Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Cувєя efsanedir. :) kullanıcısının paylaşımları

1. avatar : 6 İmza : 6 :D Edit: (-) işareti eksi diye anlaşılacak eniyisi iki nokta yapayım :)
  2. Forumun lol grubu online rekoru :P
  3. Lol neden bozsun ki siteyi bozan laftan anlamayan üyeler :)
  4. Sevgili arkadaşlar :) Leveliniz , liginiz , nasıl oynadıgınız , kaçıncı sezonda başladıgınız veya bunun gibi birsürü şey anlatmak zorunda degilsiniz ve önemlide degil zaten lütfen konuyu bir okuyun ondan sonra yorumlarınızı atın. Biz eğlenmek konuşmak sohbet etmek için böyle bir konu açtık lütfen konuyu saptırmayın yoksa konu kilitlenmek zorunda kalacaktır. Bizimle beraber oynamak için birşey açıklamak zorunda degilsiniz sadece nickinizi yazın zaten burda aktif olan arkadaşlar sizi ekleyip gruba davet ederler. Hepinize iyi oyunlar.
  5. İşsizlik bizim işimiz ertuğrul takımında oyuncu yok diye kıskanma tamam :ahaaah-onion-head-emoticon: Öncelikle hoşgeldin kardeşim hemen kendimi tanıtayım ben berat oyundanda ekledim 1. Takımın kapanı oluyorum B) TurkAnime TV adlı gruba girip oyun açıldıgında direk gir işaretine tıklarsan muhabbetimize doyum olmaz yani ;)
  6. Tuğrul psd vb. şeyleri paylaştıgın konuda ben nerden indirecegimizi bulamadım veya senmi link koymadın acaba bi yardım edermisin :huh: Edit: Çalışma çok iyi olmuş :good-job-onion-head-emoticon:
  7. Ahri'yi görünce tepkim : :cruch-onion-head-emoticon: Abi o vi'yle cait ne yapıyo öyle :hell-yes-onion-head-emoticon: Ama jinx hala don't boobs ertuğrul neden attın şimdi bu videoyu anlayamadım :expulsion-onion-head-emoticon:
  8. Benimde gidesim vardıda tbfye gidemicem ya imkanlar el vermiyor :( fotoğraf falan çekmeyi unutma tuğrul , fotosuz gelme ha :D Video vb. şeyleride istersen ben paylaşabilirim tbf ile alakalı ;)
  9. ahaha kardeşim boşver bu ertuğrul yüzünden ramazan ramazan günaha girmeyelim :D Ertuğrul ben jinxi kız olarak göremiyorum :mellow: Dont boobs jinx.
  10. Tamam ertuğrul atma gg oldum ben. Beni kötü yollara sürüklüyosun :D :expulsion-onion-head-emoticon:
  11. Ertuğrul ramazan ramazan bana atma şöyle şeyler :hell-yes-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon:
  12. Ertuğrul ama sen totem olamıyosun ki abi yoksa çok prosun yani ama totem olamadıgın için trol oluyosun :P Onu geçde lole gel lole ;) Edit: Knka kızlar gözükmüyor bu arada foto bozuk heralde , senin karizma dagıldı bi anda B)
  13. Cувєя efsanedir. :)

Yeniyim, noobum :3

ahaha :D bizde geçtik o yollardan ama hala dimdim ayaktayız :D şaka maka keşke bırakmasaydın ya blocklayıp geçseydin öylelerini forumda lol oynayan çok beraber oynardık :P Neyse ben kaçayım konuyu saptırmadan :ph34r:
  14. Sınavında inşallah başarılı olursun kardeşim şimdiden kolay gelsin :) Senin gibi bir kaç arkadaş daha var böyle onlarda boş zamanlarında bizimle oynuyorlar ^_^ Neyse ben lole kaçtım ozaman hadi kendine iyi bak ;)
  15. Bende öyle çocuklara çok rastlıyorum dostum kafede :D Ama ben lolü ne olursa olsun bırakamadım sadece ara verdim. (oda okul yüzünden) alıştık yani artık böyle çocukların lol oynamasına , zaten forumda girdigimiz oyunların nerdeyse hepside trol oluyor oyunun keyfini çıkarmaya bakıyoruz biz burda oyuna girdigimizde takımda trol olmasa bile bizim Ertuğrul (Kaxell) ve Eren (Hazado) yetiyo takıma trol konusunda :D Senide aramıza bekleriz yani en kısa sürede :)
  16. Cувєя efsanedir. :)

Yeniyim, noobum :3

Foruma hoşgeldin bende berat :hi-onion-head-emoticon: Umarım forumda iyi vakit geçirirsin kurallara konulara bi göz at :) Bende başlıga bakınca dedim ne oluyo yeni bi lol oyuncusu mu geldi foruma :hell-yes-onion-head-emoticon:
  17. Cувєя efsanedir. :)

Konnichiwa^^

Foruma hoşgeldin ceren bende berat :hi-onion-head-emoticon: Bu konudan istek anime veya öneri alabilirsin forumda zevkli vakit geçirmen dileğiyle :) http://forum.turkanime.tv/topic/3583-anime-istek-ve-%C3%B6nerileri/
  18. Cувєя efsanedir. :)

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Ertuğrul o oyuna asunada giriyormu ?
  19. Yok ya bence sende iyi oynadın yani ben bile senden bu kadar iyi oyun beklemiyodum :D Adc olmamasına gelirsekde sana bi kaç tane foto atayım :P Böyle 4 5 tane daha oyunum var ama foto almadım cidden kata morgana veya kata amumu op oluyo botta ;)
  20. Akşam açık olursanız bende gelicem bu sefer :P Ertuğrulla derecelide akarkene B)
  21. Gifde olsa olurmu acaba bi kaç tane paylaşıyım :P
  22. Hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon:
  23. Edit: Olm ben bozgun yedin sandım şimdi anladım ne demek istedigini :D :D
  24. Bronz 4'den Plata doğru B) ( Smurf hesab , isteyenle duo girilir ;) )
  25. Sword art onlineden kiritonun yerinde olmak isterdim. Asunaa :embarrassed1-onion-head-emotico
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.