Jump to content

Sudee

Üyeler
  • İçerik sayısı

603
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Sudee kullanıcısının paylaşımları

1. Bölümü türkçe okuyunca.. Aslında ne salakça bir bölüm olduğunu fark ettim YA AGUST ÖLDÜMÜ ŞİMDİ BUNEEEEEE NATSU NEDEN ZEREFİ BU KADAR HIZLI KABUL EDİYORRR BU NASIL BÖLÜM MAASHİMA SIçIYON iyice seriye İYİ BARİ HAFTAYA DA LUCY "AAAA NE YAZIYO ACABAAA" DİYE AÇSIN KİTABI 2/10 Edit:Bundan sonra sadece resimlere bakmayayım bari nscpğqçamdkd
  2. Evet kitabı Lucye verdi  İŞTE BU SPOT IŞIKLARI LUCYE ŞİMDİ LUCYİ NE YAPAR KİTAPLAAAAAAA 1> Çaresizlikten Zerefe uyup kitabı açar 2> Kitabı yok etmeye çalışır (Bu biraz salaklık olur a*k qowğfğqşwkfpw) 3> Kendisini feda eder TABİKİ DE KENDİSİNİ FEDA ETMEYİ DENEYECEKTİR CNM KIZIM AMA KİTABI AÇAR UMARIM İNŞALLAH YETER ARTIK AZ HYPE İSTERİM Yani umarım 1.seçenek gerçekleşir ve güzel şeyler izleriz
  3. https://yonkouprod.com/reader/read/fairy-tail/en/0/527/page/1 HMZZZZZZZ NAYS 6.8/10 veririrm 0.2 puan niye kırdım? Larcade yüzünden garibim yazıktır lao yapmayın
  4. August rekt edilcek bence Acnologia tarafından Mavis de kitabın ne işi var acep GÜZEEEEEEL
  5. 527 Spoiler https://mangahelpers.com/forum/threads/fairy-tail-527-spoiler-pics-and-summaries.3007535/ O NE GÜZEL KAPAK ÖYLE
  6. Ahh O kadar da erken değil Yalnız Juvia ve Erzaya noluyo yav Edit: https://m.youtube.com/channel/UCTtKX3w5Fm6oZBSRRQbufTA Kızın youtube hesabı bu, fena teorileri yok aslında ama fazla "Lucy" odaklı bakıyor SONRA GERÇEKLEŞMEYİNCE BEN ÜZÜLÜYORUM KSPDĞWLSKDODPWKC
  7. Fairy Tail Movie Fragman 2 Güzel olmuş, hype hype hype..
  8. Saydırmakla alakası yok Kötü bir bölümü eleştirirsin Bu bölümü beğenmedim ÇÜNKÜ seri kendini tekrarlıyor
  9. :D ? Başka konular kullanılabilir,lütfen başka şeyler bulabilirsin
  10. Bak Öncelikle, sorunları sana yazayım. > Sürekli aile bağlarının olması yada birinin diğerinin oğlu/kızı çıkması bir zamandan sonra BOĞUYOR Bu arc da bu mesele çok rahat 6-7 kere kullanılmıştır Açıkçası August 'un Zerefin oğlu çıkması çok şaşılacak bir mesele değil ama bu aile zavazingosu o kadar kullanıldıki bu bir zaman sonra BOĞUYOR > Daha ne kadar arc boyunca big karakterler harcanmaya devam edecek? August 'un büyü kopyalaması yetmezmiş gibi Cana'yamı yenilecek? Olay şu sürekli ft'nin kendini tekrarlaması bu olay ilk aile olayı olsaydı "aaaa ohaaa" diye tepki verirdim AMA ARC KENDİNİ TEKRARLIYOR SÜREKLİ SÜREKLİ Annalogia şipliyorum ama gerekde yok gibi şuan Bu yüzden bu olayları eleştiriyorum,çünkü sürekli arc boyunca tekrar etti Bir zaman sonra aynı HİKAYE tekrarlanınca sıkılıyorsun doğal olarak
  11. Larcade de ya klon yada Heartfilia dır Bundan daha über saçmalayamaz herhalde Mashima Git gide bölümler beyinden yoksun hale geliyor Ciddi söylüyorum DAHA NE KADAR SAÇMALAYACAK ACABA SERİ Mashima bıkmış olmalı seriden şuan çıkan final haberleri daha mantıklı geliyor Bari bitircen seriyi Acnologia x Anna yap Zaten saçmayken başka gereksiz bir olay etkilemez beni Hatta Erza Acnologia yı bile yener bakarsın Neyse ALL HAIL ANNALOGİA
