Jump to content

Nume

Üyeler
  • İçerik sayısı

308
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Nume kullanıcısının paylaşımları

1. Nume

Shinkaya-kun

Hoş Geldin :)
  2. Nume

Zevkler ve Renkler

Yeniden Buna Katılmayan Üyeler Çıkacaktır Ama Zevkler Cidden Tartışılacak Bir Konu Değil Sana Katılıyorum :D- ayrıca saygılı bir forum ortamı diliyorum.
  3. Nume

Watchtower of Turkey

İzlerken Gözlerim Doldu,Güzel Ülkemizin Kıymetini Bilemiyoruz :hell-yes-onion-head-emoticon:
  4. kirito dışında sevdiğim başka bir karakter yok malesef sebebi ise siyah saçlı erkekleri hep sevmişimdir :D (izaya,haruka,haru,yusan,kageyama,herhalde rin okumura da sayılır ) netice. :c
  5. konunun tamamını okumamanın büyük zararlarından biri daha... çaktırma :P
  6. Bütün Animeciler 2. Sezon Beklerken Yeni Anime Mi Geliyor :cruch-onion-head-emoticon: .
  7. Nume

Merhabalar.o

Hoş Geldin :D
  8. Cosplay Yapıp Okulda Anime Diye Bagirasim Var :D sonrada yakalanasim var ...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Nume

Nume

:D öğrencilere rezillik olurdu :() yapabiliriz aslında yabi yaparız biz var bizde o kapasite yolluyorum.. :D

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

ben yaparım yani yolla bana :D

4. Nume

Nume

Ohooho yanliz bende bayan cosplay var sagdece şirin bir japon uniformasi sana ne yakışır :D bir bilsen saçlarını kırmızı kurdale de takariz :D

9. Nume

Fullmetal Alchemist |FC|

Hala Alım Olıyorsa Benide Alırmsıınız :)
  10. Nume

selam geri döndüm

Yeniden Hoş Geldin :)
  11. Nume

Tanışalım kaynasalım :)

Hoş geldin :)
  12. Nume

Merhaba *-*

13. Nume

Yabancılar bizim hakkımızda neler biliyor?

Türkler Hakkında Pek Bir şey Bilmemeleri Bana Çok Doğal Geldi :D Bana da Sorsalar Fransızlar Hakkında Ne Biliyorsunuz Diye :D Güzel Bir Dilleri Ve Aksanları Olduğunu Söyleye Biliridim Sadece. •w• Çok İlginç Gelmedi Yani Pek Bir şey Bilmemeleri -_-
  14. Sıkıntıdan Ölmek Buna Deniyordu Herhalde =.="

1. Helyumcu Mert
    2. Milli Midilli

Milli Midilli

Ben hep sıkılırım :D

3. eniyi arkadaşım Pelin abla

eniyi arkadaşım Pelin abla

Ben her gün ölüb diriliyorum zaten ^_^

15. Nume

Merhaba TürkAnimeTv Ailesi :)

16. Eline Sağlık Berat , ^^ Severim Oyunlarla İlgili Haberleri İlginçlikleri Bu Konuyu da Severek Okudum . :) bayanın 6 parmağının olmadığını ve basit bir gölgelendirme hatası sonucu 6. parmağın ortaya çıktığını düşünüyorum bu arada <_<
  17. Nume

Animelerin En Seksi Erkekleri Seçildi

Ren, Sebastian ,Haru , Levi :3 aman tanrım çok güzel bir seçme olmuş :33 ve evet Usui ve Gray Nerede Hibari de olmuş gelçi -_- hmm şu listeyi 20 kişiye çıkarsak :D
  18. Okul,Öğrenciler,Lise.... -_-

19. Nume

Okul hazırlığı Anime ürünleri!

daha geç doğsaydım bunlardan biri ile okula gidebilridim şimdi en fazla sağdan soldan öğrencilere hediye alırım :D
  20. Nume

Anime Dünyasının En Seksi Hatunları

evet listeyi baştan düzenlesinler rias ilk 3 te olmalıydı shina nerede hakikaten !! oda tamam erza nerede erza -_-
  21. İş Olduğunu Bilseydim,Dünyaya Gelmezdim -_-...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Milli Midilli

Milli Midilli

Ben sırf anime için gelirdim *^*

3. Nume
    4. eniyi arkadaşım Pelin abla

eniyi arkadaşım Pelin abla

Ölümlü son için yeniden dünyaya gelirdim :(

22. Nume

Animelerdeki en "garip" sahneler

Boing Boing Boing ve Sarhoş Başkan :D
  23. Nume

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

High School Of The Dead ama ben koneko chan hangi ecchiye konursa izlerim :cheer2-onion-head-emoticon: loliler çok sevimli oluyor ecchilerde :3 çoğu kişi tarafından aman aman sevilmesede sırf koneko chan için High School DXD :D
  24. Nume

Kedici Mangakanın Kedili Mangası

Gekkan Shoujo Nozaki-kun - Maeno... istemsizce düşündüm bir anda her yede tanuki :D Çok Şirin Ya Kediler :3 Mangalar da çok şirin duruyor şöyle bir bakınca :D
  25. Nume

Çizimlerim (Güncellendi)

kesinlikle imrenilecek kadar güzeller :hell-yes-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.