Jump to content

Nume

Üyeler
  • İçerik sayısı

226
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Nume kullanıcısının eklediği dosyalar

1. kuruko no basket yaoi mi yoksa o bazı resimler fanlar tarafından mı yapılma :D

aslında kuroshitsuji,kuroko no basket, ve free yaoi olmadığını idda ediyor :D ama bizzce öyle ! :D 

- kuroko no basket yaoi değil  fan yapımıdır

2. ahaha en nefret ettigim böcek hamam böcegidir :D ben hiçbirinden korkmak şahsen , madem o kadar korkuyosun saybır yardım hizmetleri emrinize amade One-Chan  B)  (Bu arada '' amade '' ne demek birisi bana açıklarsa çok mutlu olurum)

Bende Bilemiyeceğim =^= - Hamam Böceği Sevilmezmi :D Siyah Siyah :3 Hani Görsem Salak Gibi Gidip Sevmem Ama :D Şirinler Yani QwQ Fare Felan Görsem Yavru Öldürmesinler Diye Evime Alırım :D mesela...

3. Kesinlikle örümcekler dahil her türlü böcekten korkarım.Dün evde süleymancık vardı  :crying1-onion-head-emoticon: />

Birde Bu Böceklerin Çeşitleri Var :D Yok Ya Neymiş Kalorifer Böceği ... -_- Her Biri İğrenç -fare,akrep,yılan,hamam böceği,çekirge,solucan. dışında :3-  -_- iğrençler yani bildiğin iğrenç

4. Korkunun ecele faydası yoktur One-Chan , (doğru biyerdemi kullandım ben bu lafı acaba sakldşaf) en iyisi gözlerini kapat şu doğum günlerinde bi oyun oynuyolar ya yabancılar eşşeğe vurarak parçalıyolar sende aynısını örümcege yap görmedigin bişeyden korkamassın sonuçta :D (Aslında korkarsın neyden korkulacagınıda herkez biliyodur heralde)

Nasıl fikir ama çok zekiyim lanet olsun  B) ( kendine güldü  :lol: )

:P  Çok Zekisin Çok ... Yani Pis Mahluklar Ne Desem İğrençler -_- Böyle Bissürü Bacakları Bissürü Gözleri 2 Aden Dişimsi Şeyleri Var -_- Birde Tüylüler -fare,akrep,yılan,hamam böceği,çekirge,solucan...vb korkmam sahiden korkmam yani :D ama örümceğin yeri ayrı görünce kaşıntı tutuyor bağırasım kaçasım geliyor ._.-

-Hamam Böceği Yahu :D Böyle Kara Fatma Diyende Var Siyah Siyah Parliyorlar Çok Sevimli :D

5. Yakın bir zamanda teyzemlerin yazlığında yaşadığım bir hatıradan dolayı :( Havada parende atarak içeri girmiştim :D

Çekirgeler Sevimlidir Ya Hatta Hamamböceği Hatta Akrep Bile :D Ama  o örümcekler  beni bitiriyor birde görünce kaşıntı tutuyor -_- 

Sana hiç yakıştıramadım One-Chan , annelerimize çekmen lazım fırlat terligi ronaldonun verdigi falsodan daha iyi bi şekilde 90'dan vursun pert etsin örümcegi  :lol:

._. ama çok iğrençler :D ne yapsam bilemiyorum korkudan :D

6. Aynen ateşten, yüksekten, karanlıktan, yalnızlıktan korkmam örümcek ve çekirgelerden acayip korkarım  :hehe-onion-head-emoticon:

Çekirgeleri Çok Severim Görünce Sevesim Geliyo :D Ama Kaçıyorlar -Örümcekler ;_; Pis Mahluklar Aman Ya Çok İyrençler -_-

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.