Jump to content

Titaniumtira

Üyeler
  • İçerik sayısı

85
  • Son ziyareti

Titaniumtira kullanıcısının paylaşımları

1. Iyi olur aslinda emeklerin icin tskler eline koluna bilgine saglik
  2. Soranohikari haftalik ceviri cikarmi acaba yada herhangi bi gun varmi belirledigin hergun heegun kontrol etmekten gina geldi valla bu gun yeni ceviri varmi ornegin haftada 1 gun belirleyim az yada cok o gun yayinlasan anime gibi gunu gunune takip etsek nasil olur sence??
  3. Bende su secimleri merak ettim simdi 10 aile nasil seciliyo birbiriylemi dovusuyolar nasil oluyo?
  4. Bence bastan sona konuyu okumani tavsiye ederim cogu yeri atlamislar konu nerden nereye geldi dememen icin tavsiyeedilir
  5. Hayirlisi olsun sanirim pek vakit bulamiyosun musait olunca bekleriz yine onca urastin gerci eline koluna saglik tesekurler
  6. Turkce altyaazisi eklenmis bak bu sefer hizli calistilar h. Olsun
  7. Hop gzl bolumdu 3. Lisenin orencileri olayi tam vermis soka girmeler felan ama bizimkilere bak adami 2 ye boluyo sanki hepsi savas gormusta cok relaxlar ;)
  8. 2.sezonu beklemek cok koyar sole bi baba yigit 2. Sezon icin novelden ayrintilar yazsa super olur uzun uzun okusak ;)
  9. Aynen 2. Sezon ne olcak acaba heralde flashback bolumlerini ova olarak vercekler
  10. Sidi 2 bolum kaldi dimi ne ara basladi ne ara bitti anlamadim ;;)
  11. Aynen anime izliye izliye cogunu bende anlamisim bi tek binbasi kazamanin dediklerini anlayamadigimdan baktim tahmin yuruttuydum o kismi dotu cikti :)
  12. ingilizce izledim bende simdi baya aksiyon dolu bi bolumdu asker oldunu anladilar ama pekde buyutulcek bisi deil ama stratejik sibif buyucusu oldunu orenirlerse o zmn isler karisir ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.