Jump to content

uzmankaynak

Üyeler
  • İçerik sayısı

102
  • Son ziyareti

uzmankaynak kullanıcısının paylaşımları

1. Anime oluyor okumayın. animesini izlersiniz.
  2. uzmankaynak

Kakashi’nin Yüzü Gösterildi Mi?

mis gibi yüzü var internette:
  3. uzmankaynak

En Sevdiğiniz "Final Yapmamış" Animeler

one outs. tam ortasında bitti. 25 bölümlük ikinci bir sezon kadar hikayesi daha vardı. 2. sezon daha da iyiydi hatta hikaye daha da güzelleşiyordu. Animenin bıraktığı yerden ben mangasını okuyup bitirdim
  4. uzmankaynak

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

ruler of the land bitirdim sonunda
  5. uzmankaynak

Akumetsu

ana... bırakılmaz ben çeviriyorum. pazartesi yeni bölümleri topluca güncel vericaz
  6. kira'nın hat sanatı var. kim olursa olsun kalp krizinden kesin ölüm :D
  7. yenpress 4 ayda bir volume cikariyormus. 1 den başlıcaklar. o halde (4x15=60 ay) 5 yıl sonra volume 15 i ingilizce okuyabilicaz. hayırlı olsun.
  8. onepunch in manga tanıtımında tanıtımını yapmıstım ama tek bir kişi bile bakmadı. the gamera 41 kişi bakmıştı ama. çok güzel bir haber 99 bölüm var şu an zaten. umarım kısa bölümlü değildir 99 bölümün hepsini içine alır. avatarımdaki resimde onepunch-man dan s-rank kahraman King not: ayrıca yolcuğa falan çıkmıyor saitama-sensei hep kendi evinde kalıyor biraz yanlış olmuş tanıtım.
  9. 6 ve yarım krallık by uzmankaynak Fanfiction ön giriş Büyüsüz tarihin derin karanlığında, uçsuz bucaksız çöllerden, en uzun ırmaklardan, en yüksek dağlardan ve en yeşil ovalarla birleşmiş ormanlardan geçen bir adam vardı. Tüm zamanı boyunca arayış içinde olan bu adam aradığını bulduğunda, hayal ettiği zevkler çoktan tükenmişti. Mutlak Güç, aradığı buydu. Arayışından sonra öyle güçlenmişti ki teke tek karşılaşmaları düşünmeyi bırak, tüm dünya ordularının bile ona karşı en ufak bir şansı yoktu. Bir zaman sonra Adam, kendini ve gücünü beş kişiye ayırdı. Biri kendisi iken diğer kendilerini dünyaya dağıttırttı. Dünya, tarih 2015, büyünün güç olduğu zalim topraklar 6 krallığa bölünmüş durumda. A, B, C, D, E ve F En büyük 3 krallık A B ve C. (yerleri mekanları büyüklerleri). D E F krallıklarından D ve E büyüyü çok geliştirememiş olsada oldukça güçlü durumdalar. F krallığı kısa bir zaman önce kendi içine kapandı. Tüm dünya telaşta, insanlar çok gergin. Savaş çanları çalıyor gözüküyor. Kimse savaş istemiyor. Kimse? …birileri istiyor. Büyük krallıklardan A ve B gizli bir ittifaka bürünmüşe benziyor. C krallığı büyük bir tedirginlik içinde. Derhal acil krallıklar toplanması talep ediyor. D krallığı telaş içinde iken E nin tarafı henüz belli değil. F den ise iç karışıklar nedeniyle henüz bir haber yok. Tarih XYZ, krallıkların bürokratları, meclis üyeleri bir toplantıya cevap için bölgeye gidiyor. Ama bu gittikleri bölgede neresi? 6 krallığın kalbinde ufak bir bölge. Ne var bu bölgede? Giriş ------------- şimdilik bu kadar. çok fazla şey var aklımda nerden başlasam bilemiyorum. A B C lere isim vericam mesela hepsini sonraya bıraktım. Bürokrasi, meclis konuşmaları her an gerginlik, bireysel büyü güçleri, savaşlar vesaireler... hikaye devamında, E deki bir meclis üyesinin koruması üzerinden konuyu işlicaz. herkesin gittiği bölge yarım krallık olduğunu öğrenicaz. tüm krallıkların oraya gittiğini ve A ve B nin savaş için iddialar öne sürdüğünü C D nin yalan diyerek kendi iddialarını sunduğunu görücaz. ikna etmeye çalıştıkları kişilerin bu Mutlak gücü elde eden adamın grubundan bir grup kız olduğunu görücaz. adam hakkında bilgiyi korumanın sormasıyla alıcaz. önden söylicek olursam adamın mutlak gücü Her türlü büyüyü kopyalam ve sınırsız hepsine sahip olma olucak. yanında durduğu herkesin büyüsünü absorbe edebiliyor. ayrıca başkalarının büyü güçlerini ellerinden alabiliyor. vesaire... tür: Aksiyon supernatural, comedy, shounen yada seinen arası olucak nasıl olmuş?
  10. uzmankaynak

