Jump to content

GetsuKei Leyto

Üyeler
  • İçerik sayısı

35
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne GetsuKei Leyto kullanıcısının eklediği dosyalar

1. gözünü kaybetmiş olayı bana saçma geldi Benzerlik olayı mantıklı olabilir Luffy Roger Zoro Rayleigh vs.. kendini frenlemesi olayıda mantıklı gözüküyor sonuç itibari ile şuana kadar tayfayı canını dişine takarak dövüştüğünüde görmedik başka bir varsayımda bulunursak zoroya özel bir Kenbunshoku haki çeşidide olabilir ilerde bununla ilgili mutlaka bir açıklama veya ipucu verilebilir elbette

2. Brook kısmını düzeltsek fena olmaz aslında eskiye göre baktığımızda tayfada kendini en çok geliştiren kişidir diyebiliriz gerek müziği olsun gerek kılıç stili olsun veya meyvesinin gücü olsun...

bana kalırsa ki düştüğü adada zaten yeteneklerini geliştirmeye müsait bir yer değildi açıkcası (meyve bakımından) ona rağmende gayet iyi bir dönüş yaptı diyebiliriz 

3. Ya sende sadece öyle bir düşünce ne olacak ya taşı,toprağı elleyip 100 ya da 200 tane yapıp Luffy e mi fırlatacakdı bilmiyorum. Çoğalma dediğine göre tek cansız varlıklar olmasa gerek kol alma muhabbeti falan var işin içinde bakalım o zaman baya bir kılıç gibi keskin bir şeyi çoğaltmıştır kesin öyle almıştır.  Z nin kolunu :D

Zaten adam akıllı zoan türümü var ya amiraller de bile yok belki grennbull da vardır. :D

öyle deme yav marco x drake ve kaido sağlam adamlar :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.