Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Cувєя efsanedir. :) kullanıcısının paylaşımları

1. Şunu Harry Potter'ı da içine alacak şekilde kesip üste gri renkte Georgia yazı tipiyle DeathMariposa yazar mısınız? Ben kendim hazırlamıştım ama yapamıyordum şimdiden çok teşekkürler :) Bro burda boyutlandırma yapıyorlar yanlış yere gelmişsin :D
  2. Ayhan ellerinden öper kanka bi el at :D
  3. Cувєя efsanedir. :)

Hoş Bulduk

Hoş geldin
  4. Oyunda Bir Karakter Görürüz Bazen Bu karaktere Bağlanırız ve bazılarını hiç beklenmedik şekilde kaybederiz... Half Life 2 Episode 2 : Eli Vance Half Life 2 Episode 2 nin sonunda açılan Portalı kapattıktan sonra kuzeye doğru yol alacaktık fakat beklenmedik şekilde advisor adlı 2 yaratık geldi ve eli vance yi öldürdü son anda Dog geldi ve bizi kurtardı orada oyun bitti ozamandan beri heyecanla half life 3 ü bekliyoruz. Mafia 2 : Joe Kısaca anlatacağım bize yardıma gelen joe ile birlikte adamları öldürdükten sonra arabaya biniyoruz ve leo galante diyorki Joe Bizim Anlaşmamızda yoktu diyor ve Joe yi başka bir yere götürüyor o zamandan beri Mafia 3 ü bekliyoruz ve joenin ölüp ölmediği belli değil hala... Modern Warfare 2: Ghost Makarov'un Evine Yaptığımız Baskından Sonra Biz yani Gary Roach Sanderson yaralanmıştık Ghost Bizi Sürüklüyord Bir Helikopter geldi ve içinden shepherd çıktı bizi uçağa taşıdı fakat beklenmedik bir şekilde bizi ve ghostu vurdu sonrada bizi ateşe verdiler. Modern Warfare 3:Soap Mactavish MW1 Den beri olan karakterimiz MW3 Te Blood Brothers adlı bölümde sniperlik yaptığımız yerde bomba olması sonucu soap ağır yaralanıyor ve onu kurtaramıyoruz . Red Dead Redemption: John Marston Oyun Boyunca Yönettiğimiz Karakteri Oyunun sonunda kaybediyorduk. Assassin's Creed 3 : Desmond Miles Asassin's Creed in başından beri yönettiğimiz karakterimiz ac 3 te final de ölüyordu ac4 tede desmondu göremeyince kesin karar vermiştik. Grand Theft Auto V : Trevor veya Michael veya Deadwish Gta 5 in artık sonlarına doğru ajanlar kapımıza dayanıyor ve bizden şunu istiyor ya Michael yada Trevor telefonda seçeneklerde 3 şık vardı 1. Michael 2. Trevor 3.Hiçbiri ölmesin (Ben Olsam 3. seçerdim) Gta 4 : Roman Bellic veya Kız Arkadaşın Gta 4 de sonlara doğru size 2 seçenek sunuluyor ya Dimitri ile anlaşma yada intikam Eğer anlaşmayı seçersen Roman Ölüyor eğer intikamı seçersen kız arkadaşın ölüyor. Wolfenstein 3D: Adolf Hitler ... Max Payne 2: Mona Sax Max Payne çok kişiyi kaybetti eşini kızını ve şimdi bir daha sevdiği bir kadın oyunda bize bazı yerlerde yardım eden ve sevilen karakter mona sax oyunun sonunda çatışmada hayatını kaybediyor ! MK9 : Sub Zero Scorpion sub zeronun eşini öldürmesi düşüncesiyle ona saldırır ve sub zero dan geriye sadece kafatası kalır... Saints Row The Third : Johny Gat Oyunun 2. bölümünde bizim için kendini feda etti 4. oyunda geri geldi orası ayrı mesele :D Prototype 2: Alex Mercer İlk Oyunda bizzat yönetiğimiz karakteri 2. oyunda james heller olarak öldürüyoruz. MW1 : Gas Zahkaev Oyun sonunda gas ı öldürüyor Left 4 Dead 2 The Sacrifice DLC: Bill Left 4 Dead 2 nin