Jump to content

morari25

Üyeler
  • İçerik sayısı

68
  • Son ziyareti

morari25 kullanıcısının paylaşımları

1. morari25

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

kunai ve shuriken arkadasım arkadasıma doğum gününde orjinal shuriken aldı ve ben orda mal mal kaldım sonra ailem izin vermedi heh bide blech den kuchiki rukia nın zanpaktou su sode no shirayuki yi istiom onada izin vermediler :depressed1-onion-head-emoticon: ama belki levi nin pelerininden alırlar :hell-yes-onion-head-emoticon:
  2. morari25

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

tokyo ghoulden rize yi unutmus herkez
  3. morari25

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

uchiha madara tabikii adam ihanete uğramasa yenilceği yoktu_mangadan spoi vermiş oldum ama
  4. morari25

Bleach Manga Tartışma

mangada grimmjow geri mi geliyo yaa uff mangayı çok merak ediyorum bi,şi sorcam animesi ile mangası arasında _filler ler hariç_ bi farklılık varmı yani gidip animede kaldığım yerden mnagaya devam etsem bişi atlarmıyım
  5. hımm... pek ilgi duymayacağım bi seri olacak sanırım
  6. morari25

Bleach Manga Tartışma

finat getsuga tenshou'dan sonra anime bitmiyor, mangayı animeyi izledikten sonra okumanı öneririm ve animenin nasıl başlayacağı belli değil. biraz daha açık yazmayı deneyebilirsiniz teşekkür ederim önerilenizi dikkate alıcam
  7. One Piece'in filleri 3 bölüm oluyor en fazla. O yüzden onda pek filler konusunda endişelenmiyorum. Naruto'da çok göze batıyordu çünkü o kadar esnetilmeye müsait değil anime o ciddi kaliteli kurgusunda devam etsin istiyor insan. Bleach senelerce filler vere vere anime iptal olmuş. Çok kötü olmuş savaşın arasındaki fillerlere denk gelmedim Naruto ve Bleach'tede iyiki. Sadece bitmeye yakın geldiğim için bana göre problem yok ama uzun yıllardır bu şekilde takip ettiğim anime olsa heralde bende soğurdum o kadarcık. Sövmelerine hak veriyorum biraz ama filler bölümlere aşırı dislike atıp altında sırf sövmek için gelmelerine bende anlam veremiyorum animenin. Op'de beni bezdirecek uzun arclarıyla mesela dressrosa arcı bir ben sevmedim bu yüzden en uzun arc oldu 160 bölümlük, mübarek filler gibi yarısı zaten bence. Naruto filler olmadığında konu süratli dolu gidiyor genelde bu farkını seviyorum. Her şey tadında güzel. ne demek istediğini anladım ama zaten ben eleştiriyi abartmalarına ve her bölüm altında söve söve sıkılmamalarına anlam verememiştim
  8. Bu ne yaa bi yere kadar takip ediodum ama artık okumaya elim gitmio biraz az yazın yada özet geçin yaa iayanlardayım
  9. Ya oley yaa sonunda gerçi ben mangasını okumustum ama yinede insanların yorumlarını hwp olumsuz olmaya baslaması moralimi bozmaya baslamıstı sonunda çok sevidiğiniz bişi hakkında biri kötü konusursa doğal olarak sizin de bozulur ama ben insanların neden bu kadar olumsuz tepki verdiklerini anlayamadım yani tamam bende fillerin bitmesini istemiştim ama bu kadar sinir olacak ve animeyi yerden yere vuracak ne vardı onu bilemedim çünkü filler uzun animelerin klasiğidir zaten bleach dede one piece dede naruto dada çokça filler bulunuyodu ki zaten yıllardır insanları eğlendiren bişi olmasına rağmen yinede filler çıkınca satarcasına aşağılamayı hiç takdir etmedim bunu insanları aşağılamak için değil sadece haftalardır söylemk istediğim için söyledim fırsatım olmamıstı neyse
  10. morari25

Bleach Manga Tartışma

simdi çok cahilce bir soru sorcam bildiğim üzere bleach in animesi bitti final verdi mangasını okumadığım için bilemiyorum ama anlattıklarınıza göre manga hala devam ediyor bu konuda biraz kafam karıstı acaba naruto shippuden gibi 2. bir seriye mi basliyacak anime dedim ama animenin sonunda ichigo final getsuga yapıyor urahara da aizen i mühürliyor die biliyorum yani bu serinin sonu değilmi bleach in animöesini bitirmiş değilim filler leri atlayarak devam etsemde ulquiorra nın ölümünden sonra iyice sıkıldım ve bıraktım ama nimenin sonunda ne olacağını yakalsık biliyordum ama işte dedğimim gibi biraz kafam karıstı daha önceden de bleachin mangasında animede olmatan seylerin olduğunu biliyordum ama bunun derecesini bilmiyorum biri bana bunu düzgün birssekilde açıklaybilirmi ona göre bleach in mangasına baslamam gereklimi yoksa animesi yeterli mi ona karar vericemde teşekkü ederim
  11. free yok mu free nası olmaz free ya bu free yüzerken çok fena gaza getirir adamı hele rini bi düşünün bide yanında yüzdüğünüzü düşünün :bled1-onion-head-emoticon: free yi nası koymazsınız yaa isyanlardayım
  12. hiçbir yeni karakter subaru ve ayato nun yerini tutamaz :hate-onion-head-emoticon:
  13. fikir olarak en iyisi 1.si ve ayrıca bana kalsa çizim yönüyle o kadar eksik sayılmaz ama bu yüzden 1 numara ama bence 7 numara 7 değilde en azından ilk beste olmalıydı gibime geliyor anlam olarak biraz yüzeysel de olsa çizim açısından kesinlikle mükemmel olmus ve bana kalırsa 9 da fena sayılmaz
  14. SIKILDIIIIIIIM!TASKETE KURE ONEGAAAAAİ!

15. fena olmamıs ellerine sağlık
  16. morari25

Kakashi’nin Yüzü Gösterildi Mi?

bence beni bile olsa hala adam burun kanatacak tipte kabul edelim lütfen ama bu maskeyle daha cool olduğu gerçeğini değistirmior:D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.