Jump to content

Yusaince00

Üyeler
  • İçerik sayısı

116
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Yusaince00 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. extreme  shibanın yazdıgını dıkkatlı okuman ıcın sevınırım bak şimdi shiba kendını saklamak zorundadır. birçok kişi 9 okul yarışmasını ızlıyor ve ızleyenlerın coguda profesyoneller vb. shiba özel teğmen ve çok önemli bir stratejik sınıf buyucu eger o durumu goren profesyoneller shibanın tekrar ayaga kalktıgını gorup bıtırecegını bılseydı anlarlardı shıbanın kım oldugunu shıba ne olursa olsun kalkmamalıydı. yani orada shıba bılerek kalkmadı ve leonun kalkacagını bılıyordu. ve eğer shiba kalksaydı herşey bılınecekdı 

Edit: anlatabildiysem sevindim.

2. hakeden bir mangaydı bu mangayı çok severek okurum okula gitme hevesi uyandırıyor bu animedeki öğretmen bana ana karakteri hideyoshiye benziyor biraz ancak her karakter çıkıyor seride mangaya göre yandere tsundere kuudere dandere herşey var öğrenciler sağolsun öğretmenle dalga geçilmesi ve garipliklerde güzel seri tam tarihi belirlensin hazırlanırız :)

3. mangası bitirildi sonu mutsuz sondu okuyanlar bilir zaten animesi çıkmasını isterdim daha kaç bolum olacagını bılmezken mangası 17 bolumde bittiği için animesi çıkmaz ancak enazından en fazla 2 bölümlük bir moviesnini yaparlarsa harika olurdu seri okumak için birebir türkçe 11. bolume kadar cevırılmış bulunmaktadır

4. aslında animesinin aksiyonu guzel dıye ızledım ama ana karakter savaşıon ortasında bile sapıklıkla güç alıyor . cok guldugum bır anıme oldu onun yuzunden. 3. sezonuda ızlerım artık ecchiside güzel.

light novelını takıp edıyorum serının ana karakterı ilerki novellerde guclenıyor suanlık bısey yok 3. sezon cıksın heyecanla beklemedeyız artık.

bu arada son cildi derken light noveli bittimi artık ? anlamadım orayı 

5. GİNTAMA TUVALET VAKASI (KIZ ICIN SAVASIRLARKENE)

gintamada tam evlenmesini engellemek ıcın yapılan kavgada gintoki ,goril , yaşlı amca bide kahyamıydı neysdi sarı saçlı erkek gıbı kendını gosteren ama kız olan tek gozlu bandajlı kızın yardımcısının tuvalette peçete olmadıgı ıcın dısarı cıkamadıkları bölümde gulmekden olmusdum orada gintoki sabrından eline bakıp temızlenırmı dıye dusunmustu :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.