Jump to content

Sayai-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

68
  • Son ziyareti

Sayai-chan kullanıcısının paylaşımları

1. :hi-onion-head-emoticon: Merhaba adım Zeynep 12 yaşındayım anime izlememeye yeni başladım.En çok romantik komedi animeleri izliyorum amadiğerlerini de izlemiyorum değil :D .Forum üyeliğimi daha yeni açtım .Beni de aranıza kabul ederseniz çok mutlu olurum. :hi-onion-head-emoticon:
  2. Sayai-chan

Zero Kiryuu

Katılıyorum niye giderler hep en aptal kızı bulurlar ki?
  3. Sayai-chan

Kuran KaNaMe- Vampire Knight

Kaname o seride en çok içimi bayıltan kişiydi somurtuk yüzüyle etrafı dolaşıyordu içime her gördüğümde baygınlık getirirdi. Zero'nun da ondan geri kalır yanı yok ama Kaname her zaman daha iç bunaltıcı olmuştu.Yine de bilgi için sağol.
  4. Sayai-chan

Yuuki Cross-Vampire Knight

Bende çok sevmiyorum bu karakteri kötü de değildi değişikti biraz.
  5. Animesi çok güzeldi ama çok kısa gelmişti keşke daha uzun olsaydı :depressed2-onion-head-emoticon:
  6. Çok güzel olmuş teşekkür ederim kendimi çocuk gibi hissettim :)
  7. Sayai-chan

İsminizin Japonca karşılığı :)

zikufutokuno iyi ki japon değilim zavallı ben zeynep isminin güzel olduğunu sanırdım. :depressed1-onion-head-emoticon: :crying2-onion-head-emoticon: :ghost-onion-head-emoticon: :help-onion-head-emoticon: :hate-onion-head-emoticon:
  8. Sayai-chan

Vampire Knight~FC

Benide ekler misiniz lütfen ama lütfen benide ekleyin :wub:
  9. Sayai-chan

Bleach FC

Lütfen benide alın lütfen lütfen lütfen
  10. Sayai-chan

Merhaba!

Hoşgeldin Lyn .Bende 12 yaşındayım,umarım iyi anlaşırız. :)
  11. Sayai-chan

ANİME KOMEDİ 22.06.2014 (8)

Hepsi birbirinden komikti sağol. Pikachu çok komikti ama para toplar mıyız bilemiyorum Yanlız Eren o kızdan çok çeker haberiniz olsun :D
  12. Bencede S.A.O. çok güzeldi ama romantik bölümler abartılmasa daha güzel olabilirdi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.