Jump to content

Sudee

Üyeler
  • İçerik sayısı

603
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Sudee kullanıcısının paylaşımları

1. Pazartesi geliyor 14'ü spoiler 16 'ıda kore kaynak geliyor 18 aslında orjinal Kısaca Cumartesi spoiler günü Pazartesi manga düşüyor bazı kaynaklardan raw olarak Çarşamba orjinal olarak geliyor
  2. Mashima 'nın geçen senelerde Twitter hesabında paylaştığı ve benim tek beğendiğim harika resmi paylaşmak istedim şexmnşcdxslkex
  3. Şöyle aslında Acnologia gelir, göstermelik olarak bir Ejderha Avcısını öldürür diyorum ben Sonrası yepyeni bir düzen başlar tekrardan hatta bir tane daha time skip bile olabilir Tartoros Arc da diyordum hep uzun bir timeskip olacak diye, ama Mashima 'nın sürekli timeskip kullanması da iyi değil
  4. Ben bu haftaki bölümü beğenmedim kötüydü 0/10 Geçen hafta mesela çok güzeldi 8/10'luk bölümdü Bu bölüm ne yapsak da Irene'i harcasak bölümü oldu, birde Wendy'nin içine girdi kwodpsğsşsd iyice saçmalamaya başladı En son Erza Dragon slayer olur öyle de sonlanır Ben Irene karakterini sevdim bundan dolayı aptal bir olaya harcanması olmaz, kötü olur Ayrıca hepimiz Natsunun öleceğini biliyoruz, artık ölebilirmi? Mwkddpwğsş kaç bölüm bir ölçek ölçek Zaten Natsu ölüp END uyanınca 40 bölüm dram olacak seri Lucy ve Happy'nin ağlamasından tut, Erza'nın biz dostuz biz aileyiz kafalarına kadar gidecek eıhğ Acnologia backstory bekliyorum lütfen iyi olsun ki olacak Irene backstory bu kadar iyiyse Acnologia ohohohohoh güzel olur güzel Anna ablamız da umarım nasibini alır, ona çok hype ettim çünkü
  5. Türkçesini okudum da, ben Irene için üzülüyorum açıkçası Erza ne biçim evlatsın, Irene ne biçim annesin tencere kapak birbirlerini bulmuşlar Ama illaki birbirlerine sarılıp ağladıklar bölümleri yüzde yüz göreceğizzz, görelimde zaten Irene 'nin kafası gidik şizofren olmuş Natsu 'nun ölüceğini birkez daha öğrenmesi ve yıkılması üzücü, ama ölmeyecek hepimiz biliyoz Herneyse piiii utanmazlar insan gider film için doğru düzgün bir afiş verir
  6. Ya hayır yani İnsan az özen gösterir, 1 Ocak diye ne haberler yayınlandı Fate serisinin ne fragmanları verildi (hatta 2017 kış serisi olacak taaaa kaç ay sonra yayınlanacak olan hikayenin fragmanı verildi) Sen ne veriyorsun? Yazılı afiş Kqkwpdğwüwisldl
  7. Fairy Tail 'in 2.Filmi "Dragon Cry" dan bir resim geldi Film İlkbahar 2017 de yayımlanacak
  8. Ee onlarda bir tatili hak ediyor zaten bölümler hiç ilgi çekici değil o yüzden sorun yok
  9. Yonkou bir daha spoiler 'ı 14 Ocak'a atarım dedi >:D 16 Ocak da gelir 517 Bölümleri erken attı, 516.bölüm aslında 11 Ocak da çıkacaktı
  10. Bende anlamadım ya Mashima 'en nefret ettiğim kısmı İllaki kazandıracak, ya Irene bu Irene boru değil arkadaş Olanları söylüyorum Erza saçma bir biçimde Irene'yi bedenine geri koyduracak Irene tekrar ejderha olacak Acnologia gelecek Fiçuv fiçuv Irene RIP Erza is the new dragon slayer
  11. Her ne kadar bu esprinin tadı geçmiş olsada evet komik ve çok doğru jdogğwiqşslfkepşwldkvlrlelfkf
  12. MVP: Hiçkimse LVP: Irene Bölümün Güzel Tarafı: Yok Puan: 0/10 (Forumlardan sonra bizde yapabiliriz )
  13. Harbiden ya kafayı yedi manyak iyice Bide diğer bölümün ismi Wendy Belserion napyon Mashima knkim 
  14. Sudee

''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler

Madoka Magica ve Selector Spread Wixoss
  15. Sudee

2016'nın En İyi Animesini Seçiyoruz

Drifters aslında amma velakin benim oy ReLife dan yana
  16. Sudee

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kyokai no Kanata Beklediğimden daha iyi bir seri , izleyin !
  17. Geçiş bölümü mü? Ne bekliyordunki Daha ne anlatacak Irene 'nin backstory 'sinden
  18. Aslında yarın çıkması gereken bölümü erken attı Bir dahaki bölüm 10 ocak ta çıkabilir
  19. Ya yonkou kendisine gelen spoiler'ları çevirip attı ingilizce ama şöyle bir şey var Manga daha düşmedi, Yonkou erkenden attı hemen ben demiştim bir hafta yok diye Pazartesi yi bekleyeceksin türkçe için(çevirirlerse)
  20. Edit : Bu tempoyu Anna ve Acnologia 'nın backstory 'sinde bekliyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.