Jump to content

Sudee

Üyeler
  • İçerik sayısı

603
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Sudee kullanıcısının paylaşımları

1. Doğru buraya senin gibi de biri lazım Ama bu sadece "yenilerden" çıkar Mangayı uzun zamandır okuyan kitleden (en azından sen hariç) bekleme Edit: Yav aslında Mashima bu kadar başta umutlandırmasa pek laf edilmeyecekti Abarttı çok
  2. Ben hatırlamıyorum İlgimç jsowğsğaözkc ne soruyodum yav Ama evet farklı kafalar şart Burada tek başıma Lucy savunuyorum Burada sen tek başına Erza savunuyorsun Dranza ise tek başına Acnologia bekliyor.. Başka kafalar da lazım DAHA FAZLA GÖMÜCÜ LAZIM
  3. Birde yenilermi... Eıyh.. Shipper olmasınlar lütfen Tumblr yeterince kanser zaten skdpsüaşösmg Nefret ettirdiler bana tüm çiftlerden Yeni olunca ftden beklentin de artıyor sıkıntı durum sjfoeğşwödkf
  4. Yok ya o bizden de başka kafalarda wkdğwiqödkğdödfm Umarım uzlaştığın kişi Natsu Admin değildir kwğwüskdpeğwkd Ama farklı kişileri getirmek iyi olurdu yani Shipper olmasında jdofğwlsk, yani burada Lissanna hiçbirşey yapmadığı halde aptal bir nefret gösteren birini dikkate alamam Gariban kızım, boşu boşuna nefret aldı Bu yüzden Lucy x Lissanna Edit:Gruvia fanlarına da katlanamıyorum Jerza olabilir çok güzeller çünkü skğfğwkdjc
  5. İstersem bambaşka bakış açısı olan insanları da getirebilirim çıkçık Integral yalnız kalmış anlaşılan Edit:Aynı anda gönderdik wısğdşqmskfk
  6. Ya bak gerçekten Mashima başta bu kadar " hebelehübele bunlar çok güçlü bu yüzden lonca dağıtıldı eğvleüğvle biz fena güçlüyüz" falan demese yine laf etmeyeceğim Yahu Ejderha 'yı kesiyorsun ya nesin sen arkadaş kwpdğgşeğqlskf :D Yok zaten Irene hortlar büyük ihtimalle ki istiyorum Erza'nın bir anneye ihtiyacı var, yıllardır anne ne bilmemiş Gariban Irene 'ne ne demeli yıllar boyunca işkenceye tutulsun, değmeyecek bir halk için, sonra gene tek kızı için APTAL BİR BİÇİMDE İNTİHAR ETSİN NE SALAKSIN MADEM TEK ONU SEVDİN KRDŞM NİYE İNTAHAR EDİYOSUN Neyse anne&kız ilişkisi olacaksa sorun yok Ama çok salakça bir bölüm olduğunı değiştirmiyor Madem bu kadar Erza aldık, sıra Lucye geldi :DDDDDDD:DDDDD Her türlü saçma sahneye bedenim hazır Yani Lucynin parlama anının basit bir Brandish sahnesi olduğunu düşünmüyorum ki zaten Natsu End şeysilerinde zaten yeri olacak, olmasa bile böyle SALAK VE APTAL BÖLÜMLER OLMAYACAĞINA EMİNİM
  7. Yalnız ne saçma bölümdü :DDD:DDD Yani çok merak ediyorum, hadi Mavis gelse gücünü falan verse diyeceğim tamam WENDY 12 YAŞINDA, VE BAYAĞI AĞIR YARALI BİR HALDE NASIL ERZAYA TAKVİYE VEREBİLİYOR :DDDD:DDD Yani bu kadar şans :D Yani başka bir karakter vücudunun her kemiğini kırsa, sonra tek kolu kalsa YA GENE KESEMESSİN NASIL KESİYOR ELİN VELETİ GELİYOR YARA ALIYOR HEMDE HER SEFERİNDE ÖLÜMCÜL İMKANI YOK İYİLEŞTİREMEZSİN KARAKTERİ Ama herseferinde iyileştiriyor :DDDD (juvia, erza bknz) Madem o yetenek vardı, G.Lucy 'yide iyileştirirdin :D:D Yemin ederim samimi gelen tek yer Irene 'nin çocuğu için geçirdiği düşüncelerdi Ama buna rağmen - 10 / 10 Haftaya iyi bölüm olur diye umutlanıyorum
  8. Aslında burada manga tartışıyoruz, ve üzerinden bayağı bölüm geçmiş bir bölümün spoisi de olmaz bence yav Rahat takıl
  9. Brandish geri dön bize! Not:Gelmişken Lucyide getir
