Jump to content

Caploc

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

Caploc kullanıcısının paylaşımları

1. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

mangaya göre kaçta bitti , mangası devam ediyorsa oradan takip edicem
  2. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

one piece gibi olacağını tahmin ettim ondan dolayı sordum . One piece de yeni dünya ile yeni başlangıç yaptı , bu da gurme dünyası diye başlangıç olabilir diye düşündüm . Mangayı takip etmediğim için yanılmışta olabilirim.
  3. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

Teşekürler , peki bunun yeni sezon hakında bir bilgi var mı ?
  4. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

geri sayım yapmaya başladım , inşallah bir sorun çıkmaz . Çeviride emeği geçen herkese teşekkürler.
  5. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

Şimdiden teşekkürler.. küçük sorunları sıkıntı etmeyiz , anime çeviri kalitemiz diyorsanız o ayrı konu. erken izlemek isyteyenlere altyazıları verebilirmisiniz
  6. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

Çeviri durumu hakkında bilgi verebilir misiniz ?, İyi çalışmalar.
  7. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

Türk anime ekibine şimdiden teşekkürler. Sabırsızlıkla bekliyorum :) .
  8. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

Teşekürler. Yaz uzun bir zaman , daha kısa olmaz mı :)
  9. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

neyin olacak torikonun heyecanlı yerinde kaldı , gurme dünyasına hazırlanıyor :D
  10. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

184 dk kaldı :D :D :D sonunda teşekkürler türk anime ekibi... ellerinize sağlık.
  11. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

Ayın 7 sini bekliyordum ben de , illeri tarihe uzama ihtimali mi var ?
  12. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

son 60 saat :D
  13. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

Bende bekliyorum şimdiden ellerinize sağlık :) anizm ile ortak çalışma yok mu onlar bölüm olarak biraz daha ilerde ?
  14. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

Mitsutoshi Shimabukuro's Toriko manga will go on a one-month hiatus after its Human World arc ends in next year's combined 6th/7th issue of Shueisha's Weekly Shonen Jump magazine on January 4. The manga will return with the start of the Gourmet World arc in the 10th issue on February 2. siteleri karıştırırken buldum ''Human World Arc End'' :D
  15. Caploc

( 147 / 147 ) Toriko

baya zaman oldu çevirilerden haber yok , her gün sayfa açmaktan bıktım. çeviri hakkın da bilgi verir misiniz. başka sitede 102 kadar çevrilmiş ortak çalışmıyor muydunuz ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.