Jump to content

Sudee

Üyeler
  • İçerik sayısı

603
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Sudee kullanıcısının paylaşımları

1. Bana da öyle geliyor Ama bak ondan sonra şey olsa, Zeref yasak bir büyü kullanıp tüm gerçeklikle oynasa İmkânsız ama öyle bir ihtimal olsaydı okumak isterdim
  2. 522&523 https://yonkouprod.com/reader/series/fairy-tail/ Zerefin herşeyi bilmesi çok güzel bir ayrıntı olmuş (Anna ile ilgili daha çok şey görmek istiyorum ) Yani Zeref,Irene 'yi Erzanın karşına bilerek koymuş olamalı ki Erza yüzde yüz ölecek bu da onu üzücek End olacak vs neyse böyle düşünmüş Şimdi ayağa kalkıyor kaç çeptır sonra temmuzdan popusu orada oturuyor Fake Death Cana bu konu hakkında geyik yapmaya gerek yok Acnologia geldi. (Ne güzel gülümsüyor güzel gözlümwjdpflwk) Wendy 'yi öldürmeye "çalışacaktır" Nasıl kurtulacaklar? Çünkü Irene ölmedi Daha ölmedi, Acnologia 'nın karşısına çıkar Orada ölür, Erzayı da ağlatırlar biraz (Anan için üzül biraz hayırsız evlat) Şimdi bana Lucy verin LÜTFEĞNN Neyse, ben diyorum ki haftaya ya gelecek gösterilir ya da Lucy geçmişte -arkaplandan- gelecek hakkında konuşur YA DAA Zeref veya Agust olacakları anlatır Edit: 522'ye 8/10 523'e 7/10
  3. Noğ Mayıs da gelecek film bide, fragman ve asıl konu birkaç haftaya gelir
  4. Ben haftaya belki geleceği gösterirler diyorum yani hem gelecek hem geçmişe dönüş yaşanır Öyle olursa daha gizemli ve güzel olur, bide cnm aşkm bebeyim Lucy arka plandan konuşursa ohh Bide skpcğwlw Lucy nerede :D Başta o da gidiyordu, sonra kayboldu Larcade ile vs yapacak söylentileri var aman mazallah olmasın Bir fanserivisine daha katlanamam ama Larcade 'in baba sevgisi yoksunluğu bildiğimden ugh olabilir (Umarım o an Graylerle birliktedir) Bide Movie hakkında konuşan yok, fena durmuyor çizimler az geyik yapalım kwpdşslx
  5. Olur mu.. Sanmam şuan için Ben time skip olur diyorum ya da başka bişey Eh keşke Ocakta 2 hafta ara olmasaydı da okusaydık, şimdi öğrenmiştik neler olduğunu piii
  6. Hem arc bitiyor Hem de Juvia ile arc başında gelecek hakkında konuştu ve bazı planlarım var dedi pek sanmıyorum, kendini feda etmeyecektir
  7. Gray sizce ne yapar? Ben büyü anlamında hiçbişey olmayacak diyorum Kendini feda edemez daha arc başı Juvia ile gelecek hakkında konuştu Basitçe anlaşma yapacaklardır, bence Siz ne dersiniz?
  8. Madem Arc bitiyor (En fazla 10 bölüm vardır ) Eleştirelim bari heheh Arc boyunca " SPRİGGANLARIN ŞİŞİRİLMESİ NEDENİYLE " kim spriggan yenerdi ?? 1 - Natsu / Erza - Karşılarında Ankhreasham olsa bile yenerler - 2 - Gildarts / Makarov / Ihsgar4'lü 3- Jellal / Gray 4 - Mira / Kagura / Minerva 5- Lucy + Juvia + Cana + Angel - bir grup olsaydılar güzel olabilirdi - 6 - 6 Ejder Avcısı ARC 'IN ; EN SALAK DÖVÜŞÜ : Erza & Wendy vs Irene EN GÜZEL DÖVÜŞ : Acnologia vs God Serena - tek vuruşta bitti harika bir dövüştü - EN FARKLI/GÜZEL BÜYÜ : Universe One EN GÜZEL BACKSTORY 'E SAHİP OLAN KARAKTER : Irene EN GELİŞME GÖSTEREN KARAKTER(LER) : Lucy , Wendy ve Chelia EN FARKLI YENİ KARAKTER(LER) : Brandish ve August EN GİZEMLİ YENİ KARAKTER(LER) : August , Anna Heartfilia EN CRYBABY VE EN HİÇBİŞEY YAPMAYAN SADECE OTURAN KRAL OLDUĞUNDAN EMİN OLAMADIĞIM KARAKTER : Eblek Zeref Hikayeye geçersem ; Başlarda çok hype yapmamızı sağlayan bir başlangıç oldu gerçekten , Mavis'in hikayesi ile çok güzel bir başlangıç yapıldı Loncanın dağılması bana gelen en mantıksız olaydı çünkü şuan böyle bir duruma gerek yoktu (Sadece Lucy'nin tek kalması ne salak şey , drama mı yapmaya çalışıyorsun Mashima) Herneyse ; sonra Natsu ve Zeref'in hikayesini az da olsa alabildik . Devamını okumak güzel olur Anna Heartfilia karakterini görmek heheehe benim için çok güzel oldu kdjgşldwjsşl , merak ediceğim bişey oldu Irene 'nin hikayesi de Nirvana'ydı - Hikayeye 7 / 10 Genele bakarsam ; + Hikaye de genel olarak sıkıntı yok herşey hoş + Shiplerin hoş sahneleri vardı , buda bir artı - Ama End ile ilgili hiçbirşey alamadık bu büyük bir hayal kırıklığı hatta arc'ın en büyük sıkıntısı - Dövüşlerin hepsi fena kötü - Sprigganların neredeyse hepsi fena kötü - Eksikler çok var + Çizimler hoş - Kurgu çok gerizekalıca Arc'a puanım 3/10 Mashima 'nın bugün twitter'ından Bu ne uzun ve plebçe yazı oldu
  9. ÇOK GÜZEL BE ÇOK BEĞENDİM HARİKA Qodplvğeşwöckfğqşqmsckel
  10. Bence anlaşma olacaktır Ya ölmez de artıqqq Arc bitiyorrrrrr
  11. Lissanna C seviyesinde bir büyücü bunu bile yenemez de Ajeel öldümü naosğwğqöwkfpd Lissanna ile çok tatlı duruyorlar jdofğwşwmfkc Zeref onun için ölmedi demişti zaten Sen baştan oku krdşm
  12. GALİBA KDWJVFEŞLKVŞLKEFGVLİŞLRBVŞLBTRKŞLKTR GERÇEKTEN HAKLISIN CİDDİYİM ARC'IN BİTMESİ GİBİ BİR DÜŞÜNCE HARİKA
  13. Bence bu haftaki bölüm ortalama olur ama ondan sonraki hafta güzel bölüm okuruz
  14. Bu bayağıdır biliniyor bayağı bir oldu yani pjgdjhpcekbpeckbğ
  15. Allahın emri peygamberin kavli ile Brandish kızımızı oğlumuz İntegral 'e istiyoruz Anne Lucy Baba Dimaria Dede August Nays
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.