Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Cувєя efsanedir. :) kullanıcısının paylaşımları

1. Cувєя efsanedir. :)

Merhabalar

Hoş geldin , ay em saybır Berat :hi-onion-head-emoticon:
  2. Cувєя efsanedir. :)

Selam. ^^

Hoş geldin
  3. Cувєя efsanedir. :)

Tanısalım, konusalım!

Ne diyim ben uyarmak istedim ozaman devam edin dikkat edinde uyarı almayın sonra..
  4. Cувєя efsanedir. :)

Tanısalım, konusalım!

Tanışma konusu muhabbet konusuna döndü Muhabbet Mekanın'da devam etseniz daha iyi olmazmı acaba :lol:
  5. Cувєя efsanedir. :)

Tanısalım, konusalım!

Foruma hoş geldin Sonay ben Berat :hi-onion-head-emoticon: Sohbet etmek , bişeyler sormak vb. şeyler yapmak istersen her zaman mesaj atabilirsin :) Sohbete her zaman açığımdır :D
  6. Sword art online'yi aralıksız izlemiştim , indirmeden izliyorum bi açmada 5 6 sekme açmıştım 1 bölümü izlerken öbürleride hazır olsunlar diye :D
  7. Cувєя efsanedir. :)

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Aman tanrım didim. Kız elden gidiyodu bi an Kirito elleri doladı öpecek sandım he :D Güzel bölümdü.
  8. Yok , yok benim için izlemekte sıkıntı yok aslında iyi niyetle söylemiştim :D Denize gidicez şimdi ailecek gelince ilk işim izlemek olcak bir kez daha eline sağlık :good-job-onion-head-emoticon:
  9. Teşekkürler ellerine sağlık.
  10. Thanks ^_^ Ellerine sağlık , SAO'nun yeni çıkan bölümlerini 2 kere izlemek adet oldu sayenizde :D
  11. Cувєя efsanedir. :)

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tokyo Ghoul 6. Bölüm
  12. Cувєя efsanedir. :)

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei - The Animation
  13. Saol :) Bende öyle düşünüyorum genelde ben böyle ilginç konular açmayı seviyorum diğerleri pek ilgimi çekmiyor :D Thanks Esderia ^_^ Teşekkürlerr. Serdem imzanı spoiler dışına alsana yav :lol:
  14. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba

Hoşgeldin Mert , ay em saybır.
  15. Cувєя efsanedir. :)

Merhabalaar :)

Hoş geldin İsmet , bende Berat :hi-onion-head-emoticon:
  16. Cувєя efsanedir. :)

Üye Albümü

Yokmu buralarda bi çevirmen falan , Tuğrul hiçbiri benzemiyor derken ne benzemiyor kanka :D
  17. Cувєя efsanedir. :)

Üye Albümü

Benim hiç aklıma gelmemişti valla Grimjowa benzedigim şimdi bi baktımda harbi benziyomuşum :D
  18. Cувєя efsanedir. :)

Üye Albümü

Siz atıp durunca bende gaza geldim sildiklerimle beraber 1 tane daha attım.
  19. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba!

Hoş geldin
  20. Cувєя efsanedir. :)

Edit: Bir de ayhan attığın son iletiye ggo fotoğrafı eklemen lazım, yoksa sadece muhabbet oluyor, sakata gelmeyelim. Oha ertuğrul kopyanın dibine vurmuşsun bunu ilk ben buldum bi kere tmm mı .s
  21. Cувєя efsanedir. :)

İyi geceler.. Bari Mesaj atmışken bide sinon atıyım. Edit: Benim masaüstü resmi :P
  22. Gifliği gidince özelligide kaçıyo kanka ya yinede teşekkürler uğraştığın için.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.