  10. Harbiden bu arkadaş nerede acaba? Sen nasıl bir kralsın kardşm? Zeref, asla bir villian olmadı Üzgünüm ama Ajeel daha iyi villian Zeref den Dövüş desen yok Ee bari büyü yap, onu da göremiyoruz Anca ağla sen, ağla ağla Crybaby 'sin Lucy senden daha az ağlıyor Özledik...
  11. Tek mantıklı çözüm bu olur yav Ya Irene atlayacak ya Irene Haftaya senin düşündüğün ve benim de olmasını istemediğim bu korkunç şey olmaz umarım Irene her türlü harcanacak
  12. Bi tek sen seviyorsun zaten Ama bu haftaki bölüm geçen haftaki kadar da kötü olamayacak tabiki Irene ejderha formuna dönüyor Sadece Mashima Erzayı fazla abartıyor o kadar millet bundan sıkıldı
  13. Hmm siteye güncelleme gelmiş.. http://gaga.ne.jp/FT.DC/ Allah Allah, galiba film çok iddiali afiş atmamakta çok iddialılar Hmmmmm Umarım ilk film gibi olmas
  14. Nasıl beğeniyorsun şaşıyorum biliyormusun? :D Yani şöyle bir durum söz konusu; Irene'nin bedeni sadece büyülenme ile oluştu ya da geri döndü Irene çıkınca o bedenin bir kere ejderhalaşması gerekmezmi? Wendy'de potansiyel varmış tamam , bayağı güçlüsün o zaman Irene 'nin bedeni Wendy de olunca Wendy nasıl kullanabiliyor onun büyüsünü usta bir biçimde :DDDDD:DD Ayrıca Irene'nin kullandığı beden değiştirme büyüsü, böyle olacaksa hiçbir işe yaramaz Yani ne salak bir bölüm Mashima bu arc Erza 'yı 3 spriggan ile savaştırdı? Neden olm? Mira yardakçılar ile dövüşüyor işe bak yav Minerva hiiiiçbişey yapmadı Juvia gene iyi,Yukino fanserivisi, Lucy de dünya barışını savunuyormuş gibi kimseyle dövüşmedi illa kanki olacan aptal kız Ya birde son sahne de "çünkü o Erza" armoru var arkdşlar Evet bununla birlikte Irene iyi bir backstory'si olan ama aptalca harcanan sprigganlar arasına girdi Kısaca Agust >>>>>>> diğer sprigganlar Bölüme puanım 0/10 Şişirilmiş sprigganların hepsine aslında erza tek atabilir arkadaşlar Haftayaki bölümün ismi büyüleme ustası, evet :DDD Erza yeni bir büyü öğrenecek (Ona lafım yok), ve yeni öğrendiği büyü ile Annesine tek atacak Ya da Acnologia teşrif edebilir, neredesiniz Acnologia bey? Ya arkadaş Wendy de potansiyel varmış oh be Seride şu ana kadar ciddi manada en büyük karakter gelişimini sadece Lucy ve Gray gösteriyor vay be Kötü bölüm 0/10 puanım Haftaya da eziyet devam eder herhalde, artık bir arc içindeki sıkıcı erza yerleri bitebilirmi? Tek sevdiğim Erza sahneleri Gerard ile olan sahneler, fanservis nalu, Gruvia göreceğimize bunları görelim Zevkten dört köşe olurum nsodğdğwşwld
  15. Midnight dövüşünde önyargılı oldum doğrudır hehe haklısın o konuda
  16. Sen olaya biraz fanboy gözüyle bakıyorsun Birde bak beni örnek al Yeri geldiğinde Lucy 'i eziyorum, kanıtları var hani Hadi tamam Tenrou 'ya laf yok. Kyoka dövüşüne mantıklı bakmak çok salakça geliyor ki çoğunluk beğenmedi Midnight ve İkagura kötüydü ya lütfen biraz objektif bak bnce
  17. Almasında değil sorun, alsında Team Natsu da bir o almadı (Lucy 'i saymıyorum :)))))))))) ) Asıl sorun saçma bir biçimde yenmesi, bak hala karakter gelişimi gösteremiyor Erza Hala tek skill'i birilerini saçma bir biçimde yenmek
  18. Yok zaten abarttım biraz Diğer spoilerda mantıklı bir açıklaması bulunur herhalde
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.