Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Cувєя efsanedir. :) kullanıcısının paylaşımları

1. Cувєя efsanedir. :)

Forumun Enleri

Benim idollerim; Kaxell (İlk foruma geldigimde tanışmıştım ertuğrul yoksa bende yokum o derece idolümdür) Lethal (Hiç tanımasamda çok iyi biridir diye düşünüyorum. Kaxell ve Lethal'i görüpte gelmiştim zaten foruma Lethal'in ertuğrula inat yaptıgı harem çok hoşuma gitmişti) Hazado (Yorum yok totem opi , eren candır , sabunnn...) Söylemedende geçemicem genelde yazılan en'ler şöyle olmuş ya forumun eski üyesisin yada adminsin (çalışma yapanlar dışında). Keşke herkez birbirini tanısa bence listelerde çok büyük degişiklikler olurdu :)
  2. Tatsuya fena dövüştü ya nasıl bir dövüş sahnesidir o :huh: Bildigin izlerken ağzım açık kaldı favorilerim arasına kattım bu bölümde çok iyi bölümdü bu arada izleyen 2 kişi vardı deneyden falan bahsediyorlardı nedir bu deney işi ? Edit: Tatsuyayı deney tahtası olarak mı kullanacaklar ne oluyor yine :lol:
  3. Cувєя efsanedir. :)

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Haikyuu!! 16.bölüm Makouka Koukou no Rettousei 16.bölüm
  4. Cувєя efsanedir. :)

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

fyourdreams paylaşmıştı ama onunkinde sadece kiritonunki vardı.
  5. Cувєя efsanedir. :)

Merhabalar...

Foruma hoşgeldin Ahmet bende berat :D (ilk ahmet diyende ben olayım madem) Emel ablanın dedigi gibi sadece lol için gelmemişsindir umarım. ( Ben öyle bir düşünceyle geldiğini sanmıyorum şahsen :) Böyle lol konusu olan binlerce site forum varken anime forumuna lol için gelmek :D Bazıları istisna oluyor tabi :P ) Neyse ben fazla laf yapmadan kaçayım , iyi forumlar.
  6. Öğrenmiştim zaten yinede teşekkürler :)
  7. Cувєя efsanedir. :)

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Şimdi bitirdim resmen oyuna girmeleri için yalvardım artık ya hala neden sinon olduğunu anlayamadım ertuğrul ileriki bölümlerde anlıyacaz inşallah :D
  8. Cувєя efsanedir. :)

AMV

Öğretirseniz çok iyi olur yani :) Abi adam açıklıyor sen tekrar yazıyosun amaç ?
  9. Cувєя efsanedir. :)

AMV

Oha yeni yapılan çalışma best olmuş :good-job-onion-head-emoticon: Sony vegas bilsem katılmayı çok isterim ama öğrenemiyorum işte :desperate2-onion-head-emoticon:
  10. Cувєя efsanedir. :)

Are You Sure Çeviri

Çevirilerinde kolay gelsin :) Notlar falan koymayı unutma çevirilere farklı bi renk katıyor izledigim bazı animelerde animelerden çok çevirmen notlarına gülmüştüm :D
  11. Cувєя efsanedir. :)

AMV

Ben zaten şarkıyı dinliyorum :D Amv'yi 1 kere izledim daha :P Edit: Youtubeye üşengeçlikten My Demons yazamamak böyle bişey. Bide şuna bak bakalım ben pek anlamam uyumdan falan ama ^_^ http://www.youtube.com/watch?v=x7a_N9sPea8&index=4&list=PLHB4GORoCZOmZn6gm3HopgiZVisE2DPSU
  12. Cувєя efsanedir. :)

Hi Minna-san

Hoş geldin
  13. Cувєя efsanedir. :)

AMV

Şarkılarla uyumu gerçekten güzel olmuş , birazda farklı efecktler katsanız daha güzel olur diye düşünüyorum :) Elinize sağlık Edit: Bende şimdi My Demons'la yapılmış başka bir amv izliyordum seninkiyle kombo oldular :D
  14. Cувєя efsanedir. :)

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tokyo Ghoul izledim 3. bölüme kadar ^_^ Level up diyerekten offline oluyorum :P
  15. Cувєя efsanedir. :)

Selamlar...

Benimki cahillikten zaten , iyi taktik bulmuşsun sende :D (Nereye gidiyosun diyicem konu dışına cıkıcaz iyice.) Neyse ben kaçayım konuyu saptırmadan , daha erene imza yapacaz. (yapmayı bilmiyorum yapmaya çalışıyorum.)
  16. Cувєя efsanedir. :)

Selamlar...

Ben 1 günde 87 ileti atmıştım :huh: sen yine iyisin ;) (Sonuç:BAN yemek oldu tabiki :D)
  17. Bu animenin daha böyle giderse 4. sezonuda çıkar büyük ihtimalle ^_^ Heyecanla bekliyorum , dxd candır :D
  18. Cувєя efsanedir. :)

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum '' Yüzdük , yüzdük kuyruğuna geldik. '' lafındaki yüzmenin deri yüzmek oldugunu çok geç farkedenlerdenim :lol:
  19. Cувєя efsanedir. :)

Naruto (Resim, Wallpaper vs.)

20. Cувєя efsanedir. :)

Gintama FC

Ablaaa az yavaşla ;) Bu işin sonu kötü diyim sana. Gelmişken benide ekle eren :P
  21. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba

Hoşgeldin ay em saybır berat :) Keyifli forumlar.
  22. Cувєя efsanedir. :)

Bleach Gifleri

Buldukça eklerim daha. Edit: Abla senin dedigin gibi düşünürsek bu bölüme ihtiyaç kalmaz :)
  23. Talha sana bişey sorabilirmiyim.( cevap beklemeden sordu bile :P ) Sen hani gifin üzerine yazı yazıyorsun ya bende öyle yazmak istiyordum bi tane gif'i cs6'yla açtım 409 tane layer çıktı abi ben buna yazı yazmak için 409 tane layerede yazı mı yazcam :huh: nasıl oluyor bu iş bi anlatırmısın.
  24. Hemşire Akali Türk Cosplay
  25. Cувєя efsanedir. :)

Selamlar...

Foruma hoşgeldin bende berat :) Kendini o kadar yaşlı görme forumda senin yaşıtın ve senden büyük çok insan var :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.