Jump to content

Nume

Üyeler
  • İçerik sayısı

226
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Nume kullanıcısının eklediği dosyalar

1. cyberghostla vpn değiştirerek forum accountu alıyorsun sonrasında işine yaramıyo siliyorsun zaten google çorumdanda turkce ceviri dedinmi sağda downloader yazıyor kocaman :) Hangi serverde başlamalıyım onları pm atarsan iyi olur burdan konuyu baya bir saptırdık oyun önerilerinden kedilere kedilerden archageye atladı konu :P

heheeh öyel oldu :D server hangi serverdi .O ilk server ya soldaki ilk server de türk oluyor arada bir

2. Rus serverinde lag olmuyormu ? :)

Ben Satanistim  :angry:

rus serverinde lag ihtimali çok az .) dediğim gibi ID sorunu var ama hallediliyor...

kedi kedidir ! ! ! met edilcek ırk değilmi kedi'ye tapılır kediler kutsaldır !!!

ferre ırkı kedi değil bu arada :D yırtıcı kediler.. kaplan aslan çita türü şeyler :D 

3. Archage'yi uzun zamandır bekliyordum fakat ftp olmuyacak herhalde veya olursada oyunda baya bir dengesizlik olucak silver pack 49.99$ Gold pack 99.99$ archeum pack 149.99$ :/En Kötü 

en kötü russian a devam ederim :)  para vermek sorun değil ama gerek yok gibi :S  

149'sa aniden Alırım :D mod gibi bişi olursun :Dkedi elbiseleri kulakları gelicek'mi derdim kediler :3

valla ferre(kedi) ırkına özel kıyafet görmedim ben daha zaten çokta met edilecek bir ırk değil bence

4. Bence genede dikkat et %2 bile bir ihtimal :ph34r:

Son durak serisi gibiydi anime resmen ya <_<

:hell-yes-onion-head-emoticon:  şu çocukları baston diye kullanıp oynarken görünce ellerinden topluyorum ;_; %2 bile =.= Die

Aynı şeyleri yaşamışız. Ama ben daha dikkatsizmişim. Şemsiyemin ucunda 10cm lik (ya da daha fazla) uzantı var :hell-yes-onion-head-emoticon: Neyse dediğim gibi kullanmıyorum artık zaten. Okula giderken çook lazım olursa da merdiven basamaklarına bakıyım kayıp düşmiyim gibisinden önüme bakmıyorum basamaklar bitince millete çarpıp duruyorum :depressed1-onion-head-emoticon:

elimde şemsiyeyle merdivenden inerken ilk önce şemsiyeyi atıyorum sonra kendim iniyim diyorum sonra şemsiye ya açılısa aşşağıda diyip ;_; yerleri kontrol ediyorum  :ghost-onion-head-emoticon:

5. Hoşgeldin keyifli zaman gecirmeni dilerim :) bu arada çizmek yetenektir ya sonradan iyi olmaz doğuştandır bende olmadıgından yakınıyorum mesela  :angry:  :)

Öyle Diyorsan..  :cool-onion-head-emoticon: Hoşbuldum Bende Keyifli Zaman Geçirmeyi Umuyorum..

6. Klasik olacak belki ama Son Durak filmlerine bağlayan Another da ki şu ünlü şemsiye sahnesinde irkilmişdim :wacko: Ana karakter boğazını tutuyordu bende tutmuşdum :( Nedense böyle çok gerilip kendimi kaptırdığımda karakterin neresine birşey olsa benimde aşağı yukarı oram acır :ph34r: Manyakça biraz ama evet öyle <_< ...

Ahanında o sahne :

Another i İzlediğimden Beri Şemsiye Seçimlerime Dikkatim %98 arttı  :hell-yes-onion-head-emoticon: karnıma ağrılar girmişti boğazını gösterdiklerinde ana karakterle aynı surat ifadesini almıştım ..

7. Y33nZ2.jpg
    Yaklaşık bir , bir buçuk ay kadardır Blade And Soul İnceliyorum Russian Sevrerine Başarılı Bir Giriş Yaptıktan Sonra Oyun Hakkında Bilgi Sahibi Olmak Epey Kolay Karmaşık Bir Sistemden Çok 45 lv Le Kada pve yap lv atla boss kes silah düşür - oyunda zırh derdi yok normal costume kullanıyor herkez yani zırhlarımızın ek özellikelri yok.. silah ta efsun ekleme gibi şeyler görmedim şuana kadar fakat taş özelliği ekliyebiliyoruz oyun grafikleri elbette oldukça iyi pve si başarılı olmuş türkçe olmasada rahatlıkla anlaşılmakta oyuncu kitlesi zağten epey beklenen bir oyundu çok büyük bir oyuncu kitlesi bulunmakta oyunda sıkıntılı tek nokta silah geliştirme olayı oyunda jin-kun-lyn-gon olarak dört adet ırk bulunmakta jin ırkı- Asasin-blade master- kung fu master sınıflarını seçebiliyor Gon ırkı : destroyer ve kung fu master ırklarını seçebiliyor Lyn ırkı : swordmaster- sumonner ve force master seçebiliyor buraya kadar ırklar bayan ve erkek olarak ikiye ayrılmış fakat kun ırkına gelince kun ırkı bayan bir ırk sağdece force master ve blade master seçebiliyor.. sınıf genellemesine bakarsak oyunda iyi sınıf diye bir şey bulunmamakta tamamen şans-skill kullanımı- oyuncu kalitesi ve iteme bakmakta ayrıca özellikle healer sınıfı bulunmamakta fakat ek özellikleri sumonner de görmekteyiz kendisi ruh çağrıcı olarak nitelendirilen yanında kedisiyle dolaşan ufaklıklarımızayrıca oyunda pvp faction larla sürdürülmekte oyunda iki adet faction bulunmakta bunlar mavi ve kırmızı olarak ayrılmakta kızı factionda mavşye göre daha kötü kişilikli oluyorsunuz bir nevi (tabi kırmızının armorlar daha iyi : :) />..çok uzatmak istemedim 0.0

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.