Jump to content

fyourdreams

Üyeler
  • İçerik sayısı

74
  • Son ziyareti

fyourdreams kullanıcısının paylaşımları

1. fyourdreams

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Elfen Lied
  2. Bugün 70.'yi bitirdim :3 . 110 olabilir mi o.O ?
  3. Mononoke izleyen kızın dramı . (fotoğrafı yükleyebilmek için kalitesini amma düşürdüm ._.)
  4. fyourdreams

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim :/ . Steins; Gate izlemiş midir alttaki arkadaş o.O ?
  5. O Arslan kral olacak -_- ...

6. fyourdreams

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

El kadar bir çocuk şeytanla antlaşma yapıyor, şeytanın amacı da çocuğun ruhunu yemek ama ne hikmetse bu anime/manga serisi shounen ai gibi ._. . Şeytan çocuğun uşağı oluyor evi ultra hiper güçlü ölüm makineleriyle dolduruyorlar falan...
  7. fyourdreams

Bu Animeyi İzledin mi?

İzleme listemde, umarım bir gün izlerim :( . Hyouka?
  8. Arada bildiklerim de vardı ama bilmediklerim biraz fazlaydı :D. Gerçekten çok güzel bir konu olmuş ^^. Uzayla ilgili şeyler benim ilgi alanıma girer o yüzden böyle bir konu açılması beni çok mutlu etti :3.
  9. fyourdreams

Açılış/Kapanış/OST Bulmaca

Bu şarkıyı çok severim :D . Asian Kung Fu Generation - Rewrite
  10. Bende boyutu ayarlandığında sıkışan veya uzayan gifleri Photoshop CS5'ten kesiyordum. Ama bu yolda kolaymış :D . Teşekkürler bilgilendirme için ^^ .
  11. fyourdreams

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

Kaç gündür resim çizmeye üşeniyordum, senin çizimlerini görünce çizmek için gaza geldim :D . Eline sağlık, çok güzeller ^^ .
  12. Benimki de şuan kullandığımdan önce aynı arka plana sahipti :D . Bu da şuan ki masa üstüm *-* :
  13. fyourdreams

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Kaç gün girmedim baya sayfa olmuş burada :D . Son bölüm çok hoşuma gitti :D . Mevzu büyümeye başladı hafiften :D . Death Gun'ı kullanan adam SAO oynamış vay anasını o.O . Hiç tahmin etmemiştim :( . Kirito'nun erkek olduğunu söylediği sahne süperdi :D :D :D . Sinon'da iyi yapıştırdı :D :D :D . Kirito çok güzel yardırdı rahat finale kalır :D .
  14. Bunların hepsini cidden yaptılar mı yani o_o ? Şuan kendimi acayip hissettim :D . Ve bunun reklam olduğunu düşünmek o_o . Hem reklamı bu şekilde yapmayı düşünenlere, hem de reklamdaki kızlara helal olsun :D .
  15. fyourdreams

Glasslip o kadar iyi değil bence ama Kuroshitsuji: Book of Circus nasıl olmaz -_- . Aynı şekilde ben de Kirito GGO'ya girince sıralamanın değişeceğini düşünüyorum :D . Bi' de şu Tokyo Ghoul'a söylendiği kadar iyi mi acaba o.O ? Başlamayı düşünüyorum ama bakalım *-* . Şu çizim de çok güzel geldi bana ama Sinon'a pek benzemiyor yüzü :D :
  16. fyourdreams

Evet ben paylaştım *-*. Karakter şarkısı olayı çok güzel bence, sanki müzikal izliyormuşum gibi hissettiriyor bana :D . Bi' de önceki sayfadaydı galiba, biri yazmıştı Sinon'a yalan söylemiş olabilirler diye. O da olabilir belki o.O .
  17. fyourdreams

Harbiden bu da olabilir :D .
  18. fyourdreams

Bi' de hep yazmayı unutuyorum Sinon o kıyafetle nasıl üşümüyor :D ? Belki oyunda hissetmiyorlardır ama bana garip geldi biraz :D .
  19. fyourdreams

İngilizce Vikipedi'den bakmıştım, dördüncü bölümde Kirito'nun oyuna giriş yapacağı yazıyordu harbiden de öyle olacak : :D. Sonraki bölüm olaylar başlıyor bakalım neler olacak *-*. Bi' de ben de düşüncelerimi yazayım :3 : Bölümün başındaki kızlara sinir oldum - -_-. Gün gelecek Sinon size gününü gösterecek : :D. O çocukla da Sinon'un arasında bir şeyler olabilir gibi geldi, ama Light Novel'ı okumadığım için bilemiyorum ::( Bi' de o hemşireli sahne süperdi : :D. Kirito üstüne örtü örtülmesini istemese kadın örtmeyecekti, o tip vardı kadında : :D. Kirito'yla Sinon neredeyse aynı anda giriş yaptılar, büyük ihtimalle karşılaşacaklar *-*. Bi' de öldürülecek sıradaki kişi Sinon mu : :o? Sinon bi' şekilde yırtar diye düşünüyorum. Ayrıca o postane sahnesi bölümün en güzel sahnesiydi bence. Kız o kadar küçük yaşta katil olmuş, bu yüzden delirebilirdi de. Ama sadece silahlara büyük bir fobisi olmuş. Daha kötüsü de olabilirdi yani :/ . Hemen haftaya bugün gelsin de Kirito'nun GGO macerasına başlayalım : :D. Bi' de geçen gün SAO'nun wikisi'nde takılırken öğrendim, Kirito'nun karakter şarkısı varmış. Çok hoşuma gitti, dinlememiş veya daha önce bilmeyenler buradan dinleyebilir :3 : http://www.youtube.com/watch?v=LmG1_rQtVCU
  20. fyourdreams

Merhaba :)

Hoş geldin, ben de Zeynep ^^. Sanırım sana abla demem lazım :D. Ayrıca ismin çok değişikmiş, ilk defa duydum o.O . Gintama'ya başlayacağım ama çok uzun nasıl biter bilmiyorum :D. Umarım forumda iyi vakit geçirirsin ^^.
  21. fyourdreams

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Supernatural'ın 9. sezonunda kaldığım yerden iki bölüm izledim :3 .
  22. fyourdreams

Code Geass (Resim,Wallpaper v.s)

O zaman kendi yaptığım bir kaç icon ve en güzel wallpaperlarımı paylaşayım ^^: Kendi yaptığım iconlar *-*: İnternetten bulduğum bi' kaç icon: Bir kaç wallpaper :3 (biraz fazla büyükler *-*) : Bu resimlerde favori resimlerim :3 :
  23. fyourdreams

Bu imza çok güzel olmuş eline sağlık *-*. Aslında öyle de olabilir, haklısın :D.
  24. fyourdreams

Opening'i çok sevdim ama ending eh işte :/ . Ben Sinon'u sevdim aslında (mavi rengi çok sevdiğim için de olabilir :D) . Ama ben de Kirito'ya karşı öyle davranacağını hissediyorum, bu bölüm sanırım karşılaşırlar, olmadı sonraki bölüm :3 .
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.