The Sacrifice adlı bir Dlc de oyundaki ilk karakterleri yönetiyor ve billi kaybediyoruz. COD BO: Reznov Aşırı Karışık bir hikaye nasıl anlatacağımı bilmiyorum şimdi biz hapisanden kaçma bölümünde biz trenden atlarken kurtuluyorduk ve reznov gidiyordu biz oyun boyunca reznov yanımızda diye hayal ediyorduk aslında reznov ölmüş bizede işkence çektirmelerinin sebebi bizi bu yanlış anlaşılmadan kurtarmakmış. Far Cry 3: Jason veya Citra Oyunun sonunda 2 seçenek vardı biri arkadaşlarını kurtarmak biri de citraya katılmak. Eğer arkadaşlarını kurtarırsan citra ölüyordu citraya katılırsan arkadaşlarımızı öldürüyor ve Citra'yı hamile bırakıyoruz ve citra bizi bıçakla öldürüyor. MW3: Yuri MW3'te Yeni bir karakter katılmıştı Yuri çoğu bölümde bu karakteri yönetiyorduk oyun sonunda cpt price ile makarov dövüşürken yuri makarova ateş etti fakat makarov onu vurdu. Metal Gear Solid 3: Boss Oyunda Ülkesi için öldürülen boss karakteri. Call Of Duty: Ghost: Elias Buda oyunun bir bölümünde (hangi bölüm hatırlamıyorum) Rorke tarafından öldürülen yönettiğimiz karakterin babası. Batman Arkham City: Joker Oyunun sonunda Joker Adlı karakteri öldürüyoruz tamam kötü bir karakter ama seveni vardır elbet. Far Cry 3: Grant İlk bölümde kaçtıktan sonra yokuş başında vaas bizi yakalıyor ve abimizi vuruyordu ondan sonra bayır aşşağı koşmaya başlıyorduk. Metro Last Light:Artyom Yönettiğimiz karakter artyom son bölümde nazilerle yaptığı savaşta metro patlıyor ve ölüyordu (Ben Kötü bitişte oynadım ) Fallout 3: Babamız Fallout 3 te babamızı bulduktan sonra su arıtma tesisine götürüyorduk orada yeni proje üzerinde çalışıyorlardı orayı askerler bastı ve babası o kapsüle ve içindekilere zehir saldı kendiside öldü... Bioshock İnfinite: Booker Gerçekten aşırı karmaşık bir hikaye fakat anlatacağım şimdi Comstock sahte Messiah olduğunu biliyoruz biz booker aslında comstock'uz (diğer boyutlarda) ve Elizabeth bizim Kızımız Comstock yapılan çalışmalarda kısır kalıyor ve boyutlar arası kapı açıp Elizabeth çalıyor boyut kapanırken elizabeth serçe parmağını sıkıştırıyor ve kopuyor oyun sonunda bizi boğuyor böylece tüm comstocklar yok oluyor onlar yok olduğu içinde Elizabeth artık olmuyor çünkü booker de ölüyor. Duke Nukem Forever: Duke Nukem Duke Nukem oyunun sonunda Cycloid Emperor la savaştıktan sonra uçaklar geliyor ve generali tutuyoruz tam kurtulduk derken baraj patlıyor ve bir ekran geliyor oradada Nukem,Duke Status:K.İ.A (Aksiyon Sırasında Öldürüldü ) yazıyor fakat duke nukem ölmedim daha fazlası için geri geliyorum diyor orası daha ayrı bir konu. Mass Effect 3: Shepherd Mass Effect 1 den beri yönettiğimiz karakter 3. oyunda ölüyor. Fear 3: Paxton Fettel Oyun başından beri gördüğümüz karakteri bir ara sahnede öldürüyoruz. L.A Noire: Cole Son Bölümde bu adamıda kaybediyoruz. Wolfenstein The New Order : B.J Blazkowicz (2 Bitişi var ) 2. Bitiştede B.J Blazkowicz Ölüyor fazla ayrıntı vermeyeceğim. The Walking Dead: Lee Kolunu kaybetmişti sanırım zombi oldu episode 5 te oynamadığım için birşey diyemeyeceğim.
  5. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba !

