bende zor olcagını sandıydım . ama degılmıs sadece yeteneklerının bazılarında zorlanıorum anlamada cevırı kullanırım onlarda neyse bosver :D shiba saolasun reiz :D
  14. hmm peki o zaman light novelı resımlı olsa veya mangası cıksa karakterlerınden anımesı %95 cıkar %5 de fazla kan oldugu ıcın yayınlamazlar dıye sıldım :D
  15. Reis döktürmşsün yine eyvallah yzı için ben beklemeden ingilizcemı okusam resım olmadıgı ıcın bı garıpo hıssedıom daha zor oluyor lıght novel okumak ya fazzla bılınmedık kelıme varmı ıngılızcesınde ?
  16. cıkdıgından berı okuyorum ben yenı baslamıs deılım :D goblın rouda adam metalı yıyor bıraksak cıakrdıgı besınlerın oksıtlenmıs kalntısını yıyıp saldırısını ogrenecek :D
  17. yorumlarda yazıldımı bılmıyorum ama bir ara Re:Monster a da bakmanı onerırım manga ve ln sı vardır manga cok detaylı ve ınsanı kendınden alıyor. lıght novelı konusmıcam onunda farkı yok mangadan. yanı tavsıye ederım herkese
  18. Yusaince00

Mahouka Koukou no Rettousei FC

barış mını termınolojıde o kadar foto attım ıcmı ormedın ordakı fotoları buraya atarım cumartesı unu falan yazarsın sonra bı en az 50 resım var evdekı masaustunde Edt ekle benıde sımdılık sonra yazarsın adı eer kabul orursem :D
  19. Yusaince00

Mahouka Koukou no Rettousei FC

Demon Photo Master olarak yaz benı :D Edıt: cumartesı pazar atmaya baslarım resımlerı suanda ıstanbulda deılım o bılısayarda bı ton resım var :D eer tabı ekleyıp boyle yazarsan :D
  20. anımeden sıkılıp manga ,manwha,manhua,webtoon , lıt novel onermemı ısteyen varsa mesaj atsın :D

1. Kaxell

Kaxell

her türlü light/visual novel önerisine açığım. özelden yazabilirsin.

21. flasback 6 bolum geldı bu arada 1.ay 15 un falan yokdum tatıldeydım tablette balanmıyordu sıteye apple olsa bıle ıremedım yanı sımdı ıse baskasının laptopundayım bazı tuslar yazmıyor ama ıdare etcez botyle osledın yokmu mınna eer 6 bolumu ısetersenız manga2u da bulabılırsınız (ekran tuslarından yazdım son sıtenın adını) Edıt: cumartesı veya pazar gunu ıstanbula gerı doncem suan ankaradayım ıstanbula gelınce bomba atıyorum etkınlıı var
  22. dxd nin ecchisini aşırı abartmasalar romantizme yoğunlaşsalar şuanda light novelde ilk sıraları alırdı mahouka nında değerini bilen fazla kişi yok gerçi animesi çıkınca herşeyin değeri belli oluyor Edit: birçok light novel çok fazla karakteri olduğu için ve japonyada seiyuu sayısı mağlum anime sayısına göre yetmiyor bu yüzden birçöok anime çok ileriye kayıyor veya iptal ediliyor . mahouka ve dxd gibi daha birçok anime bu yüzden ya çok kısa yada uzun sure bekletıldıkden sonra boşluk olduğunda seiyuu yerlerinde tam yetecek derecede animesini yapıyorlar ancak light noveller mangalara gore daha uyumlu yapılmıyor light noveldekı uzunlugu anımeye kopyalayamadıkları ıcın bazı onemlı onemsız yerlerı kesıyor
  23. ona bakılırsa light noveller romantik ve harem yazıları highschool dxd nın volumesı mahouka koukou no rettousei den daha fazla fakat zar zor devam edıyor cok fazla ecchisi var diye ki high school dxd nın light novelide yabana atılacak bişey deil.çok fazla inanışa ve insanların var olduğunu düşündüğü şeye yer versede yinede kendini okutturuyor onuda okuyun derim. spoilerdfe hiçkimsenin anime hakkında bilmediği bişey var accel world bölüm 6 da bi yerde tabloda mahouka koukou no rettousei resmi var sıkıldım yenıden ızleyeyım dedım onu farkettım ne kadarda ibretliğim :D
  24. hei ayıp ettın ama ya ben demiştim herkese videoyu hep ben atarım diye :D benden 1 saniye önce attı aldattı beni hei kızı :D
  25. barış benım sorduğum iki silahdan birini neden cebine geri koyduğu ? Edit: FC lere baktım 2 ay olmuş bu anımenın FC sini kuran hala offline başkanı indirelim hadi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.