Jump to content

Lascen

Üyeler
  • İçerik sayısı

260
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Lascen kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sıkılmak için doğmuşum, limon muyum yoksa ben :D

2. 849 km yolun ardından gecenin bu vakti yolda gezen insancıklar yol kenarından göz kırpan canavarlar ve nehirlerde yüzen ejderhaları görebiliyorum. Sol şeritte zıplayıp duran Hulk'ın selamı var ..

3. ''çocukları pistten alalım'' düğünden geldim böyle şeylerden kötü etkileniyorum :/

4. Sıkılmak için doğmuşum, limon muyum yoksa ben :D

5. Sıkılmak için doğmuşum, limon muyum yoksa ben :D

6. Çok komik lan hahahjahahjjjajajahhahahahhahahahahahhahaaahahahahah

7. ya oğlum saf mısın sen ne kulağıma vızıldayıp ta uyandırıyon, bütün gece geberttiğim kardeşlerin yetmedi mi , sen de mi gebercen, gitt başımdan baaaaaaaa

8. bu aralar uykuyla aramız biraz bozuk hiç arayıp sormuyor :/

9. bu aralar uykuyla aramız biraz bozuk hiç arayıp sormuyor :/

10. ev çok sessiz asdsdfsdsadsdfasd

11. Lanet olsun bu hayata lanet olsun sevimli görünüp her istediğini yaptıran bebelere

12. sıkıntıdan guguldaki şeyin nasıl bişey olduğunu anlmaya çalışıp kendime oyun oynadığımı düşündürüyorum-----

13. İklimler falan mı değişiyor millet? Çorum'da Antalya'nın nemini hissediyorum.

14. İklimler falan mı değişiyor millet? Çorum'da Antalya'nın nemini hissediyorum.

1. Lascen

Lascen

semt ismi söyle bana semt gizeminin bozulmasını istemiyosan özelden şeedebilirsin :D

2. (See 26 other replies to this status update)

15. İklimler falan mı değişiyor millet? Çorum'da Antalya'nın nemini hissediyorum.

1. Lascen

Lascen

kuzenlerin nerde yakınsa gidip seni ifşa etmelerini isticem :D

16. İklimler falan mı değişiyor millet? Çorum'da Antalya'nın nemini hissediyorum.

1. Lascen

Lascen

bence 'gizemliyim' diye antalya da yaşadığını gizliyorsun :D - yine ajan modundayım-

17. İklimler falan mı değişiyor millet? Çorum'da Antalya'nın nemini hissediyorum.

18. İklimler falan mı değişiyor millet? Çorum'da Antalya'nın nemini hissediyorum.

1. Lascen

Lascen

manavgat o kadar sıcak mı ya :D merkezde aşırı bi sıcak yok şuan için bugün kemerde de bişey yoktu :D

19. İklimler falan mı değişiyor millet? Çorum'da Antalya'nın nemini hissediyorum.

1. Lascen

Lascen

hafif bir dal kıpırdaması mevÇut o kadar sıÇak çarpmıyor anÇak nem var çokda ferahlatıÇı olduğu söylenemez ama antalyaya göre iyi :D Antalya da mı nefes almaktasın gizemlibiri o.O

20. İklimler falan mı değişiyor millet? Çorum'da Antalya'nın nemini hissediyorum.

21. İklimler falan mı değişiyor millet? Çorum'da Antalya'nın nemini hissediyorum.

22. Please love mee, please love mee, please love meeeee

1. Lascen

Lascen

:)))))))

-kafamda naptım şimdi ben ya düşünceleri..-

2. (See 3 other replies to this status update)

23. Please love mee, please love mee, please love meeeee

24. burdan bu yazıyı okuyamayacağını bildiğim herkese selam

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.