2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)

mahouka 2. sezon yok. geçen ilkbaharda ilk sezon gelmişti. tam bir sene olmuş oluyor. 2. sezon çıkmıcak galiba off
  11. uzmankaynak

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

the gamer 75 onepunch-man one 99 one outs 130-148 black haze 96 the legendery moonlight sculptor 1-3
  12. Tanıtım Not: Aşırı Komik! Aşırı Harika! Kalbi olan okumasın! -Saitama, 3 yıllık çalışması sonucu saçını ve dişlerini kaybeden ama süper güçlenip tüm dövüşlerini tek yurukla bitiren sıradan bir kahramanın hayatı. Aslında hiç o kadarda sıradan değil. Tüm dünya kirlilik ve radyasyon sebebiyle inanılmaz mutasyona uğramış canavarlarla karşı karşıya. Bu durumu önlemek için Polis ve Askeri güç yetersiz kalınca çözüm olarak Kahramanlar birliği kurulur. 3 yıl boyunca bu birlikten habersiz dokuzuncu bölgede yaşayan Saitama, S-rank disiplini yoluyla bu birliğe katılır. Tüm fiziksel scorları delmesine rağmen testte kötü not alınca C-rank dan başlar ve yavaş yavaş C - B - A - S ranklarından S rankına doğru tırmanmaya başlar! -şu anda 42 bölüm manga bölümü mevcut. her iki haftada bir yeni bölüm geliyor. Ayrıca Onepunch-Man (orginal) adlı serisi mevcut 99 bölüm, manganın bu orginalden yapılıyor. mangayı bitiren originalden devam edebilir. orijinalin çizimi mangaya göre daha kötü tabi. -Artık Son goku dan daha güçlü bir karakter var: Yüce Saitama!!
  13. Tanıtım Sıradan bir lise öğrencisi olan Han Jee-Han'ın dünyası, aniden ortaya çıkan bir güçle birlikte gerçek bir oyuna dönüşür. Han Jee-Han, artık insanların güç seviyelerini görebiliyor, normal görünen nesnelerin bilgilerine bakabiliyor, yetenekler elde edebiliyor ve seviye atlayabiliyordur. Han Jee-Han'ın bu gücün nereden çıktığını ve nasıl kullanacağını keşfetmesine tanık olun. -Onun yetenekleri eşsiz! Başka hiç bir insanda bu şekilde exp kasma level, skill öğrenme yeteneği yok! Ancak o parti kurarsa gücüne diğerleriyle paylaşabilir. -Bir dünya düşünün içinde ki, chi, chakra, mana, büyü ve her çesitlerinin bulunduğu ve bu dünya doğuştan yetenek kazanan ama yeteneği sonradan açığa çıkan Han Jee-Han, başka kimsenin sahip olmadığı bir güce sahip. başkalarının 10 yıllarca uğraştığı büyüleri kitaplarından bir anda skill kitabı olarak öğrenebilen, 1 levelden başlayıp bütün skillerinin sınırsızca kasabilen Han Jee-Han, gizli ve büyülü dünya abbys'yi keşfettikten sonra hayatı değişti! -en büyük türk manga sitesi mangaturk de türkçe olarak tüm bölümleri mevcut ve güncel. her hafta yeni bölüm geliyor. şu anda 72 bölüm mevcut. -bunu beğenenler için diğer müthiş manga onepunch-man bakmaları tavsiye edilir.
  14. uzmankaynak

Mahouka Koukou no Rettousei FC

demin baktım. tam miyuki böyle şeyce sırıtırken bitmiş :D:D
  15. uzmankaynak

En Son İzlediğiniz Dizi ?