Başkaları için berata sormak lazım. Biri beni mi çağırdı Edit: Elimde istemediginiz kadar avatar var ben bile yarısından fazlasına bakamadım :D
  6. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba !

Hoş geldin
  7. Bende Kanameye benzettim ama hiç böyle fotosunu görmemiştim ilginç :huh: Edit: Ama bakışlarından bile Kaname oldugu belli gibi.
  8. Başarılı :good-job-onion-head-emoticon: Bende uğraşıyorum imza yapmakla 2 3 tane çalışmam var ama hiçbiri kendime değil :D
  9. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba ^-^

Hoş geldin , ay em Berat B)
  10. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba ^.^

Hoş geldin Leyla :hi-onion-head-emoticon: Keyifli forumlar.
  11. Cувєя efsanedir. :)

merhaba

Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon: Umarım keyifli vakit geçirirsin forumda.
  12. Yapmanın ne kadar aldığını söylemek istemiyorum 1 resim yüzünden hepsini düzenlemek zorunda kaldım...
  13. Konu düzenlendi.
  14. Benide ekleyebilirsin.
  15. Cувєя efsanedir. :)

Yaptığım AMV'ler(Güncellendi)

AMV One Piece olunca izlememek ayıp olurdu zaten ellerine saglık dostum ^_^
  16. Lol yayını var adamlar türkiyeyi temsil etmek için dünya kupası elemelerine gittiler onu izliyorum bitsin düzenlerim np.
  17. Kanka yazıları fotoların üstüne mi alıyım onu kastettin sanırım
  18. Valla ben evden çıkıp çarşıya gitmeye üşeniyorum , sen Meteora diyosun hmm bakarız bi ara :D
  19. -Dünyanın Yeni Harikaları- Ünlü tarihçiler ve arkeologlar tarafından her yıl dünyanın harikaları listesi gelişiyor. Antik dönemin harikaları, modern dünyanın harikaları veya doğanın harikaları gibi pek çok sınıflandırma vardır. Dünyamızın güzelliği göz önüne alındığında dünya harikası olmaya aday olmak bile bir ayrıcalıktır. İşte, dünyanın harikaları listesine yeni giren noktalar ; Banaue Pirinç Terasları, Filipinler ; Tamamen insan yapımı olan bu tarlalar, dünyanın en muhteşem görüntüsünü verir. Banaue pirinç tarlaları Ifugao dağında yaklaşık 2 bin yıllık bir maziye sahiptir. Teraslar şeklinde olan bu tarlalar, çok sayıda turistin akınına uğramaktadır. İspanya Hercules Kulesi ; Mısır’da bulunan İskenderiye Feneri gibi, Herkül Kulesi eski bir deniz feneridir. İspanya’nın kuzeybatı bölgesinde yer alan yapı yaklaşık 2 bin yaşında ve halen kullanımda olan bir Roma deniz feneridir. UNESCO dünya mirası listesindedir. Torun, Polonya ; Çok iyi korunmuş bir Ortaçağ kasabası olan Torun, halen o dönemki orjinalliğini korumaktadır. Şehir surları, kiliseleri ve evleri hala o dönemin tuğla ve mimarisiyle kullanılır. Şehir, Nicolaus Copernicus’un doğduğu şehirdir. Meteora, Yunanistan ; Meteora, gökyüzünün ortasında anlamına gelmektedir. Thessaly, Yunanistan’da bulunan ünlü manastır, ağaçların üzerinde yüksek bir kumtaşının tepesinde konumlanmıştır. UNESCO tarafından dünya mirası kabul edilmektedir. Bagan, Myanmar ; Kamboçya’da bulunan Angkor Wat’ın eşiti kabul edilen Bagan, 10 binden fazla Budist tapınak içinde bir antik şehirdir. 2000 yıllık tarihi olan şehir yukarıdan balon ile gezilmektedir. Tüm şehir bir dünya harikası kabul edilir. Celsus, Türkiye ; Efes antik şehrinde bulunan tarihin en eski kütüphanesi olan Celsus, büyük Roma senatörü Celsus adına yapılmıştır. Bugün tüm ihtişamı ile ayakta duran bu yapı dünya mirası kabul edilmektedir. Kırmızı Plaj, Panjin, Çin ; İsminde plaj geçse de aslında bir plaj değildir. Sueda ismi verilen deniz yosunu yaz ve bahar aylarında büyür. Önce yeşile daha sonra kırmızı renge döner. Panjin’de bulunan bu sahili tümüyle kaplar. Alanı kırmızı hali ile görmek için, Eylül-Kasım aylarında orada olmak gerekir. Chapada Diamantina Milli parkı, Enchanted, Brezilya ; Brezilya’daki milli parkta olan Enchanted, 100 metre derinlikte şaşırtıcı bir yer altı havuzudur. Bu havuzun alt kısmında kayalar ve ağaç gövdeleri vardır. Güneş ışığı, küçük bir delik yardımıyla suyu şeffaf hale getirdiğinden mavi yanılsaması ile muhteşem görüntüler verir.
  20. Ecchi , Romantizm , Aksiyon , Harem , Komedi
  21. Cувєя efsanedir. :)

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Mahouka-Koukou-no-Rettousei-19-Bolum Akame-ga-Kill-6-Bolum Haikyuu-19-Bolum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.