  12. Tekrar edit Evet arkadaşlar Zeref ve Mavis'n aşk çocuğu August
  13. Edit : August spoiler 'ı silinmiş Hey gidi nwpdğwüwlskdk Saçmalama işleri olmadı
  14. August = Larcade olursa çok manyak şeyler olabilür
  15. Teoriyi bulana sor krdşm Güzel bir fikir ama doğrudur Larcade niye klon? Evet benim de beklediğimden erken bitiyor, ben bunu Mashima 'nın yıpranması veya sıkılmasına bağlıyorum Herhalde yeni hikayeler oluşturamıyor kafasında
  16. Sende haklısın bazen seriyi fazla gömüyorum jdpfğwşsldlc Ama bu FT yani o yüksek potansiyele çıkabilecekken en düşükde kalıyor Bu arada hazır değinmişken August 'un aslında gerçek "Zeref'in oğlu olduğu" teorileri var ve bayağı mantıklı duruyor ve Larcade sadece bir klon Bakıcaz haftaya ilgi çekici bölüm olabilir Edit: Bu haftaki kapağın "Ft Anıları 1" yazılması gerçekten çok ilginç dimi Galiba cidden sona geliyor
  17. Yani haterlık yapıyorum diye düşünme Ama bu bölümler cidden iyi değil, sürekli kendini tekrarlıyor Ee şimdi ne olacak? Cana fake death falan mı? Mavis oraya gidecek, LARCADE %90 iyileşecek Bu arc boyunca aynı konuları tekrarlıyor > Aile meselesi > Fake deathler Ee bu arc 'tan heyecan da alamazsın tabi Gerard nerede? Hani Erzayı korumaya gitmişti Bari öldürcem öldürcem ayağına Gerard 'ı öldürmesin Mashima, çünkü Erza gerçekten mutlu olmayı hak ediyor Umarım öyle aptalca birşey olmaz Bu bölümler kendini sürekli tekrarlarsa, satışlarda beraberinde düşecektir
  18. Bu bölüme puanım 2/10 Şu çocuk meselesi hala çözülemedi Cidden Mashima FT den bıkmış olmalıki böyle b*ktan bölümler yazmaya devam ediyor Senin adın ne? Bunu kim için söylüyor olabilir? - Acnologia - Larcade - August - Ya da başka biri (sanmıyomda nysss)
  19. Ya Lucy savaş ortamında büyüyen bir kız değildiki hiç Prensesler gibi yetişmiş, hiç savaş olmasın kafasında olan bir kız Sadece "zorunda olduğu zaman" savaşıyor, savaştığında da iyi dövüşüyor potansiyeline göre O savaşa istese Gray de katılırdı Demek ki, İkisi arasında olması gereken bir dövüş ki böyle Ayrıca bu dövüşün teke tek olması gerekiyordu zaten Gray veya Lucy katılsa, Zeref onlara zarar verip Natsuyu yavaşlatırdı Ya da şimdi Lucye ya da Happyye zarar verip Natsuyu yavaşlatırdı Demekki ikisi arasında olması gereken özel bir dövüşki KARIŞMIYORLAR Zeref bütün dünyayı yokederek insanlığı kurtaracak
  20. Onu bunu geçtim Lucy, Gray ve Happy'nin sadece izleyip Lucy 'nin "kaybetme " demesine ne demeli mspdğqüşqldkfpsnskdoqlskd OTURUYOSUNUZ OLM ŞAKAMI EOPCŞQÖSKXKDLSKDKXMCM Bunlar loncadan çıkıyorsa bunların çıkmasında bir neden vardır Yani Mavis oradayken de orada olsalardı göze batmazdı Ben Acnologia 'yı görürler diyorum
  21. Haftayaki bölüm ilgi daha çekici Bakacaz yarın artık
  22. EVETTTT Alvarez %100000000 final arc https://mobile.twitter.com/Crunchyroll/status/836683158552600576/video/1 Edit:Çeviren varsa çevirsin bazı yerleri anlamadımbqosğfğwlw
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.