Jump to content

No_MerCy

Üyeler
  • İçerik sayısı

90
  • Son ziyareti

No_MerCy kullanıcısının paylaşımları

1. No_MerCy

İstek Resim

arkadaşlar şuan hepinizin resimlerini çizmeye başladım akşama taş çatlasa yarın elinizde
  2. No_MerCy

İstek Resim

Arkadaşlar Böle anime karakterleri çizmeye yetenekliyim (m çevremdekiler öle diyor) istediğiniz bi karakter varsa söleyin çizerim ama zaman sıkıntısı olabilir şimdiden söleyim :D Buyrun güzel olmadı k.b 2bkalemım kaybolmus golgelendırme yapamadım inş beğenirsiniz
  3. No_MerCy

Merhaba !!

Hoşgeldin Bende teog mağdurlarındayım yalnız değilsin böle 5 6 kişi var forumda :D
  4. No_MerCy

Hashirama Senju mu ? Uchiha Madara mı ?

Şimdi madara suanki haliyle senju hashıramıyı yer cunku o da makuyaın kullanabılıyo ıcıne senju hashariöanın gucudr var ustelik bjusuda 10 kuyruklu cagırdı hayvan kyuubi tabı marutonun ıcınde oldugu ıcın godemıyo ama normal madara dersenız ozaman hashırama senju derim
  5. No_MerCy

Herkese Merhaba :)

Kimi ni Todeke allahım benim kardeşime indirip izliyodum bilgisayar işgal ediyodu aslnda anime güzel (bana göre) hiç heycanlı değil bu arada hoşgeldinnn :D
  6. No_MerCy

Naruto (Spoiler İçerir)

Yani Belli Olmaz Bu tartışma hani tobi uchiha madaramı yoksa obitomu gibi olcak :D en iyisi bekleyip görmek :D
  7. No_MerCy

Naruto (Spoiler İçerir)

Ama bazı kişiler kakashi olur diyo haklılarda kakashi narutodan daha tecrübeli tamam naruto güçlü ama sadece güçle hokege olunmaz ;)
  8. No_MerCy

Ohayo Gozaimasu

Adım Halil Hoşbuldukk Saoll Bende Hunter x bi izliyim :D hahahaha kan beni damar benim bilader :D Arigatooo Neden Sen nelerden Hoşlanırsın
  9. No_MerCy

Ohayo Gozaimasu

Abi 11 yaşımda youtube arıyodum bulana kadar canım çıkıyodu :D
  10. No_MerCy

Ohayo Gozaimasu

Arigatooooo :D O lee tavırları çok hoşuma gidiyo hele telefonu üsten tutup konuşuyo ya bende öle tutup konuşuyom :D
  11. No_MerCy

Ohayo Gozaimasu

Saoll Anime dükkanı açarsan her türlü bişi satın alırım .. :D ben anime izlemey 11 yaşında başlamıştım death note :D
  12. No_MerCy

Ohayo Gozaimasu

Hoşbuldukk
  13. No_MerCy

Ohayo Gozaimasu

Saol sadece sagopa dinlesen bile rapci olursun rahat ol :D Cok saoll aslında tsubasayı abım var 27 yasında o demıstı bana ızle dıye :D dıyodu adam sahanın basında sonuna kosuncaya kadar bi bolum bıtıyodu derken ılgımı cektı tsubasa hosuma gıtmeye basladı ve bitti :D animeni bleach bitince başlarım anime listeme yazdım :D sende galiba minato ve kanemicisin :D saol bleach 1 aya biter rahat ol :D oda ''Oynamak'' sayılır :D
  14. No_MerCy

Hateke Kakashi

Buda Benden Size Gelsin 1günümü aldı :D
  15. No_MerCy

Ohayo Gozaimasu

Tahmin etmiştine basket oynadığını :D saolll admine direk mesaj attım ben zaten bu aarda hoşbulduk
  16. No_MerCy

Ohayo Gozaimasu

Arigatooooo
  17. No_MerCy

Ohayo Gozaimasu

Saolunn
  18. No_MerCy

Selam minna :D

Benden Hızlısı Mezarda :DDDD
  19. No_MerCy

mesaj attım:D
  20. No_MerCy

aynn
  21. No_MerCy

hackermısın :D ozaman ban çok lazımsın :D
  22. No_MerCy

Ohayo Gozaimasu

Saolll oncelikle sağolda niye futbolu sevmiyon
  23. No_MerCy

Zero Kiryuu

yuuki salak deilki sadece enbaşta öle gözüküyo son bölümlerde herkesi mahvedıo kanema kadar guclu
  24. No_MerCy

Ohayo Gozaimasu

Saolll
  25. No_MerCy

Ohayo Gozaimasu

ya zeroyla kaneme aslında kendine benzemeyen aslına tavırları huyları benziyolar iikiside yuuikiyi korumak istiyo ikisini çok seviyom ama kaneme bana daha sıcak geliyo
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.