Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Cувєя efsanedir. :) kullanıcısının paylaşımları

1. Cувєя efsanedir. :)

Çizimlerim™♦(Guncel)

En çok ezreali beğendim best :good-job-onion-head-emoticon: Ellerine sağlık.
  2. Ertuğrul bari bi düzgün alıntı yapsaydın bu ne yarısı eksik :P
  3. Çok iyi çalışmaların var tuğrul :good-job-onion-head-emoticon: Başarıların devamını dilerim.Bide acaba psd konusuna linkleri eklicekmisin acaba. (sürekli sorup duruyorum ama :P )
  4. Cувєя efsanedir. :)

Kimim Ben?

ahaha , öylemi dedin acaba :D hoşgeldin foruma berkcan bende berat :) Direniş başkanımızın onayıyla senide aramızda görmeyi isteriz :D
  5. Bir cosplayde benden gelsin :D Arkadaşlar bakmanız pek tavsiye edilmez. (Kötülügünden değil ramazanda oldugumuzdan :D)
  6. ehehe 1. takım kaptanınız cyber konusuyor B) -Sapık mösyö -ezikezen -Bayezithan -NEET Shinigami -AWK Kenpachi (ben oluyorum :D) Team ranked akma keyfi yaptık puro eydi keri tabikide ben ve hala devam ediyoruz 5/5 yapacaz heralde xD
  7. Cувєя efsanedir. :)

Anime Logo Quiz

Birazdan indirip bakıcam güzel bişeye benziyo bakalım kaç yapıcaz :D Puan falan varsa yaptıgım puanı atarım buraya ^_^
  8. Cувєя efsanedir. :)

Selam u.u

Hoşgeldin samet :hi-onion-head-emoticon: bende berat B)
  9. Cувєя efsanedir. :)

Oh Harro! ^^

Hoşgeldin şeyma bende berat :hi-onion-head-emoticon:
  10. Arkadaşlar akşam iftardan sonra grubda +20 olursak turnuva yapmayı düşünüyorum ne diyosunuz ? 2 farklı maç 5v5 kazanan 2 takım final kaybeden 2 takım 3.lük ve 4.lük maçı finalde kazanan takımın oyuncularına imza yapalım diyorum. Yapalımmı sizce ?
  11. Oynayan kızlarda var , çekinme gir yine gruba :D Levele önem vermiyoruz zaten şu konuda 100 kere söyledim :P
  12. Cувєя efsanedir. :)

Herkese Merhaba !

Hoşgeldin yaren bende berat :hi-onion-head-emoticon:
  13. Kardeşim gerekli tüm açıklama yapılmış zaten biraz konuyu okuyupta ileti atsanız hani ? Level , lig , nasıl oynadıgı , vb. hiç birşey farketmiyor isteyen herkez katılabilir. Gruba gelmen yeterlidir. Konuyu okumanı tavsiye ediyorum.
  14. Cувєя efsanedir. :)

Merhabalar

Foruma hoşgeldin dostum :hi-onion-head-emoticon: Oyunlar bölümünde Türk Anime League Of Legends Takımı konusu var senide bekleriz :)
  15. Arkadaşlar 3 takım açıldı ve 3üde fullendi 4.takımı açtım. 4. takıma katılmak isteyenler ilk önce TurkAnime TV grubuna ardından bana ulaşsınlar. iyi oyunlar :)
  16. Cувєя efsanedir. :)

Sims 1,2,3

100 iletiyi doldurmayı bekliyorum Watch dogs tanıtım yapacam :P güzel bi oyun ^_^ ( Bu konuyla alakası ne ben bile çözemedim şimdi :ph34r: )
  17. Cувєя efsanedir. :)

Sims 1,2,3

Öyleyse yine sıkıntı yok benim ram tam 4gb zaten B) Cahillik böyle bişey işte , daemon tools kullanmayı bilmiyorum daha :mellow: ( aslında öğrenmek istesem 10 dkkada öğrenirim ama üşengeçlikde böyle bişey tek linki varken yok indirde daemon tools'u kurda falan ohoo :D )
  18. Cувєя efsanedir. :)

Sims 1,2,3

Ben bu oyunu nerden indirebilirim. (bi ara arayıp bulmuştum ama çok agır heralde ya benim net bunu 1 günde zor indirir heralde :P )
  19. Cувєя efsanedir. :)

Duo

sabah 2ye kadar :D :D :D kardeş türkanime lol takımı konusuna bak orda baya bulursun duo girecek arkadaş veya TurkAnime TV grubuna gir akşamları +20 oluyo grub :)
  20. Cувєя efsanedir. :)

Konnichiwa =)

Veee yine ben :P Her tanışma konusununda varımdır heralde neyse foruma hoş geldin dostum ben berat :hi-onion-head-emoticon:
  21. Veya bana :P Gerçekten öğretirseniz çok makbule geçer kart oyunlarını severim.
  22. Seninkileri ben vermek isterdim ya keşke biraz daha geç yazsaydım :mellow: Haremi yapıyorum şimdi bekle sen B) Bide imza bulamda tam olsun ;)
  23. Aynen şuanda herkez forumda oyunda vb. yarın saat 9 10 gibi gel sohbet kopar lolde :D
  24. Cувєя efsanedir. :)

Konichiwa Minna San

Hoşgeldin beyzanur bende berat :hi-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.