Jump to content

orewakimida

Üyeler
  • İçerik sayısı

299
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne orewakimida kullanıcısının eklediği dosyalar

1. okulca her yıl cosplay partisine gidildigini öğrendim. bi daha ki yila gitcem bende aaa çok heyecanlandim. ( zaten biliyordum bh okula gelme sebebim bu :) )

2. Osu çok zor yapanlara helal olsun :p :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. HolySpirit

HolySpirit

bende geçenlerde oynım dedim güzel oyun aslında :D alışmak lazım :D

3. Buldozer

Buldozer

Aynen aslında güzel oyun ama ne olur çok iyi odalara girme çünküüüü bu arkadaaaaaş girdi ve herkesin 250 bin puan yaptığı yerde 43k zor Yaptım :D

4. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:D mania oynayın gerçi oynayan sayısı az normal osu içinde grafik tablet gerek

3. oyasumi minna (/-~-)/

4. paket yenilendi bitene kadar artık hafta içlerindede burada olabilirim yataaaaaaaa :D

5. resim çizen arkadaşlara bir sorum olcak anime karakteri çizerken ilk nerden başlıyorsunuz mesela göz, sac, kafa... nereden .

2. asci

asci

kafama göre takılıyorum:)

resme göre değişir aslında ama genelde omuz gibi

3. orewakimida

orewakimida

videoyu izledim bende yaklaşık olarak boyle çiziyorum tek fark gözden önce saçı çizmem .Teşekkür ederim (/^_^)/

4. Witch

Witch

Ben de ilk ceneyi cizip klavuz cizgileri atiyorum. Sonra gozler B) ve sac *-*

6. S-I-K-I-L-D-I-M...........

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Kelimeleri harflere ayırınca aklıma homer simpson geliyo :D

2. orewakimida
  7. Sabahtan beri Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen'in bölümünü bekledim... beklemez olaydım öyle bi yerde bitti ki şimdi bn 1 hafta daha nasıl beklicem .Bi gidip mangasına bakayım bari vardır herhalde orada .

8. SIKKKIIIIILLDIIMMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (böyle yazınca birazcık da olsa rahatlıyorum :p )

9. şimdi ben genel olarak sabahlayan bir insan olarak bu gün uyuma kararı aldım sınav haftası da bitti ama

10. SINAV HAFTASI ...

2. orewakimida

orewakimida

biz de açılışı bu gün yaptık biyoloji ile sonra mat.- D.anlatım-tarih diye devam edecek :(

3. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Biz o seçmeli dersleri görmüyoruz cevapları veriyorlar bize...

4. Witch

Witch

Okulun açılmasından 2 hafta sonra başladık vi hala devam ediyor :D geçmiycek bu yıl.

11. sıcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!

1. Siesta

Siesta

Bu sıcakta dışarı çıkma hatasını yaptım -_-

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Bunu görünce bi şarkı geldi aklıma Emre Altuğ'dan . :D

3. HolySpirit

HolySpirit

hemde çooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

12. sınav da zor iş aylardır yemek yemeyen uyumayan masaya, gerek yere yapışık birsekilde ders çalışan ablamlan yaşadım (-_-) Girecek herkese başarılar :D

13. Sınav haftası sonunda bitti gerçi şimdide performanslar başladı ama neyse sonunda resim çizecek zamanı buldum :3

14. sınava çok az kaldı ben daha yeni resim kursuna başladım 30 kişilik bi liseye nasıl gitcem :(

2. Seira

Seira

5-6 saatlik uykuyla sürekli çalış o zaman :) umutsuzluğa kapılmak bir işine yaramaz, umudunu kaybetme :)

3. orewakimida

orewakimida

arigatou minna :.) bi duygulandim :D

4. OrangeBox

OrangeBox

Bir arkadaşım da aynı böyle bir durumda... Dilerim kazanırsın :D

15. sınavlar bitti... yattaaaaa :) :3

16. sınavlar yarın sonraki gün sonraki ve sonraki gün ve haftada kitaplardan odanın çıkışını bulamıyorum. ...

17. Sınavlarım olsada resim çizebildim (güzel sanatlarda çizememek garip olurdu ama neyse) 3 tane ama neyse .konuyu güncelledim bu bozuk bilgisayarla baya zor oldu o yüzden bi bakın uğraştım. http://forum.turkanime.tv/topic/14761-çizimlerim-başlık-biraz-sıradan-oldu-sankipgüncellendiii-21112015/

18. şu an farkettim çoğu yaoi manga da bir Krallığın sonu geliyor. Şimdi bu prens homo ise çocuk yapamaz yapamazsa tahta kimse çıkamaz o ülkenin sonu gelir . (mantikli çünkü genel olarak bi taraf hep prens çıkar)

19. Şu ana kadar 192 tane anime izlemişim .Bende diyorum ki neden izleyecek bir şey bulamıyorum :p

2. Kadir-

Kadir-

Yoh artık o.o

3. historianWeeb

historianWeeb

3 senelik emek diyelim biz ona :D

4. Kadir-

Kadir-

Bide kendime otaku diyorum :D

20. Şuan farkettim ben 3-4 aydır hiç anime izlemedim 1 tane takip ettiğim var haftada 1 ona bakıyorum .Ama bol bol manga okudum :3

21. tablete bakarken uyuya kalıp. uyandığımda o anı hatırlayıp ölümüne yatakta tableti aramak kalp krizi gibiydi yani sonucta herşey olabilir düşer ben üstüne yatarim v.s

22. tablete nasıl anime indiririm :)

1. fuyu

fuyu

WatchLater diye bir uygulama var onunla indirebilirsin. 20 indirme sınırı var ama onun haricinde iyidir :)

2. orewakimida
  23. Tatilin son zamanları eriyip gidiyo :\

1. orewakimida

orewakimida

biliyorum daha bitmedi ama bu bana yetmeeez .

zaten 1 ayı sınava gitti . :(

:p

24. tatiller ne güzel dimi ? :)

25. telefonda % 1 i görüp tam takarken kapanması bi garip oldum (-_-)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.