Jump to content

Titaniumtira

Üyeler
  • İçerik sayısı

85
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Titaniumtira kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bildiğin kilit kelime aramış gibi denk geldim :D Konuyu tamamen okumadım çünkü verdiğin bilgilerde özellikle aradığım şey ensest ilişki idi. Ve yok demişsin sağ ol var ol!! Sırf bu yüzden büyük bir rahatlıkla başlayabileceğim şöyle adam akıllı.. İlk bir kaç bölümünü izlemiştim aslında ve hoşuma da gitmişti. Ama o türler etiketindeki "romantizm" ve iki kardeşin birbirlerine haddinden fazla farklı yaklaşımı beni soğutmuştu animeden. Başlayayım o zaman :D Bilgilendirme için teşekkürler...

Bence bastan sona konuyu okumani tavsiye ederim cogu yeri atlamislar konu nerden nereye geldi dememen icin tavsiyeedilir
  2. Aynen 2. Sezon ne olcak acaba heralde flashback bolumlerini ova olarak vercekler

Şimdiden başlarsan özet yazmaya yetiştirirsin 2-3 hafta sonraya.Yavaş yavaş başla 9. volume den merak edeni çok var anime bitince buraya yazarsın novelin özetini 2 bölümde olucak bomba savaşları geçebilirsin 2. sezona 1 sene ara verebilirler çıkarsa yine izleriz ama özetinide okuruz :)

3. Aynen anime izliye izliye cogunu bende anlamisim bi tek binbasi kazamanin dediklerini anlayamadigimdan baktim tahmin yuruttuydum o kismi dotu cikti :)

Bu arada altyazı çok gecikti çevirmene bişey mi oldu diye düşünmeye başladım :) bölümler yene yeni hareketleniyor son 3 bölüm kasıp kavurur gibisinden heyecanlı izlemeyen kalmasın %65 japonca konuşmayı anlıyor gibiyim neyse çevirmenlere teşekkürler bekleyenlere iyi sabırlar :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.