the mentalist 7. sezon 8. böüm
  16. uzmankaynak

Tavşan kafe :)

rabbit rabbit rabbit
  17. uzmankaynak

Noblesse anime olsun

noblesse anime olmazki japonların yaptığı çizgiye anime denir. bu kore yapımı. noblesse i bitirdim şu anda güncelim. takip ettiğim diğer güzel manga veya manhwa lar: the gamer (manhwa) onepunch-man (manga) 45bölüm + onepunch-man (one) 100bölüm [gokudan güçlü anime karakteri var artık + çok komik] ve nanatsu, yamada-kun to 7, mahouka tsuioke ken, ansatsu, kiseijuu, the breaker:new waves, noblesse... not: mangahere.co ve bato.to ingilizce en iyi manga siteleri
  18. hepsi decomposing(ayrıştıma) büyüsü aslında. ama decomposing büyüsünün alt büyüleri var işte. şunlar gibi: ateriel burst(atomun içindeki çekirdeğini parçalayana kadar ayrıştırma). moleculer divider(moleküller arası bağı koparana kadar ayrıştırma). mist dispersion(atomlar arasındaki bağa kadar ayrıştırma-diğer adıyla elementlere kadar ayrıstırma) ama moleküler divider in temeli farklı olabilir. sonucta hepsi ayrıstırma büyüsü. orda tatsuyanın yaptığı mist dispersion ama tatsuya bu büyünün açığa çıkmasını istemediği için o şekilde ayrıştırıyor. insanlar anlamasın diye. yoksa istese tüm silahları tamamen ayrıstırır. ama orda bilerek sadece ek kısımları ayrıstırıcı. silahlarlar parçalanmış görünüyor. büyüsünü saklı tutmak için bilerek yaptığı bir şey. light noveli okursan orda bu yüzden bu şekilde yaptığı yazıyor.
  19. uzmankaynak

Yaşadığın En Korkunç Olay?

birinci sınıftaki olayı anlatcam. 15 seneden cok oldu hala unutmadım: arkadaşlarımla çelme takmaca oynuyoruz. (şimdi nasıl saçma bir oyun olarak görsemde). işte oynarken, ismet sağolsun hiç farketmediğim bir yerden bana bir çelme taktı ama bir taktı. (takmış daha doğrusu). ayaklarım yerden kesildi. havada 2 saniye uçmamla kafam DAN diye yere çarptı. tam o anda, bir baktım evimdeyim. yerde kırmızı halı. her zamanki gibi yere halıya uzanmışım televizyondaki çizgi filmi izliyorum. çizgi filmi izlerken, bişiyler hatırlamaya başladım. hop tekrar okula geri ışınlandım. :D arkadaşlarım toplanmış başıma. bildiğin bir kaç saniye bayılmışım: eve gidip geldim :D.
  20. animesuki den mahouka yı takip ediyoruz ingilizce bilen ordan takip edebilir. animesukideki expertsource benim(uzmankaynak'ın ingilizcesi :D). var mı orda yazı yazan? türkçe varken ing tartışmayalım :D
  21. uzmankaynak

Neden Mangalar Renkli Değil

hepsini okudum. herkes kendi özel fikrini yazmış. Bir tane japonlar şöyle dedi diye gerçekten bilip söyleyen yok. bende bilmiyorum ama animeyide 1 haftada çıkarıyorlar. 20 dakka sürüyor. 19 tane resim parçasını boyamak o kadarda zor değildir. zorluktan olduğunu sanmıyorum. zaten boyama işini bilgisayarda bir tıklamayla yapıyorlar. çok güzel ve profesyonel programlar var. anime nasıl yapılıyor videosunda görmüştüm.
  22. uzmankaynak

Hangi Üniversite?

İTÜ - İstanbul Teknik Üniversitesi - inşaat mühendisliği şu an hazırlıktayım 2. dönem okumaya başlıcam inş.
  23. aynı düşmanlar hep ya. 400-500 bölüm bunları yenmesini izledik. hAla daa aynı düşmanları ısıtıp getiriyor. ilerlesenize abicim. Gt den ilerle. en son filmde yendiği yok edici kami den ilerle. İlerle!! olmadı 3000-4000 yılında büyük felaket çıksın. goku kami halinde belirip dünyayı kurtarsın. o zamana kadar kami olmuş olsun falan. bir sürü seçenek var. hala ilerlemiyor. gelde küfür etme.
  24. bu angel dengetsu dan. tek geçerim! aynı zamanda profil resmim şu an! bu mahoukadan tatsuya ve miyuki chibi buda hisoka. imzamda başka resimleride var. 30 bölüm yalnız kalmak için uğraştıktan sonra chrollonun nen kitlendiği için şap gibi kalıyor yüzü :D
  25. uzmankaynak

Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi

site daha iyi bence, forum animesuki var cok faydalı ben hep oraya giriyorum. faceden girdiğim yok biraz baktım ama forum gibi yorum yapılan konu açılan güzel bişiy değil
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.